no-img
سایت دانلود مقاله , دانلود مقاله ,داک لونو

پیشینه پژوهش یادگیری خود تنظیمی - سایت دانلود مقاله , دانلود مقاله ,داک لونو


سایت دانلود مقاله , دانلود مقاله ,داک لونو

ادامه مطلب

پیشینه پژوهش یادگیری خود تنظیمی
zip
آوریل 25, 2017

پیشینه پژوهش یادگیری خود تنظیمی


مبانی نظری و پیشینه پژوهش یادگیری خود تنظیمی(فصل دوم پایان نامه)

دسته بندی : عمومی » مبانی نظری 


دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق یادگیری خود تنظیمی(فصل دوم) در 73 صفحه در قالب wordd , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده.

مشخصات محصول:
توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)
همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه
توضیحات نظری کامل در مورد متغیر
پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه
رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب
منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)

کاربردهای مطلب: 
منبعی برای فصل دوم پایان نامه، استفاده در بیان مسئله و پیشینه تحقیق و پروپوزال، استفاده در مقاله علمی پژوهشی، استفاده در تحقیق و پژوهش ها، استفاده آموزشی و مطالعه آزاد، آشنایی با اصول روش تحقیق دانشگاهی 

قسمتهایی از مبانی نظری و پیشینه پژوهش:

یادگیری خود تنظیمی
به اعتقاد روان شناسان هر رفتاری که از ما سر می زند، معلول یادگیری است. بدین معنی که یک رشته از یادگیری های ساده تر موجب یادگیری های پیچیده تر می شوند. به علاوه چون محیط زندگی افراد آدمی همواره در معرض تغییر است، انسان برای غلبه بر این دگرگونی ها ناچار از یادگیری است (مختاری، 1389).
یادگیری، یک فرایند است. در هر فرایند، عوامل و متغیرهایی در حال تعامل‌اند. بر خلاف گذشته که تصور می‌شد توانایی یادگیری هر فرد، تابعی از میزان هوش و استعدادهای اوست، در چند سال اخیر این نظریه در میان ز ممغیرذاتی نیز در این رابطه، مهم قلمداد می‌شوند. یکی از این موارد «راهبردهای یادگیری» است که روان‌شناسی تربیتی در کشف این راهبردها، در چند سال اخیر، پیشرفت زیادی داشته است. یادگیری برای انسان و سایر موجودات زنده، اهمیت بنیادینی دارد. در عمل، تمام فعالیت‌های روزانه ما (صحبت کردن، فهمیدن، خواندن، ارتباط اجتماعی و…) وابسته به دریافت و ذخیره اطلاعات از محیط پیرامون ما می‌باشد. حافظه و یادگیری، ما را قادر می‌سازد تا مهارت‌های تازه آموخته و رفتارهای تازه در خود ایجادکنیم. بدون یادگیری احتمالاً هیچ‌گونه حیات انسانی وجود نمی‌داشت ( مفاخری و معتمدی، 1390 ).

در دهه های اخیر نقش و اهمیت راهبردهای خود تنظیمی در یادگیری به طور فزاینده ای مورد توجه قرار گرفته است. رویکرد خود تنظیمی فرایند پیچیده ای است که تغییراتی را در مهارت ها، خود نظم دهی، دانش راهبردی، توانایی ها و انگیزش یادگیرندگان ایجاد می کند (گراهام  و هریس ، 2005). بیش از دو دهه است که نقش الگوی خود تنظیمی به عنوان یک رویکرد آموزشی برای تحول راهبردهای تحصیلی و خود نظم دهی در بین دانش آموزان ثابت شده است (علی بخشی، آقا یوسفی، زارع، بهزادی پور، 1390).
خودتنظیمی در یادگیری از مقوله هایی است که به نقش فرد در فرایند یادگیری توجه دارد. این سازه ابتدا در سال 1967 توسط بندورا  مطرح شد. زیمرمن (1986)، نیز به عنوان یکی از نظریه پردازان تئوری شناختی – اجتماعی، راهبردهای یادگیری خود تنظیمی را نوعی یادگیری تعریف کرده است که در آن دانش آموزان به جای آنکه برای کسب مهارت و دانش، بر معلمان و والدین یا دیگر عوامل اموزشی تکیه کنند، شخصاً کوشش های خود را شروع و هدایت می کنند (مفاخری و معتمدی،1390). به عبارت دیگر یادگیری خود تنظیمی به مشارکت فعال یادگیرنده از نظر رفتاری، انگیزشی، شناختی و فراشناختی در فرایند یادگیری برای بیشتر کردن یادگیری اطلاق می شود (سبحانی نژاد و عابدی، 1385).
مفهوم یادگیری خود نظم یافته از نظریه اجتماعی – شناختی بندورا (2006)، نشئت گرفته است که در آن فرض می گردد بین فرایندهای شخصی، محیطی و رفتاری علیت متقابل برقرار است. میزان استفاده فراگیران از راهبردهای خود تنظیمی یادگیری نه تنها به دانش آنان درباره این راهبردها بستگی دارد، بلکه به فرایندهای تصمیم گیری فراشناختی و پیامدهای یادگیری در محیط آموزشی نیز مرتبط است. در مجموع، مفهوم یادگیری خود نظم یافته، به کاربرد خودتنظیمی در مسائل یادگیری، به ویژه آن گونه از یادگیری اطلاق می شود که در بافت کلاس و محیط آموزشی به وقوع می پیوندد ( سیف، 1390).

پیشینه تحقیق
تحقیقات انجام شده در داخل کشور
آریا پوران و همکاران (1392)، در پژوهشی به بررسی رابطه سبک مدیریت کلاس معلمان با انگیزش و پیشرفت ریاضی دانش آموزان پایه پنجم ابتدایی پرداختند و به این نتیجه رسیدند که بین سبک مدیریت کلاس تعامل گرا و سبک مداخله گر معلمان با پیشرفت ریاضی دانش آموزان رابطه معنی دار وجود دارد. بر اساس نتایج به دست آمده سبک های مدیریت کلاس تعامل گرا و مداخله گر معلمان به عنوان قوی ترین متغیرها برای پیش بینی پیشرفت ریاضی دانش آموزان شناخته شد.
بخشایش (1392)  با بررسی رابطه سبک های مدیریت کلاس با ویژگی های شخصیتی معلمان نشان داد که بیشتر معلمان مورد بررسی دارای سبک مدیریت تعاملی می باشند. تحلیل داده ها نشان داد که بین ویژگی های شخصیتی معلمان و سبک مدیریت آن ها رابطه وجود دارد. نتایج بیان داشت که معلمان زن و مرد، از لحاظ سبک مدیریت کلاس با یکدیگر تفاوتی ندارند.
خانی، باقری و دانشیار (1392)، در پژوهش خود به این نتیجه رسیدند که با آموزش خود تنظیمی می توان به دانش آموزان کمک کرد تا به پیشرفت تحصیلی بیشتری دست یابند. آموزش و پرورش معلمان نیز باید شرایط لازم برای پیشرفت دانش آموزان در این زمینه را فراهم نماید.
غلامعلی لواسانی، اژه ای و داودی (1392)، به منظور شناخت میزان اثربخشی راهبردهای خود تنظیمی پژوهشی را بر روی دانش آموزان پایه اول دبیرستان به انجام رساندند. یافته ها نشان داد که آموزش راهبردهای یادگیری خود تنظیمی بر افزایش مهارت های دانش آموزان اثر مثبت و معنی دار داشته است و این راهبردها باعث افزایش تلاش و درگیری شناختی دانش آموزان می شود، لذا چنین نتیجه گرفته اند که آگاهی و اطلاع دانش آموزان از راهبردهای یادگیری خود تنظیمی و بکارگیری آن ها در امر مطالعه و یادگیری اثربخش می باشد.

چیزی که این فایل را با بقیه فایل ها متمایز کرده است قابل ویرایش بودن و آماده پرینت بودن آن می باشد تا خریدار از خرید خود کاملا راضی باشد.

توضیحات: پرداخت توسط همه کارتهای عضو شتاب در درگاه بانک پاسارگاد امکان پذیر است. شما پس از خرید (مبانی نظری و پیشینه نظری پژوهش یادگیری خود تنظیمی(فصل دوم)) سریعآ لینک دانلود در اختیارتان قرار می گیرد و می توانید آن را دانلود کنید. 


نکته: شما می توانید هرگونه سوال را با مسئول پژوهش نگین فایل در میان بگذارید
.

دسته بندی: عمومی » مبانی نظری

تعداد مشاهده: 56 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.doc

فرمت فایل اصلی: docx

تعداد صفحات: 73

حجم فایل:335 کیلوبایت

 قیمت: 13,900 تومان 
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.  پرداخت و دریافت فایل

لینک منبع و پست :

[PDF]دریافت فایل

ganj.irandoc.ac.ir/articles/download_sparse/495620

ذخیره شده

مشابه

بررسی رابطه راهبردهای یادگیری خود تنظیمی … پژوهش حاضر با هدف بررسی رابطه بین راهبردهای یادگیری خودتنظیمی …. 53. فصل دوم. : ادبیات و پیشینه. پژوهش. مقدمه.

[PDF]دریافت فایل

ganj.irandoc.ac.ir/articles/download_sparse/551397

ذخیره شده

مشابه

ﻋﻨﻮان ﭘﮋوﻫﺶ. : ﺑﺮرﺳﯽ اﺛﺮ ﺑﺨﺸﯽ آﻣﻮزش ﺧﻮد. ﺗﻨﻈﯿﻤﯽ ﺑﺮ ﺧﻮدﮐﺎرآﻣﺪي و ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ. داﻧﺸﺠﻮﯾﺎن …. ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺸﯽ. 23. 2-1-. ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﻧﻈﺮي. 25. 2-1-1 -. ﯾﺎدﮔﯿﺮي ﺷﻨﺎﺧﺘﯽ اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ. 25. 2-1-2 -. ﺧﻮد ﯾﺎ …

[PDF]ﻳﺎﺩﮔﻴﺮﻱ ﺧﻮﺩﺗﻨﻈﻴﻢ

www.roshdmag.ir/Roshdmag_content/media/article/648.pdf

ذخیره شده

مشابه

ﺧﻮﺩﺗﻨﻈﻴﻤــﻲ ﺩﺭ ﻳﺎﺩﮔﻴﺮﻱ ﺭﺍ، ﺗﻮﺍﻧﺎﻳﻲ. ﺩﺍﻧﺶ ﺁﻣــﻮﺯﺍﻥ ﺑــﺮﺍﻱ … ﺗﺌــﻮﺭﻱ ﻭ ﺗﺤﻘﻴﻖ ﻋﻠﻤﻲ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻳﺎﺩﮔﻴﺮﻱ ﺧﻮﺩﺗﻨﻈﻴﻢ، ﺍﺯ ﺍﻭﺍﺳــﻂ. ﺩﻫﻪ ﻱ 1980 ﺩﺭ ﭘﺎﺳﺦ ﺑﻪ ﺍﻳﻦ … ﭘﮋﻭﻫﺶ ﻫﺎﻱ ﺧــﻮﺩ ﺑﻪ ﭼﻨﻴﻦ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺍﻱ. ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ. … ﻳﺎﺩﮔﻴﺮﻱ ﺧﻮﺩﺗﻨﻈﻴﻢ ﻭ ﭘﻴﺸﺮﻓﺖ ﻳﺎﺩﮔﻴﺮﻱ ﺩﺭ ﺩﺭﺱ ﺗﺎﺭﻳﺦ ﺩﺍﻧﺶ ﺁﻣﻮﺯﺍﻥ ﺳﺎﻝ ﺳﻮﻡ ﺩﻭﺭﻩ ﻱ ﻣﺘﻮﺳﻄﻪ ﻱ. ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﻧﺠﻒ ﺁﺑﺎﺩ، …

[PDF]Prediction of Educational Improvement Based on Self …

www.sid.ir/fa/VEWSSID/J_pdf/32313921608.pdf

ذخیره شده

مشابه

پیش بینی پیشرفت تحصیلی از روی خودکارآمدی، خودتنظیمی. و خالقیت …. طبق پژوهش های انجام شده به نظر می رسد خود کارآمدی در یادگیری و …… چنان که در پیشینه پژوهش مالحظه شد، خودکارآمدی، خودتنظیمي وخالقیت در پیشرفت تحصیلی تاثیر. دارد.

منابع مقاله نویسی با موضوع یادگیری خودتنظیمی – ایران پروژه

www.iranprojhe.com/…/49-منابع-مقاله-نویسی-با-موضوع-یادگیری-خودتنظیمی.html

ذخیره شده

۱۶ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – همه این نظریه ها هسته اصلی سازه های خودتنظیمی را انگیزش، راهبردهای شناختی و … پینتریج و دی گروت، در مدل یادگیری خود نظم داده شده ی خود، خودکارآمدی ، ارزش‌گذاری … پژوهش های همبستگی بین خودتنظیمی و پیشرفت تحصیلي (مرد علی و کوشکی، … فایل های word مقالات پیشینه تحقیق با لیست منابع = 2000 فایل.

مقاله مبانی نظری یادگیری خود نظم دهی – ایران پروژه

www.iranprojhe.com/چارچوب-و…/572-مقاله-مبانی-نظری-یادگیری-خود-نظم-دهی.html

ذخیره شده

۲۲ دی ۱۳۹۵ ه‍.ش. – دانلود مقاله مبانی نظری خود نظم دهی: خودنظم دهی یادگیری خودنظم بخش یادگیری … بسیاری از پژوهش های اولیه در مورد خود نظم بخشی ماهیت درمانی دارند که طی آنها …. سومین پیش فرض دیدگاه شناختی-اجتماعی یادگیری خود نظم جو، وجود خرده فرایندهای خود تنظیمی می باشد که ….. 2000 فایل مقالات پیشینه تحقیق با لیست منابع.

[DOC]رابطه فرسودگی تحصیلی و یادگیری خودتنظیمی – Nasir …

www.nasir-institute.com/word/76.docx

ذخیره شده

مشابه

بررسي رابطه فرسودگي تحصيلي و يادگيري خود تنظيمي در دانشجويان … اگرچه چندين پژوهش فرسودگي در بين معاونان محلي دانشکده صورت گرفت، تحقيقات کمي در …

اثربخشی آموزش یادگیری خودتنظیمی بر خودکارآمدی و رضایت …

jld.uma.ac.ir/article_258_50.html

ذخیره شده

مشابه

هدف این پژوهش تعیین اثربخشی آموزش یادگیری خودتنظیمی بر خودکارآمدی و رضایت از زندگی دانش‌آموزان دارای اختلال ریاضی … در پژوهش کلری و زیمرمن (2004) بعد از آموزش راهبردهای خودتنظیمی، خودکارآمدی دانش‌آموزان افزایش یافت. …. آزمون اثر پیلایی.

دانلود پایان نامه اثر بخشی راهبردی اموزش بر روابط اجتماعی …

www.top-thesis.ir/…/-download-thesis-social-relations-of-strategic-teaching-teens.html

ذخیره شده

۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. – در پژوهش حاضر از ازمون اسمیرنف ، لوین و تحليل كوواريانس استفاده شد. … اثر بخشی آموزش راهبردهای یادگیری خودتنظیمی بر توانایی حل مسئله اجتماعی …. در این فصل محقق برآن شده است تا ازدیدگاههای نظری و پیشینه مطالعاتی تحقیق …

[PDF]آﻣﻮزان ﺑﺮ ﻫﺎي ﺷﻨﺎﺧﺘﻲ داﻧﺶ آﻣﻮزش راﻫﺒﺮدﻫﺎي ﺧﻮدﺗﻨﻈﻴﻤﻲ و

jsli.shirazu.ac.ir/article_1577_e8ded231eb961012ee08985f5086dbed.pdf

ذخیره شده

توسط سلیمان‌نژاد – ‏2013
در اﻳﻦ ﭘﮋوﻫﺶ ﺗﺎﺛﻴﺮ ﺗﻌﺎﻣﻠﻲ آﻣﻮزش راﻫﺒﺮدﻫﺎي ﻳﺎدﮔﻴﺮي ﺧﻮدﺗﻨﻈﻴﻤﻲ و ﺳﺒﻚ. ﻫﺎي. ﺷﻨﺎﺧﺘﻲ ﺑﺮ ﻋﻤﻠﻜﺮد ﺣﻞ … ﺗﺎرﻳﺦ درﻳﺎﻓﺖ ﻣﻘﺎﻟﻪ: 13/4/. 1390. ﺗﺎرﻳﺦ درﻳﺎﻓﺖ ﻣﻘﺎﻟﻪ ﻧﻬﺎﻳﻲ: 16/8/. 1391. ﺗﺎرﻳﺦ ﭘﺬﻳﺮش: 13/10/. 1391 …

بررسی روابط ساختاری خودپنداره، یادگیری خودتنظیمی و …

www.tahghighsara.ir/printable.php?productID=1688

ذخیره شده

مشابه

1-5-3- یادگیری خود تنظیمی .. 6 1-5-4- مؤفقیت تحصیلی 7 1-5-5- مقطع تحصیلی … 7 1-5-6- گروه تحصیلی …. 7 1-6- محدودیت های پژوهش .. 8. فصل دوم : پیشینه ی …

[PDF]تاثیر نقشه مفهومی بر پیشرفت تحصیلی و خودتنظیمی …

ijvlms.ir/online/files/site1/user_files…/hodafakhrzad-A-10-6-115-8c89165.pdf

ذخیره شده

اﯾﻦ ﻣﻘﺎﻟﻪ در ﺗﺎرﯾﺦ. /8 … ﻣﻔﻬﻮﻣﯽ ﺗﺄﺛﯿﺮ ﻣﻌﻨﺎداري ﺑﺮ ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ و اﻓﺰاﯾﺶ ﺧﻮدﺗﻨﻈﯿﻤﯽ ﺳﻄﻮح ﺑﺎﻻي ﯾﺎدﮔﯿﺮي در … ﭘﮋوﻫﺶ. ﻫﺎي ﺧﻮد را ﺑﺮ ﻋﻮاﻣﻞ اﻓﺰاﯾﺶ. دﻫﻨﺪه. ﻧﻤﺮه ﻣﺘﻤﺮﮐﺰ ﮐﺮدﻧﺪ . ﭘﮋوﻫﺶ. ﻫﺎي ﺑﻌﺪي ﺑ. ﻪ. وﯾﮋه از.

[PDF]پیش بینی راهبردهای یادگیری خودتنظیمی و نشاط ذهنی …

researchbt.cfu.ac.ir/article_164_bcb04be8e09d0e11faac9073bae7205e.pdf

ذخیره شده

هدف پژوهش حاضر بررسی قدرت پیش بینی کنندگی. متغیر جهت گیری هدف … کننده نشاط ذهنی بود. نتایج و تلویحات آن بر پایه پیشینه ی نظری مورد بحث قرار گرفت. کلید واژه ها. : یادگیری خودتنظیمی، شناخت، فراشناخت، جهت گیری هدف، نشاط ذهنی، دانش.

مدل علّی پیش‌بینی راهبردهای یادگیری خود تنظیمی دانشجویان …

journals.iau.ir/article_520764_0.html

ذخیره شده

از دیگر نظریههای مطرح در زمینه راهبردهای یادگیری خودتنظیمی، «نظریه یادگیری …. لذا بدین منظور، مدل مفهومی پیشنهادی پژوهش حاضر که از پیشینه نظری و پژوهشهای …

پژوهش اجتماعي

research2.blogfa.com/

ذخیره شده

مشابه

يادگيري خودتنظيمي، «راهبردهاي شناختي»[2] و «فرا شناختي»[3]5 را در بر مي‌گيرد. راهبردهاي …. ارسال در تاريخ شنبه سی ام اردیبهشت ۱۳۹۱ توسط پژوهشگر. نظر بدهید.

رابطه راهبردهای خودتنظیمی یادگیری با کمال‌گرایی و … – مجله …

www.rnmagz.com/index.php/مقالات/421-421

ذخیره شده

پژوهش حاضر به بررسی رابطه راهبردهای خودتنظیمی یادگیری با کمال‌گرایی و اضطراب امتحان در بین دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی شهرستان بندرانزلی، می‌پردازد.

دانلود پیشینه تحقیق و مبانی نظری راهبردهای یادگیری خود …

https://www.iranpajohesh.com/…/8700-دانلود-پیشینه-تحقیق-و-مبانی-نظری-راهبرده…

ذخیره شده

یادگیری خود تنظیمی شامل استراتژی های فراشناختی دانش آموزان برای برنامه ریزی، نظارت و اصلاح شناخت خود است که اشاره به آگاهی و کنترل فرایندهای تفکر دارد.

دانلود پیشینه تحقیق و مبانی نظری درباره یادگیری خود تنظیمی

https://www.iranpajohesh.com/…/8662-دانلود-پیشینه-تحقیق-و-مبانی-نظری-درباره…

ذخیره شده

دانلود پیشینه تحقیق و مبانی نظری درباره یادگیری خود تنظیمی: مولفه دیگر الگوی خودتنـــظیمی پینتریچ (1999) ، راهبردهایی است که دانشجویان به کار می گیرند تا …

پرتال جامع علوم انسانی – رابطه راهبردهای یادگیری خود- …

www.ensani.ir/fa/content/10235/default.aspx

ذخیره شده

مشابه

تاريخ انتشار مطلب: 1387 … چکیده: “هدف این پژوهش بررسی رابطه راهبردهای یادگیری خود- تنظیمی و باورهای انگیزشی با پیشرفت تحصیلی دانش آموزان بود.

خود تنظیمی چیست؟ | مرکز مشاوره رها

www.rahacenter.com/fa/LearnMore/Post/114

ذخیره شده

۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. – یادگیری تنظیمی یکی از از این مهارت‌هاست. شیوه‌های یادگیری خود تنظیمی، استفاده‌ی فعالانه و آگاهانه‌ی دانش آموز از راهبردهای یادگیری مناسب است که …

Fars News Agency : بررسی میزان یادگیری خودتنظیمی در …

www.farsnews.com/printable.php?nn=13910327000344

ذخیره شده

مشابه

تاریخ : ۹۱/۰۳/۳۰ – ۰۹:۴۷ … از آزمون یادگیری خودتنظیمی بوفارد برای اندازه‌گیری میزان مهارت‌های یادگیری افراد سه گروه استفاده شده و داده‌ها … از مهارت‌های فرا‌شناخت و خودتنظیمی، بیشتر استفاده می‌کنند.12 در پژوهشی که روی دانش‌آموزان تیزهوش کره‌ای صورت …

مقایسه ی کارکردهای اجرایی استدلال، سازماندهی -برنامه ریزی و …

1001daneshjo.ir/مقایسه-ی-کارکردهای-اجرایی-استدلال،-سا/

ذخیره شده

کارولی (1993) بررسی وسیعی در زمینه نظریه خودتنظیمی انجام داد و آن را فرایندهای داخلی یا اجرایی … اجرایی شامل برنامه ریزی – سازماندهی ،حافظه کاری و استدلال با سطوح یادگیری خود تنظیمی در دانش آموزان بپردازیم. … فصل دوم: ادبیات و پیشینه پژوهش.

مقاله ای در رابطه با یادگیری خود راهبر – curriculumlog

birjand.blogsky.com/1387/11/12/post-54/

ذخیره شده

الگویی مفهومی برای درک یادگیری خود راهبر در محیطهای یادگیری برخط … از چارچوب ها بر روی توا نمندی فراگیر در فرایند های یادگیری خود تنظیمی تاکید می کنند. …… پیشینه ی فعلی درباره ی یادگیری خود را هبر درک خوبی از یادگیری خود را هبر رابه …

[PDF]362 K – پژوهش مدیریت آموزش کشاورزی

itvhe.areo.ir/article_100988_79b65ea3c68e11b4438790a3009b9708.pdf

ذخیره شده

۲۳ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – و موفقیت تحصیلی، نظریه یادگیری خود تنظیمی است. )پنتریچ،2003(. …. و بــا بررســی پیشــینه پژوهــش هــای موجــود و پــس از طــی. مراحلــی در …

[PDF]٣١ رابطه بین راهبردهای مدیریت منابع یادگیری و راهبردهای …

www.frooyesh.ir/files/site1/user_files_3380b3/babaei-A-10-50-3-acfc170.pdf

ذخیره شده

پژوهشی. تاریخ دریافت: خرداد. 49. تاریخ پذیرش: مهر. 49. چکیده. هدف این پژوهش. رابطه بین راهبردهای …. خودتنظیمی برای فرایند یادگیری ضروری است. )جاروال، جارونوجا.

دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی Technical and VOcational …

jorie.srttu.edu/?_action=xml&issue=101

ذخیره شده

براساس پیشینه تحقیقات انجام شده، ابتدا مدل فرضی برای بررسی روابط بین متغیرهای … همچنین مشخص شد که سبک های انگیزشی درونی با خودکارآمدی و خودتنظیمی رابطه … هدف پژوهش حاضر ارائه رویکرد یادگیری تلفیقیبه‌عنوان رویکردی مناسب برای …

خودتنظيمي تحصيلي و اضطراب امتحان – بانک پایان نامه و …

www.iran-doc.com/مقاله-های-رایگان/98-خودتنظيمي-تحصيلي-و-اضطراب-امتحان

ذخیره شده

مشابه

پیشینه مطالعاتی (85) … يكي از مفاهيم مطرح در تعليم و تربيت معاصر «يادگيري خود‌تنظيمي» است. … در پژوهشي كه ارتباط بين جهت‌گيري هدف و باورهاي انگيزشي با يادگيري خودتنظيمي در دانشجويان، بررسي شده نتايج نشان داده است كه جهت‌گيري …

رابطه فضای مجازی با خودتنظیمی تحصیلی دختران دوره دوم …

www.academia.edu/…/رابطه_فضای_مجازی_با_خودتنظیمی_تحصیلی_دختران_دوره_د…

ذخیره شده

بهمنظور گردآوری دادهها از پرسشنامههای ، راهبردهای یادگیری خودتنظیمی پینتریچ و … بر اساس نتایج این پژوهش میتوان نتیجه گرفت که فضای مجازی در خودتنظیمی …

[XLS]پایان نامه ها – دانشگاه شهید بهشتی

https://sbu.ac.ir/Cols/FEP/Documents/پایان%20نامه%20ها.xlsx
237, 283, شناخت عوامل موثر بر گرایش معلمان به فعالیتهای پژوهشی از دیدگاه معلمان …. و سازماندهی محتوا از دیدگاه معلمان تاریخ در شهرستان ساوه در سال تحصیلی 83- 84 …… 494, 552, بررسی روابط ساختاری خود پنداره یادگیری خود تنظیمی و موفقیت …

زیست‌شناسی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/زیست‌شناسی

ذخیره شده

مشابه

اگرچه زیست‌شناسی در قالب مدرن خود پیشرفت‌های بسیاری یافته‌است، اما علوم مرتبط و … به خوبی مطالعه شده است، در حالیکه تاریخ طبیعی، تفکر ارسطو را به خصوص در حفظ …. (آلفرد راسل والاس به عنوان همکار کاشف، زمانی که به تحقیق و پژوهش مفهوم تکامل … سیستم بیولوژیکی به طور معمول از طریق خودتنظیمی منفی به آن پاسخ می‌دهد.

[DOC]دانلود فایل

fanninews.ir/?a=attach.get&id…

ذخیره شده

مشابه

راهبردهاي يادگيري، خودتنظيمي را نوعي از يادگيري تعريف كرده‌اند كه در آن ….. نموداری با ستون‌ها‌ی زیر تهیه کنید: روز و تاریخ، امضا، زمان شروع، زمان سپریشده، مکان، اینکه …. نتایج پژوهش پینتریچ و دیگروت (1990) نشان داد که خودتنظیمی، خودکارآمدی و …

[PDF]ﻳﺎدﮔﻴﺮي اي ﺛﻴﺮ راﻫﺒﺮدﻫﺎي ﺧﻮدﺗﻨﻈﻴﻤﻲ ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ زﻣﺎن و ﺗﻨﻈ

https://jflr.ut.ac.ir/article_53767_3d888b002e82236ccaae20669f9c1c7f.pdf

ذخیره شده

توسط مشکوۃ – ‏2014 – ‏مقالات مرتبط
ﺗﺎرﻳﺦ ﺗﺼﻮﻳﺐ. : 12/07/93(. ﭼﻜﻴﺪه. ﻣﻘﺪﻣﻪ. از . ﺟﻤﻠﻪ. وﻳﮋﮔﻲ. ﻫﺎي. زﺑﺎن. آﻣـﻮزان. ﻣﻮﻓـﻖ. در. ﻣـﺪﻳﺮﻳﺖ. ﻓﺮاﻳﻨـﺪ. ﻳـﺎدﮔﻴﺮي. ﺧـﻮد. ،. ﻪﺑـ. ﻛـﺎرﮔﻴﺮي. راﻫﺒﺮدﻫﺎي. ﺧﻮ. دﺗﻨﻈﻴﻤﻲ. ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ. ﻣﻨﺎﺑﻊ. اﺳﺖ . ﭘﮋوﻫﺶ. ﺣﺎﺿﺮ. ﺄﺗ. ﺛﻴﺮ.

بررسی رابطة سبک‌های تفکر و سبک‌های یادگیری در دانش‌آموزان …

fabak.ihcs.ac.ir/article_681_0.html

ذخیره شده

مشابه

توسط رفعتی – ‏2013
به نظر می‌رسد که دانش‌آموزان با سبک تفکر نوع اول، سبک‌های یادگیری مستقل را … میزان یادگیری مبانی فناوری اطلاعات و ارتباطات»، پژوهش در برنامه‌ریزی درسی، س … شناخت اجتماعی، ترجمة حسین کاویانی، تهران: مهر کاویان (تاریخ انتشار به زبان … «رابطة سبک تفکر و خودتنظیمی‌ با انگیزش پیشرفت»، تحقیقات روان‌شناختی، 2(6).

[PDF]رابطۀ راهبردهای یادگیری خودتنظیمی و خودپنداشت ریاضی با …

www.iranapsy.ir/fa/journal/download/category/581-paper766?download=478…

ذخیره شده

مجله روانشناسی 76 / رابطۀ راهبردهای یادگیری خود تنظیمی و خودپنداشت ریاضی با… / 411 …. پژوهش ها نیز نشان داده اند که انگیزش دانش آموزان در یادگیری اهمیت مطلوب تری … ریاضیات موضوع اصلی در بین کشورهای مختلف نسبت به دروس دیگر مثل تاریخ.

بررسي ميزان يادگيري خودتنظيمي در بين حافظان قرآن و غير …

ravanshenasi.nashriyat.ir › 14 روان شناسی و دین – تابستان 1390

ذخیره شده

مشابه

۱۲ آبان ۱۳۹۰ ه‍.ش. – بر اساس نتايج اين تحقيق، ميزان مهارت‌هاي يادگيري خودتنظيمي در بين ….. پيشينه تجربي فراشناخت باتوجه به سن و جنس، تهران، طرح پژوهشي …

OL53-بررسی روابط ساختاری خودپنداره، یادگیری خودتنظیمی …

parsproje.com/…/1856-ol53-بررسی-روابط-ساختاری-خودپنداره،-یادگیری-خودتنظیم…

ذخیره شده

مشابه

1-5-3- یادگیری خود تنظیمی .. 6 1-5-4- مؤفقیت تحصیلی 7 1-5-5- مقطع تحصیلی … 7 1-5-6- گروه تحصیلی …. 7 1-6- محدودیت های پژوهش .. 8. فصل دوم : پیشینه ی …

کارشکی، حسین – دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه …

libepl.um.ac.ir/?module=Dis&func=displayprofdis&pid=120

ذخیره شده

مشابه

هدف از پژوهش حاضر مطالعه ی راهبردهای خودتنظیمی و اهداف پیشرفت دانشجویان دانشگاه فردوسی و دانشگاه آزاد اسلامی مشهد انجام گرفته است. جامعه ی آماری این پژوهش کلیه ی …

یادگیری خود تنظیمی

www.3neshaneh.com/news/single/3288/یادگیری%20خود%20تنظیمی

ذخیره شده

در پژوهشی تحت عنوان تفاوت های دانشجویان در راهبردهای یادگیری خودتنظیمی، نشان داده شد … کد خبر 3288 – 1391 09 | تاریخ: 1608 روز پیش-1391/09/04 | ساعت: 12:59 …

[PDF]پژوهش‌های کاربردی در روانشناسی تربیتی – فصلنامه پژوهش …

aep.journals.pnu.ac.ir/pdf_1404_3f080022b14c66927e7aac984ee4f959.html

ذخیره شده

مشابه

انتقادی و راهبردهای یادگیری خودتنظیمی می. باشد. … خودتنظیمی و مقیاس آمادگی ورودی یادگیرنده به. دوره. های …. با بررسی پیشینه پژوهشی موجود در این زمینه، عوامل.

[DOC]مقایسه توانایی خودنظم بخشی – پایان نامه های کارشناسی ارشد

full-thesis.net/…/مقایسه-توانایی-خودنظم-بخشی،-ویژگی-های-شخصیتی-و-کارکرد-خان…

ذخیره شده

پیشینه پژوهش. پیشدرآمد. نظریه يادگيري خودتنظيمي يكي از نظريههايي است كه محققان و شناسانِ تربيتي در قالب آن به مطالعه ميپردازند. براساس نظريه يادگيري خود …

[PDF]ﻳﻚ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﻛﻴﻔﻲ : ﺗﺠﺎرب داﻧﺸﺠﻮﻳﺎن ﭘﺮﺳﺘﺎري در ﻣﻮرد ﺑﺎزا – WHO EMRO

www.emro.who.int/imemrf/ijme/ijme_2008_8_1_101.pdf

ذخیره شده

و ﻋﻤﻞ و ﺗﻘﻮﻳﺖ ﻣﻜﺎﻧﻴﺰم. ﻫﺎي ﺧﻮدﺗﻨﻈﻴﻤﻲ و اﻧﮕﻴﺰش ﻣﻲ … ﺑﻪ دﻓﺘﺮ ﻣﺠﻠﻪ رﺳﻴﺪه، در ﺗﺎرﻳﺦ. 18/10/86 … ﭘــﮋوﻫﺶ. ﻫــﺎي ﺗﺠﺮﺑــﻲ اﻧــﺪﻛﻲ در ﻣــﻮرد. ارزﺷﻴﺎﺑﻲ اﺛﺮﺑﺨﺸﻲ ﺑﺎزاﻧﺪﻳﺸﻲ در ﻳـﺎدﮔﻴﺮي اﻧﺠـﺎم ﺷـﺪه. اﺳﺖ. ). 32(.

[PDF]رابطه هوش اجتماعی با خودتنظیمی هیجانی و امنیت روانی – …

https://www.researchgate.net/…/573a038d08ae9ace840dc126.pdf?…

ذخیره شده

پژوهش: بین هوش اجتماعی و خودتنظیمی هیجانی رابطه وجود دارد، بین هوش اجتماعی ….. شده به بررسی پیشینه پژوهش در مولفه های هوش اجتماعی، خودتنظیمی هیجانی و امنیت.

تأثیر آموزش راهبردهای یادگیری خود تنظیمی بر ادراک …

journal.alzahra.ac.ir/article_338_66.html

ذخیره شده

مشابه

توسط یاری مقدم – ‏2013
هدف پژوهش حاضر بررسی تأثیر آموزش راهبردهای یادگیری خودتنظیمی بر ادراک شایستگی و پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان در درس زبان انگلیسی بود. جامعه آماری آن کلیه …

دوفصلنامه علمی پژوهشی پژوهش های آموزش و یادگیری

tlr.shahed.ac.ir/

ذخیره شده

مشابه

دوفصلنامه پژوهش‌های آموزش و یادگیری از تاریخ 24 فروردین 1392 دارای رتبه علمی … رابطه باورهای معرفت‌شناختی با راهبردهای یادگیری خودتنظیمی: نقش واسطه‌ای دانش و …

بیوفیدبک ، تاریخچه ، تعریف ، کاربردها ، نوروفیدبک ، تاثیر

www.baztavani.com/بیوفیدبک/

ذخیره شده

مشابه

۳ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – او در جريان يك اتفاق هنگام انجام آزمايش‌هاي خود روي موش‌هاي صحرايي … دكتر المرگرين (Elmer Green) بعضي تحقيقات ريشه‌اي روي محدوده خودتنظيمي (self Regulation) انسان در … دستگاه های بیوفیدبک تنها یک ضرورت موقت برای تمرین و یادگیری … سایت بازتوانی وابسته به کلینیک و یا مرکز پژوهشی خاصی نیست و …

تاثیر آموزش راهبردهای فراشناخت بر میزان آگاهی های …

research.kums.ac.ir/webdocument/load.action?webdocument_code=1000…

ذخیره شده

مشابه

پیشینه طرح … فرضیات یا سوالات پژوهشی, 1- آموزش راهبرد های فراشناخت باعث افزایش آگاهی های … لذا آنان نیازمنداند تا ضمن یادگیری مهارت‌های کنترل و ارزیابی عملکرد خود، بر یادگیری خود نیز نظارت نمایند. … یافته‌های تحقیقاتی حاکی از آن است که ریشه مشکلات یادگیری، شکست در فرآیندهای خود-تنظیمی است (پاریس و پاریس، …

[PDF]دانلود – معاونت پژوهش و فناوری موسسه آموزش عالی امین

aminrc.ir/fa/images/pdf/1b.pdf

ذخیره شده

مشابه

).1386. اﻣﺎ. ﺗﺠﺮﺑﻪ ﻓﺮاﺷﻨﺎﺧﺘﯽ ﯾﺎ ﻓﺮاﯾﻨﺪﻫﺎي ﺗﻨﻈﯿﻢ و ﮐﻨﺘﺮل،. ﯾﮑﯽ دﯾﮕﺮ از ﻓﺮاﯾﻨﺪﻫﺎي ﻓﺮاﺷﻨﺎﺧﺘﯽ اﺳﺖ ﮐﻪ. ﻓﺮاﯾﻨﺪﻫﺎي ﺗﻔﮑﺮ ﻓﺮد را در ﻣﻮﻗﻌﯿﺖ ﯾﺎدﮔﯿﺮي ﻫﺪاﯾﺖ. ﻣﯽ ﮐﻨﺪ . ﮐﻨﺘﺮل ﮐﻨﻨﺪه ﻫﺎي ﻓﺮاﺷﻨﺎﺧﺖ ﯾﺎ ﺧﻮدﺗﻨﻈﯿﻤﯽ. ﻋﺒﺎرﺗﻨﺪ از.

پرسشنامه راهبردهای یادگیری خودتنظیمی(MSLQ) | انجام پایان …

www.iran-moshaver.ir/1393/06/25/پرسشنامه-خودتنظیمی/

ذخیره شده

مشابه

تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ شهریور ۹۳ نظرات : ۱۶ دیدگاه نویسنده : ایران مشاور … پرسشنامه راهبردهای یادگیری خودتنظیمی(MSLQ توسط پینتریچ و دی گروت ساخته شده است. … در این پژوهش جهت بررسی پایایی از روش آماری آلفای کرونباخ بر روی داده های …

[DOC]DOCX – دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه

rtv.iauksh.ac.ir/content/users/user_iauksh/rtv.iauksh.ac.ir/…/tarh/…/11.ensani.docx

ذخیره شده

مشابه

طرح پژوهشی …. فصل دوم : مبانی نظری و پیشینه تحقیق …. پیشینه تحقیقات خودکارآمدی. ….. دیدگاه شناختی اجتماعی ریشه در نظریه یادگیری اجتماعی دارد. … منظور از فرایندهای انگیزشی نیز این است که خودکارآمدی در خود تنظیمی انگیزش ایفاء می کند.

پیشینه مطالعاتی : رابطه بین باورهای انگیزشی و راهبردهای …

www.docyab.ir/…/پیشینه…/رابطه-بین-باورهای-انگیزشی-و-راهبردهای-یادگیری-خود-…

ذخیره شده

مشابه

رابطه بین باورهای انگیزشی و راهبردهای یادگیری خود تنظیمی با شادکامی در دانش آموزان دختر و پسر مراکز پیش دانشگاهی شهرستان کازرون.

بلاگ، رسانه متخصصان و اهل قلم | آخرین مطالب و وبلاگ‌ها

blog.ir/changes

ذخیره شده

مشابه

۱۶ بهمن ۱۳۷۴ ه‍.ش. – پیشینه پژوهش یادگیری خود تنظیمی در whitforest.blog.ir. ۱۰ دقیقه قبل. آداب و رسوم روز مادر در برخی کشورها در history2500.ir. ۱۱ دقیقه قبل.

پیشینه پژوهشی فرسودگی تحصیلی در ایران و خارج از کشور …

hamyaryiran.ir › … › مقالات آموزشی روانشناختی › روانشناسی تربیتی و یادگیری

ذخیره شده

هدف پژوهش محمدامینی(1392) مقایسه اثربخشی آموزش راهبردهای یادگیری خودتنظیمی و آموزش مهارت حل مسئله بر فرسودگی تحصیلی، خودکارآمدی عمومی و انگیزش تحصیلی …

بررسي نقشه مفهومي بر رويکرد يادگيري و راهبردهاي …

vdresearch.arakmu.ac.ir/webdocument/load.action?webdocument_code=1000…

ذخیره شده

مشابه

31- مقایسه یادگیری خود تنظیم و خودکارآمدی قبل و بعد از استفاده از نقشه مفهومی در گروه مورد. … این پژوهش با هدف تعیین تأثیر نقشه مفهومی بر رویکرد یادگیری و راهبرد … انگیزشی برای یادگیری شامل خودکارآمدی، استراتژی شناختی و خود تنظیمی مورد …. تاریخ ارسال به داور/بررس, مهلت پاسخگویی, تاریخ پاسخ داور/بررس, نظر داوری/ …

تبليغ – معرفی کتاب “المُوضِح عن جهة إعجاز القرآن” (کتاب …

www.tabliqh.blogfa.com/post-42.aspx

ذخیره شده

مبانی نظری و پیشینه پژوهش یادگیری خود تنظیمی (فصل 2) … 2) و بعد (مراجع مقدمه) یعنی کتاب‌هایی که محقق کتاب در مطالب مقدمة خود از آنها استفاده کرده است (22 منبع) …

مدیریت فرایندهای کلاس – یادگیری

mohsenizan.blogfa.com/post/40

ذخیره شده

پیشینه تحقیقات یادگیری. 1-حسین کارشکی(1387)،پژوهشی باهدف،بررسی نقش اهداف پیشرفت در مولفه های یادگیری خودتنظیمی دانش آموزان انجام داده است: 685 دانش …

[PDF]ارﺗﺒﺎط ﺧﻮد ﺗﻨﻈﻴﻤﻲ ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ و ﺧﻮد اﺛﺮﺑﺨﺸﻲ ﺑﺎ ﮔﺮاﻳﺶ ﺑﻪ

jep.atu.ac.ir/article_2461_688f77d35d65abff857d3fc18fea3270.pdf

ذخیره شده

توسط سواری – ‏2012
ﺗﺎرﻳﺦ ﭘﺬﻳﺮش. :18/1/92. ﭼﻜﻴﺪه. ﻫﺪف. : ﺑﻨﺎ ﺑﻪ ﺷﻮاﻫﺪ ﭘﮋوﻫﺸﻲ. ،. ﮔﺮاﻳﺶ ﺑﻪ ﺗﻜﺎﻟﻴﻒ درﺳﻲ در ﻣﻮﻓﻘﻴﺖ ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ ….. ﭘﮋوﻫﺸﻲ. ﻧﻘﺶ. ﺧﻮدﻛﻨﺘﺮﻟﻲ. و. ﻳﺎدﮔﻴﺮي ﺧﻮدﺗﻨﻈﻴﻤﻲ. در. ﭘﻴﺸﺮﻓﺖ. ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ. را. ﻣﻮرد. ﺗﻮﺟـﻪ. ﻗـﺮار. داد.

Tabtiz university of medical sciences – دانشگاه علوم پزشکی …

congress.tbzmed.ac.ir/6child/Archive

ذخیره شده

مشابه

اثربخشی یادگیری مشارکتی بر کاهش اضطراب امتحان دانش‌آموزان دختر پایه سوم راهنمایی …. مقایسه¬ی راهبردهای یادگیری خودتنظیمی در دانش¬آموزان تیزهوش و عادی. 106.

[PDF]دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران – فصلنامه تحقیقات روانشناختی

qpr1.iauctb.ac.ir/Files/Journal/1_2012-06-05_08.32.14_Ravanshenasy%206.pdf

مشابه

ﺷﺎﻣﻞ ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ و ﻧﻈﺮﯾﻪ. ﻫﺎی ﻣﺮﺑﻮط ﺑﻪ ﻓﺮﺿﯿﻪ … راﺑﻄﻪ ﺳﺒﮏ ﺗﻔﮑﺮ و ﺧﻮد ﺗﻨﻈﯿﻤﯽ ﺑﺎ اﻧﮕﯿﺰش ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ. دﮐﺘﺮ ﭘﺮوﯾﻦ ﮐﺪﯾﻮر، … آﻣﻮزان ﻋﺎدی و داﻧﺶ. آﻣﻮزان ﺑﺎ اﺧﺘﻼﻻت ﯾﺎدﮔﯿﺮی در آزﻣـﻮن ﺗﻠﻔﯿﻘـﯽ ﺑﯿﻨـﺎﯾﯽ ﺣﺮﮐﺘـﯽ.

نوروفیدبک – مدرسه فارمد

www.farmedschool.org/Neurofeedback.aspx

ذخیره شده

مشابه

ما در حالت عادی قادر به کنترل و تغییر امواج مغز خود نیستیم؛ زیرا نسبت به این امواج … بیش فعالی/کمبود توجه، ناتوانی های یادگیری، صرع، هراس و اختلالات اضطرابی، … در لحظه (Real Time) فعالیت مغز را تشریح و خود تنظیمی را به فرد آموزش می دهد. … برتر بودن یا برابری درمان تحت بررسی در حداقل دو پژوهش مستقل نشان داده شده است.

[PDF]الگوي طراحي آموزشي مبتني بر نظریه یادگیری زایشی

www.mums.ac.ir/shares/hmed/hmed/V4-N1/03.pdf

ذخیره شده

مشابه

هدف نظریه یادگیری زایشی و طراحی الگوی مبتنی بر آن در حقیقت دستیابی یادگیرنده به … در طول تاریخ رش ته تکنولوژی آموزشی به طرق گوناگون جلوه کرده و. معموالً تحت تأثیر … پژوهش های وی در این زمینه بیش تر ح ول محور درک و فهم حاصل. از خواندن …. زمانی افزایش مییابد که یادگیرنده ها راهبردهای انتخابی )خود تنظیمی(.

[PDF]ﺗﻨﻈﯿﻤﯽ ﺑﻪ ﺷﯿﻮه ﮔﺮوﻫﯽ ﺑﺮ ﺑﺮرﺳﯽ اﺛﺮﺑﺨﺸﯽ آﻣﻮزش ﺧﻮد – دانشگاه شهید …

rms.scu.ac.ir/Files/Articles/Journals/25103_20141025142255_.pdf

ذخیره شده

ﺗﺎرﯾﺦ. ﭘﺬﯾﺮش. ﻣﻘﺎﻟﻪ: /23. /10. 1392. ﻧﺠﻤﻪ ﺣﻤﯿﺪ. 2. ﻋﺒﺪاﻟﮑﺎﻇﻢ ﻧﯿﺴﯽ. 3. ﭼﮑﯿﺪه. ﻫﺪ. ف ﭘﮋوﻫﺶ ﺣﺎﺿﺮ ﺑﺮرﺳﯽ اﺛﺮﺑﺨﺸﯽ آﻣﻮزش ﺧﻮد. ﺗﻨﻈﯿﻤﯽ ﺑﻪ ﺷﯿﻮه ﮔﺮوﻫﯽ ﺑﺮ ﺳﺎزﮔﺎري. اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ داﻧﺶ. آﻣﻮزان دﺧﺘﺮ ﻣﻘﻄﻊ ﺳﻮم راﻫﻨﻤﺎ.

ساختار عاملی و اعتباریابی نسخه فارسی پرسشنامه خودنظم دهی …

jmed.ssu.ac.ir/browse.php?a_id=120&sid=1&slc_lang=fa

ذخیره شده

مشابه

هدف پژوهش حاضر بررسی ساختار عاملی مقیاس خودنظم دهی است. روش بررسی … این پرسشنامه 55 درصد از واریانس کل خودتنظیمی را تبیین میکرد. تحلیل عاملی تائیدی …

فصلنامه پژوهش و برنامه ريزي در آموزش عالي، شماره 62 – Magiran

www.magiran.com/magtoc.asp?mgID=2200&Number=62

ذخیره شده

مشابه

۱۶ مرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. – Qurterly Journal of Research and Planing in Higher Education ISSN 1021-5107 …. جهتگيري هدفي و خودتنظيمي دانشجويان شهر مشهد: نقش ماهيت تكليف و جنسيت اعظم تجري ، دكتر … شمارگان: 1000 نسخه تاريخ انتشار: 10/5/91

پرسشنامه راهبردهای انگیزشی برای یادگیری (MSLQ) – ایران …

www.irantahgig.ir/?p=6978

ذخیره شده

مشابه

۶ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. – پرسشنامه راهبردهای انگیزشی برای یادگیری (MSLQ) – نمره گذاری کامل پرسشنامه راهبردهای انگیزشی و خودتنظیمی برای یادگیری (MSLQ)

240 مقاله در زمینه آموزش و پرورش تعلیم و تربیت – تحقیقات …

commite2.blogfa.com/post-788.aspx

ذخیره شده

مشابه

تحقیقات آموزشی EDUCATIONAL RESEARCH – 240 مقاله در زمینه آموزش و پرورش … و زاویه دید و پیشینه تجاری مورد نیاز هستند تا فرایندهای تجاری را بارورتر کنند. …. بررسي رابطه بين جهت‌گيري‌ هدف با خودتنظيمي يادگيري و پيشرفت تحصيلي در …

رابطه جهت گیری هدف، خود تنظیمی یادگیری با پیشرفت …

www.hawzah.net/…/رابطه-جهت-گیری-هدف-خود-تنظیمی-یادگیری-با-پیشرفت-تحص…

ذخیره شده

مشابه

دانشگاه : دانشگاه پیام نور. تاريخ دفاع : 1386. هدف پژوهش بررسی نقش جهت گیری هدف و خود تنظیمی یادگیری در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان دختر سال سوم دبیرستان …

برترین عناوین

weblogyar.xyz/

ذخیره شده

پیشینه پژوهش حافظه و ابعاد حافظه انسان پیشینه پژوهش سبک های عشق ورزی پیشینه پژوهش انگیزه یادگیری بالینی پیشینه پژوهش یادگیری خود تنظیمی پیشینه …

وبلاگ یاس

weblogyas.xyz/

ذخیره شده

پیشینه پژوهش حافظه و ابعاد حافظه انسان · پیشینه پژوهش سبک های عشق ورزی · پیشینه پژوهش انگیزه یادگیری بالینی · پیشینه پژوهش یادگیری خود تنظیمی.

پایان نامه بررسی رابطه بین سبکهای شناختی و یادگیری …

www.jahandoc.com/پایان-نامه-بررسی-رابطه-بین-سبکهای-شناخ/

ذخیره شده

۱۲ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – پایان نامه بررسی رابطه بین سبکهای شناختی و یادگیری خودتنظیمی با … 1-7- تعاریف نظری و عملیاتی متغیرهای پژوهش… … 2-4-پیشینه پژوهش…

[PDF]ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی ﯾﺎدﮔﯿﺮی ﺧﻮدﺗﻨﻈﯿﻤﯽ – علی

amparticle.tk/pdf/articles/22504-مبانی-نظری-یادگیری-خودتنظیمی.pdf

ذخیره شده

ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی وﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﯾﺎدﮔﯿﺮی ﺧﻮدﺗﻨﻈﯿﻤﯽ. در 57 ﺻﻔﺤﻪ ورد ﻗﺎﺑﻞ وﯾﺮاﯾﺶ ﺑﺎ ﻓﺮﻣﺖ doc. ﺗﻮﺿﯿﺤﺎت: ﻓﺼﻞ دوم ﻣﻘﺎﻟﻪ ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽ ارﺷﺪ (ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ و ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی ﭘﮋوﻫﺶ). ﻫﻤﺮاه ﺑﺎ ﻣﻨﺒﻊ ﻧﻮﯾﺴﯽ درون ﻣﺘﻨﯽ ﺑﻪ ﺷﯿﻮه APA ﺟﻬﺖ …درباره نویسنده

www.lono.ir

سلام و ادب به کابران دوست داشتنی وب سایت 💠💠💠 www.lono.ir 💠💠💠 من حدود 7 ساله در کار بازار یابی و تبلیغات اینترنتی ام سایت های متعددی دارم جهت خرید بک لینک های قدرتمند برای بالا آوردن سایت شما در نتایج گوگل با کلمات کلیدی مورد نظر شما و کمک به سئو سایتتون میتونم از تجربیاتم در اختیار کاربران محترم قرار بدم 🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹 شاید افرادی بخواهند یک فروشگاه اینترنتی فایل و مقاله مثل ✅✔️ lonoshop.ir ✅✔️(لونوشاپ) یا همین داک لونو :دانلود مقاله داشته باشند میتونم براتون راه اندازی کنم تا بتونید صد در صد صاحب درآمد ماهیانه چند صد هزار تومان بشید . ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ جهت مشاوره در مورد راه اندازی فروشگاه فایل و همچنین تبلیغات اینترنتی با بنده در تماس باشید 🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰 آی دی تلگرام: wwwlonoir@ شماره تماس : 09214087336 یا از فرم تماس با ما در سایت نظرات پیشنهادات و درخواست های خودتونو ارسال کنید فوری پاسخ داده خواهد شد آرزوی موفقیت برای همه ایرانیان دارم پیروز و شاد باشید ❤️❤️🌺🌺

www.lono.ir 46161 نوشته در سایت دانلود مقاله , دانلود مقاله ,داک لونو دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید