no-img
سایت دانلود مقاله , دانلود مقاله ,داک لونو

پیشینه پژوهش پیشرفت تحصیلی - سایت دانلود مقاله , دانلود مقاله ,داک لونو


سایت دانلود مقاله , دانلود مقاله ,داک لونو

ادامه مطلب

پیشینه پژوهش پیشرفت تحصیلی
zip
آوریل 25, 2017

پیشینه پژوهش پیشرفت تحصیلی


مبانی نظری و پیشینه پژوهش پیشرفت تحصیلی(فصل دوم)

دسته بندی : 

پیشینه پژوهش پیشرفت تحصیلی

 » مبانی نظری 


دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق پیشرفت تحصیلی(فصل دوم)در 65 صفحه در قالب wordd , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده.

مشخصات محصول:
توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)
همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه
توضیحات نظری کامل در مورد متغیر
پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه
رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب
منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)

کاربردهای مطلب: 
منبعی برای فصل دوم پایان نامه، استفاده در بیان مسئله و پیشینه تحقیق و پروپوزال، استفاده در مقاله علمی پژوهشی، استفاده در تحقیق و پژوهش ها، استفاده آموزشی و مطالعه آزاد، آشنایی با اصول روش تحقیق دانشگاهی 

قسمتهایی از مبانی نظری و پیشینه پژوهش:

پیشرفت تحصیلی
تربیت نیروی انسانی کارآمد از جمله وظایف اصلی دانشگاه ها محسوب می گردد. دانشجویان هر دانشگاه سرمایه های گرانقدر هر کشور به شمار می روند که توجه به تربیت آن ها از نظر علمی، پژوهشی و فرهنگی بسیار حائز اهمیت است و برنامه ریزی صحیح در آموزش و پرورش آنان از وظایف اصلی دانشگاه ها به حساب می آید. دانشگاه ها همه ساله دانشجویان جدید الورود را پذیرش و دانشجویانی را نیز فارغ التحصیل می نمایند که در این چرخه مستمر، توجه به کیفیت آموزشی از جایگاه ویژه ای برخوردار است ( رودباری، احمدی و عبادی فرد آذر، 1389).
از جمله مهم ترین نگرانی های استادان، مسئولان آموزش دانشگاه و خانواده های دانشجویان، پیشرفت تحصیلی و جلوگیری از افت تحصیلی دانشجویان است. نقطه مقابل پیشرفت تحصیلی، اُفت تحصیلی است که بر اساس مطالعات متعدد تاثیر بسزایی در سرنوشت فرد داشته و هم چنین هزینه گزافی به خانواده و جامعه تحمیل می کند. در ایران این امر از مهم ترین مشکلات کنونی نظام آموزشی است که هر ساله ده ها میلیارد ریال از بودجه کشور را هدر می دهد و نیروهای بالقوه و سرمایه های جامعه که همان نیروی انسانی است، بی ثمر می ماند.
در سال های اخیر، متخصصان تعلیم و تربیت و روانشناسان تربیتی پژوهش های قابل توجهی را در زمینه عملکرد تحصیلی و متغیرهای مرتبط با آن ها انجام داده اند. یادگیری فراگیران معمولاً به وسیله عملکرد تحصیلی آن ها مورد سنجش قرار می گیرد. عوامل متعددی عملکرد تحصیلی دانش آموزان را تحت تاثیر قرار می دهند. برخی از این عوامل موجب بهبود عملکرد تحصیلی و برخی دیگر باعث تضعیف عملکرد فراگیران می شوند ( سیف، 1392).

پیشرفت تحصیلی به توانایی آموخته شده یا اکتسابی فرد در موضوعات آموزشگاهی اطلاق می شود که به وسیله آزمون های فراگیری استاندارد شده یا آزمون های معلم ساخته اندازه گیری می شود ( نویدی،2004). به طور کلی این اصطلاح به معنای مقدار یادگیری آموزشگاهی فرد است، به طوری که بتوان آن ها را در مقوله کلی عوامل مربوط به تفاوت های فردی و عوامل مربوط به مدرسه و نظام آموزش و پرورش مورد مطالعه قرار داد ( سلیمان نژاد، سحران، 2002 ).  
یکی از ابعاد پیشرفت در آموزش عالی، پیشرفت تحصیلی است که مفهوم آن معلومات یا مهارت های اکتسابی عمومی یا خصوصی در موضوع درسی است که معمولاً به وسیله آزمایش ها یا نشانه ها یا هر دو که اساتید برای دانشجویان وضع می کنند، اندازه گیری می شود ( شعاری نژاد، 1364).
وضعیت تحصیلی دانشجو به پیشرفت یا اُفت تحصیلی وی اطلاق می شود و برای سنجش آن از ابزارهای مختلفی مانند معدل کل، ترم های مشروطی و تعداد واحدهای مردودی یا قبولی استفاده می شود. نظام آموزشی نیز مانند هر نهاد دیگری می تواند به علت کاستی ها و یا عوامل دیگری دچار سوء کارکرد شود به طوری که نتواند بخشی از اهداف خود را به درستی به انجام رساند و سرمایه در اختیار قرار داده شده را تلف نموده و نتیجه مطلوب و مورد انتظار را به بار نیاورد ( رودباری و اصل مرز، 1389 ).
دانشگاه ها به عنوان مراکز تولید کننده علم و فرهنگ و تربیت متخصصان مورد نیاز کشور، به طور قاطع، خاستگاه بسیاری از نوآوری ها و خلاقیت ها برای حل مسائل روز جامعه هستند (کیوانی، 1380). نگاهی به روند تحولات جاری نظام آموزش عالی، حاکی از آن است که آموزش عالی باید ضمن توجه به بحران افزایش کمی و تنگناهای مالی، به حفظ و بهبود ارتقای کیفیت نیز بپردازد. شواحد گوناگون نیز حاکی از آن است که این نظام در صورتی از عهده ی وظایف و اهداف خود بر می آید که از نظر کیفیت آموزشی در وضعیت مطلوبی باشد ( کبریایی و رودباری،1384 ).

اهمیت پیشرفت تحصیلی
پیشرفت تحصیلی از جنبه های علمی و کاربردی اهمیت به سزایی دارد. عملکرد تحصیلی، یکی از عوامل پذیرش در کلاس درس می باشد. همچنین برای به دست آوردن مدرک و شغل از جایگاه خاصی برخوردار است. لذا محققان روانشناسی و آموزشی سعی دارند تا تعیین کننده های پیچیده ی پیشرفت تحصیلی را درک کنند ( فراهانی، 1387، به نقل از تویسرکانی، 1392) در مجموع پیشرفت و افت تحصیلی، یکی از ملاکهای کارآیی نظام آموزشی و به عنوان یک متغیر وابسته همواره مورد توجه محققان بوده است.

تحقیقات انجام شده در داخل کشور
آریا پوران و همکاران (1392)، در پژوهشی به بررسی رابطه سبک مدیریت کلاس معلمان با انگیزش و پیشرفت ریاضی دانش آموزان پایه پنجم ابتدایی پرداختند و به این نتیجه رسیدند که بین سبک مدیریت کلاس تعامل گرا و سبک مداخله گر معلمان با پیشرفت ریاضی دانش آموزان رابطه معنی دار وجود دارد. بر اساس نتایج به دست آمده سبک های مدیریت کلاس تعامل گرا و مداخله گر معلمان به عنوان قوی ترین متغیرها برای پیش بینی پیشرفت ریاضی دانش آموزان شناخته شد.
بخشایش (1392)  با بررسی رابطه سبک های مدیریت کلاس با ویژگی های شخصیتی معلمان نشان داد که بیشتر معلمان مورد بررسی دارای سبک مدیریت تعاملی می باشند. تحلیل داده ها نشان داد که بین ویژگی های شخصیتی معلمان و سبک مدیریت آن ها رابطه وجود دارد. نتایج بیان داشت که معلمان زن و مرد، از لحاظ سبک مدیریت کلاس با یکدیگر تفاوتی ندارند.
خانی، باقری و دانشیار (1392)، در پژوهش خود به این نتیجه رسیدند که با آموزش خود تنظیمی می توان به دانش آموزان کمک کرد تا به پیشرفت تحصیلی بیشتری دست یابند. آموزش و پرورش معلمان نیز باید شرایط لازم برای پیشرفت دانش آموزان در این زمینه را فراهم نماید.
غلامعلی لواسانی، اژه ای و داودی (1392)، به منظور شناخت میزان اثربخشی راهبردهای خود تنظیمی پژوهشی را بر روی دانش آموزان پایه اول دبیرستان به انجام رساندند. یافته ها نشان داد که آموزش راهبردهای یادگیری خود تنظیمی بر افزایش مهارت های دانش آموزان اثر مثبت و معنی دار داشته است و این راهبردها باعث افزایش تلاش و درگیری شناختی دانش آموزان می شود، لذا چنین نتیجه گرفته اند که آگاهی و اطلاع دانش آموزان از راهبردهای یادگیری خود تنظیمی و بکارگیری آن ها در امر مطالعه و یادگیری اثربخش می باشد.

چیزی که این فایل را با بقیه فایل ها متمایز کرده است قابل ویرایش بودن و آماده پرینت بودن آن می باشد تا خریدار از خرید خود کاملا راضی باشد.

توضیحات: پرداخت توسط همه کارتهای عضو شتاب در درگاه بانک پاسارگاد امکان پذیر است. شما پس از خرید (مبانی نظری و پیشینه نظری پژوهش پیشرفت تحصیلی(فصل دوم)) سریعآ لینک دانلود در اختیارتان قرار می گیرد و می توانید آن را دانلود کنید. 


نکته: شما می توانید هرگونه سوال را با مسئول پژوهش نگین فایل در میان بگذارید
.

دسته بندی: عمومی » مبانی نظری

تعداد مشاهده: 53 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.doc

فرمت فایل اصلی: docx

تعداد صفحات: 65

حجم فایل:303 کیلوبایت

 قیمت: 13,800 تومان 
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.  پرداخت و دریافت فایل
  • راهنمای استفاده:
    مناسب جهت استفاده کلیه پژوهشگران

  • محتوای فایل دانلودی: 
    در قالب فایل word و قابل ویرایش با زبان فارسی 

موارد مشابه و مرتبط:


لینک منبع و پست :

[PDF]اول ﻓﺼﻞ ﻛﻠﻴﺎت ﭘﮋوﻫﺶ

ganj.irandoc.ac.ir/articles/download_sparse/527528

ذخیره شده

اﺳﺖ، اﻧﮕﻴﺰش و ﭘﻴﺸﺮﻓﺖ ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ اﺳﺖ . ﻧﻈﺮﻳﺔ اﻧﮕﻴﺰش ﭘﻴﺸﺮ …. در ﭘﮋوﻫﺸـﻲ ﺑـﻪ ﺑﺮرﺳـﻲ راﺑﻄـﻪ ﺧﻮدﭘﻨـﺪاره ﺗﺤﺼـﻴﻠﻲ و ﭘﻴﺸـﺮﻓﺖ. ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ داﻧﺶ آﻣﻮزان ﭘﺮداﺧﺘﻨﺪ ….. ١٥. ﻓﺼﻞ دوم. ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮي و ﭘﻴﺸﻴﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ …

دانلود پیشینه تحقیق و پژوهش درباره پیشرفت تحصیلی – …

www.iranprojhe.com/پیشینه…/682-دانلود-پیشینه-تحقیق-و-پژوهش-درباره-پیشر…

ذخیره شده

۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ه‍.ش. – دانلود پیشینه تحقیق و پژوهش درباره پیشرفت تحصیلی: در این پژوهش تلاش بر آن است که روابط اضطراب رایانه با پیشرفت تحصیلی و انگیزش …

پیشینه پژوهش و تحقیق

pishineh.blog.ir/

ذخیره شده

مشابه

۲۷ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. – ارائه و مشاوره جهت نگارش پیشینه ادبیات تحقیق پایان نامه تحصیلات تکمیلی. … پایان نامه های خارجی جهت پیشرفت در زمینه مبانی نظری و پژوهشی.

مبانی نظری و پیشینه پژوهش پیشرفت تحصیلی (فصل دوم)

7udpr8.sarvdlc.com/

ذخیره شده

مبانی نظری و پیشینه پژوهش پیشرفت تحصیلی (فصل دوم)

مبانی نظری و پیشینه پژوهش برای انگیزش پیشرفت …

termeakhar.com/tag/مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-برای-انگیزش-پ/

ذخیره شده

مشابه

آرشیو تگ: مبانی نظری و پیشینه پژوهش برای انگیزش پیشرفت تحصیلی … فرزند پروری با انگیزش پيشرفت و پیشرفت تحصیلی دانشجویان دانشگاه پیام نور.

پیشرفت تحصیلی|پایان نامه|پروپوزال|مقاله انگلیسی|ترجمه …

parsproje.com/component/search/?searchword=پیشرفت%20تحصیلی…exact

ذخیره شده

مشابه

و پیشینه تحقیق 2-1 پیشرفت تحصیلی چیست؟……..8 2-2 پيشرفت تحصيلي …. OL192 -بررسی رابطة تحقیق و پژوهش و افزایش انگیزه و پیشرفت تحصیلی در …

[PDF]اي داﯾﻤﻨﺸﻦ ﺑﺮ اﻧﮕﯿﺰه ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ و ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ ﺑﺎزي راﯾ – فصلنامه علمی – …

ictedu.iausari.ac.ir/article_4417_1786c8f42eb9729923a5eda3a98cff4f.pdf

ذخیره شده

توسط صالح صدق پور – ‏2013 – ‏مقالات مرتبط
ﺑﺎﻋﺚ اﻓﺰاﯾﺶ ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ ﻣﯽ. ﮔﺮدد . ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ زﺑﺎن در. ﺮﺗﺄﺛﯿ. ﺑﺎزي راﯾﺎﻧـﻪ. اي داﯾﻤﻨﺸـﻦ ﺑـﺮ. اﻧﮕﯿﺰه ﮔﺮاﯾﺸﯽ. ،. اﺛﺮ ﻧﺪا .رد. روش ﻣﺒﺘﻨﯽ ﺑﺮ ﺑﺎزي ر. اﯾﺎﻧﻪ. اي ﺑﺎ. ﺗﻮﺟﻪ. ﺑﻪ ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ رﯾﺎﺿﯽ ﺑﺎﻋﺚ اﻓـﺰاﯾﺶ اﻧﮕﯿـﺰه ﮔﺮاﯾﺸـﯽ.

عوامل مؤثر بر پيشرفت تحصيلي دانش آموزان – بانک پایان نامه …

www.iran-doc.com/مقاله-های…/89-عوامل-مؤثر-بر-پيشرفت-تحصيلي-دانش-آموزان

ذخیره شده

مشابه

پیشینه مطالعاتی (85). فیلتر بر اساس … نتايج پژوهش ها بر روي روابط و همبستگي ها بايد در عمل مورد آزمايش قرار گيرند. هر يك از نتايج بايد … شواهد زيادي وجود دارد مبني بر اينكه تقاضاي برنامه درسي در پيشرفت تحصيلي مؤثر است. به طور خلاصه مي …

رابطه بین انگیزه‌ پیشرفت، منبع کنترل، خودپنداره و …

jinev.iaut.ac.ir/article_521683_112318.html

ذخیره شده

ابزارهای این پژوهش شامل پرسشنامه انگیزه هرمنس و پرسشنامه منبع کنترل راتر و … در جهت پیشبینی متغیر پیشرفت تحصیلی، ابتدا خودپنداره و سپس انگیزه و در … و تجربی موجود درباره نیاز به پیشرفت و با بررسی پیشینه پژوهشهای موجود و پس از …

بررسی عوامل موثر بر انگیزش پیشرفت تحصيلي دانشجویان …

www.dr-hashemi.com/index.php?newsid=164

ذخیره شده

مشابه

۱۴ دی ۱۳۸۹ ه‍.ش. – انگیزش، پیشرفت تحصيلي، دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد ….. کاسيدي (2000) در پژوهشي تحت عنوان «پيشينه اجتماعي، انگيزش …

تحقیق رابطه بین پیشرفت تحصیلی و طبقه اجتماعی دانش …

bankmaghale.ir/تحقیق-رابطه-بين-پيشرفت-تحصيلي-و-طبقه-اج/

ذخیره شده

میزان تأثیر عوامل فرهنگی در تحصیلات فرزندان ۵۳ بخش چهارم : پیشینه تحقیق ۶۳ الف ) پژوهشهایی داخلی ۶۳ ب ) تحقیقات خارجی ۷۴ فصل سوم : روش پژوهش مقدمه ۷۶

مبانی نظری و پیشینه پژوهش برای انگیزه پیشرفت تحصیلی

www.razavisport.ir/…/مبانی%20نظری%20و%20پیشینه%20پژوهش%20برای%20انگ…

ذخیره شده

۲۹ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – دانلود پایان نامه بررسی رابطه بین سبک های فرزند پروری با انگیزش پیشرفت و پیشرفت تحصیلی دانشجویان دانشگاه پیام نور. پایان نامه …

دی ۱۳۹۱ – dadajan.bologfa.com – blogfa.com

www.dadajan.blogfa.com/1391/10

ذخیره شده

چکیده; فصل اول; مقدمه; بیان مسئله; هدف پژوهش; اهمیت پژوهش; ارائه فرضیه تحقیق; تعریف … تعاریف; پیشینه ی پیشرفت تحصیلی; خود انگاره و پیشرفت تحصیلی …

[PDF]راﺑﻄﻪ ﺑﻴﻦ اﻧﮕﻴﺰه ﭘﻴﺸﺮﻓﺖ – SID

www.sid.ir/fa/VEWSSID/J_pdf/22613901303.pdf

ذخیره شده

مشابه

ﻫﺪف از اﻳﻦ ﭘﮋوﻫﺶ ﺑﺮرﺳﻲ راﺑﻄﻪ ﺑﻴﻦ اﻧﮕﻴﺰه ﭘﻴﺸﺮﻓﺖ، ﻣﻨﺒﻊ ﻛﻨﺘﺮل، ﺧﻮدﭘﻨﺪاره و ﭘﻴﺸﺮﻓﺖ ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ. در د ….. ﻫﺎي اﻧﮕﻴﺰه ﭘﻴﺸﺮﻓﺖ وﻣﻨﺒﻊ ﻛﻨﺘﺮل و ﺧﻮدﭘﻨﺪاره در ﭘﻴﺸﺮﻓﺖ ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ. ﭼﻘﺪر اﺳﺖ ؟ ﭘﻴﺸﻴﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ. : ﺟﺮﻧﺴﺘﺪ و. ﻛﻮ. 1.

[PDF]Prediction of Educational Improvement Based on Self …

www.sid.ir/fa/VEWSSID/J_pdf/32313921608.pdf

ذخیره شده

مشابه

هدف اساسي پژوهش حاضر پیش بینی پیشرفت تحصیلی از روی خودکارآمدی، …… چنان که در پیشینه پژوهش مالحظه شد، خودکارآمدی، خودتنظیمي وخالقیت در پیشرفت …

[PDF]داﻧﺶ آﻣﻮزان ﺗﺄﺛﯿﺮ ﻫﻮش ﻫﯿﺠﺎﻧﯽ ﺑﺮ ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ

www.yavaraneq.ir/images/zamani/مقالات/نيکنام_ـ_اصلاح.pdf

ذخیره شده

مشابه

ﺑﯿﺎن ﻣﺴﺌﻠﻪ ﭘﮋوﻫﺶ. 7 .3. اﻫﻤﯿﺖ ، اﻫﺪاف و ﻓﺮﺿﯿﻪ ﻫﺎي ﭘﮋوﻫﺶ. 8. ﻓﺼﻞ دوم. : ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ. 9 .1. ﻫﻮش ﻣﻨﻄﻘﯽ. 10 .2. ﻫﻮش ﻫﯿﺠﺎﻧﯽ. 14 .3. ﺗﺄﺛﯿﺮ ﻫﻮش ﻫﯿﺠﺎﻧﯽ در زﻧﺪﮔﯽ و ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ ﻫﺎ. 19 .4. ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ. 21.

هوش‌هاي چندگانه – پیشینه پژوهش در MI

mniroo2.blogfa.com/category/5/پیشینه-پژوهش-در-MI

ذخیره شده

مشابه

۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ه‍.ش. – v كمپل و كمپل (1999) در كتاب «هوش‌هاي چندگانه و پيشرفت تحصيلي دانش‌آموزان» شرح حال موفقيت شش مدرسه را عنوان مي‌كند كه مدت پنج سال نظريه …

مطالعه تاريخچه مواد مخدر و ارزیابی تأثیر پایبندی به …

journals.sbmu.ac.ir › خانه › دوره 6, شماره 20 (1393) › خوش‌طینت

ذخیره شده

توسط ولی‌اله خوش‌طینت – ‏2015
داده‌هاي مورد نياز پژوهش به صورت ميداني با استفاده از پرسشنامه‌هاي زير جمع‌آوري گرديد: … پيشرفت تحصيلي؛ مواد مخدر؛ التزام عملی به اعتقادات اسلامي؛ تاريخچه اعتياد …

تحقیق،پژوهش،رویکرد – تاثير دوران پيش دبستاني بر …

daneshhadi.blogfa.com/post-3.aspx

ذخیره شده

مشابه

۶ اسفند ۱۳۸۹ ه‍.ش. – تاثير دوران پيش دبستاني بر پيشرفت تحصيلي دانش آموزان پايه اول و دوم … پيشينه نظري تحقيق و موضوعات آموزش دبستان، پيشرفت تحصيلي و …

بررسي رابطه کمالگرایی و الدین با پیشرفت تحصیلی …

www.prozhebist.ir/بررسي-رابطه-کمالگرایی-و-الدین-با-پیشرف-2/

ذخیره شده

مشابه

۵ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – بين کمال گرایی پدران و پیشرفت تحصیلی در بین دانش آموزان متوسطه … … ۲-۱۴- پیشینه تجربی ۴۴ …. اهميت اين پژوهش در آن است كه با شناخت عميق و بيشتر نوجوانان و دانستن مسائل و ويژگي هاي خاص هر گروه از آنها نخست قادر به …

ادبیات پایان نامه پیشرفت تحصیلی – مادسیج پرسشنامه و …

madsg.com/ادبیات-پایان-نامه-پیشرفت-تحصیلی/

ذخیره شده

۹ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – ضرورت هماهنگی در تحقق اصول ارزشیابیص. ارتباط بین هوش هیجانی، شادکامی و پیشرفت تحصیلی. پیشینه تجربی پژوهش. مطالعات صورت گرفته …

تحقیق نقش فناوری اطلاعات در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان …

bankmaghaleh.ir/تحقیق-نقش-فناوری-اطلاعات-در-پیشرفت-تحص/

ذخیره شده

مشابه

هدف از پژوهش حاضر بررسی تاثیر فن آوری اطلاعاتی بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان مقطع ابتدایی بود. جامعه آماری پژوهش را همه …. پیشینه تحقیق ۱۶۴ ۳-۱- مقدمه ۱۶۴

مقالات مشاوره و راهنمایی – انگیزه تحصیلی

pishromarivan.blogfa.com/post-30.aspx

ذخیره شده

مشابه

همچنين انگيزش به پيشرفت ارتباط دارد و هر دو وسيله و هدف پيشرفتهاي تربيتي نيز … پژوهش حاضر به بررسي« علل و عوامل مؤثر بر انگيزه تحصيلي دانش آموزان مقطع متوسطه شهر سروآباد » در سال تحصيلي 89 – 88 پرداخته است . … پيشينه تحقیق.

شمیم – تاثیر وضعیت اقتصادی خانواده بر پیشرفت …

www.nedaysobh.blogfa.com/post-68.aspx

ذخیره شده

مشابه

پيشرفت تحصيلي : معدل یا نمره دانش اموزان است. وضعيت اقتصادي خانواده : ميزان درآمد خانواده. 8- پيشينه پژوهش. « مساله موفقيت وشكست تحصيلي سابقه اي طولاني …

بررسی تاثیر شادکامی بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان … – …

psychology7.ir/…/130-پایان+نامه+روانشناسی+بررسی+تاثیر+شادکامی+بر+پیشرف…

ذخیره شده

خرید پایان نامه روانشناسی بررسی تاثیر شادکامی بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان ابتدایی … فصل دوم: مروری بر پیشینه و ادبیات تحقیق … خلاصه پژوهش

پیشینه پژوهشی فرسودگی تحصیلی در ایران و خارج از کشور …

hamyaryiran.ir › … › مقالات آموزشی روانشناختی › روانشناسی تربیتی و یادگیری

ذخیره شده

پیشینه عملی پژوهش های مرتبط با متغیر فرسودگی تحصیلی در ایران و خارج از … که فرسودگی تحصیلی دانش آموزان، اثر منفی معناداری بر پیشرفت تحصیلی می …

فلفل – اضطراب و پیشرفت تحصیلی بین دانش آموزان

felfeljoon.blogfa.com/post-167.aspx

ذخیره شده

مشابه

وايت (1) 1960 كوين و همكاران 1983 با مرور پيشينه تحقيقات انجام شده در ارتباط با … هدف پ‍‍‍ژوهش حاضر آن است كه رابطه ميزان اضطراب با پيشرفت تحصيلي دانش آموزان …

فصل دوم ,پیشینه پایان نامه ,ادبیات پژوهش,مقاله,پرسشنامه

payaname.sellfile.ir/prod-219033-ارتباط+میان+تصویر+بدن،خودکارآمدی+و+انگیزه+…

ذخیره شده

پروژه ,تحقیق,کارشناسی ارشد روانشناسی,ارتباط میان تصویر بدن,خودکارآمدی و انگیزه پیشرفت تحصیلی دانش آموزان سال چهارم متوسطه.

بررسی تأثیر شادابی و نشاط در پیشرفت تحصیلی دانش …

eps.journals.umz.ac.ir/article_751_164.html

ذخیره شده

مشابه

توسط نیاز آذری – ‏2014
لذا، این پژوهش به بررسی تأثیر شادابی و نشاط در پیشرفت تحصیلی … با توجه به مبانی نظری و پیشینه در این پژوهش، این فرضیات مورد بررسی قرار گرفت:.

تاثیر هوش هیجانی بر پیشرفت تحصیلی – دانلود رایگان مقاله …

theorize.persianblog.ir/tag/تاثیر_هوش_هیجانی_بر_پیشرفت_تحصیلی

ذخیره شده

بررسی رابطه ی بین هوش هیجانی و سلامت روانی در پیشرفت تحصیلی دانشجویان دانشگاه …. اغلب به نظر می رسد که هیجانها بدون مقدمه و بدون اعلام پیشینن ظاهر می شوند و …

پایان نامه رابطه هوش هیجانی و عزت نفس با روند پیشرفت …

www.proje98.com/بررسی-رابطه-هوش-هیجانی-و-عزت-نفس/

ذخیره شده

بررسی رابطه هوش هیجانی و عزت نفس با پیشرفت تحصیلی دانش آموزان … پيشرفت تحصيلي و ارايه‌ ي راهبردها و انجام اقداماتي در جهت كاهش خسارات ناشي از اُفت تحصيلي، مستلزم پژوهش های بسيار در اين زمينه است” … فصل دوم: ادبیات و پیشینه تحقیق.

مقایسه اثربخشی روش تدریس فعا ل وسنتی برپیشرفت …

ayat.cfu.ac.ir/fa/12784

ذخیره شده

مشابه

۳ خرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. – 2-4-7- پیشینه پژوهش در خارج از کشور 124. 2-4-8- ….. پیشرفت تحصیلی[4]: در این پژوهش نمرات بدست آمده دانش آموزان در درس کارآفرینی است.

مقالات تحقیقی – عزت نفس و پيشرفت تحصيلي:

gavrki.blogfa.com/post-89.aspx

ذخیره شده

مشابه

بين پيشرفت تحصيلي و عزت نفس كلي نيز همبستگي 3/0 تا 4/0 يافته شده …. 1ـ روحاني (1359) در پژوهش خود، رابطه خود پنداري و عوامل تشكيل دهنده آن (گرايش به …

[PDF]ﺭﺍﺑﻄﻪ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ، ﺍﻧﮕﻴﺰﻩ ﭘﻴﺸﺮﻓﺖ، ﻫﻮﺵ ﻫﻴﺠﺎﻧﻲ – مجله روان شناسی و …

https://jpsyedu.ut.ac.ir/article_19031_49e5d3343eb027ee7e514ade4fbb7932.pdf

ذخیره شده

توسط لواسانی – ‏2007
ﺩﺭ ﺍﻳﻦ ﭘﮋﻭﻫﺶ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﭘﻴﺶ ﺑﻴﻦ ﻫﺎﻱ ﺳﻦ ، ﺟﻨﺴﻴﺖ ، ﺭﺗﺒﻪ ﺗﻮﻟﺪ ، ﻫﻮﺵ ﻫﻴﺠﺎﻧﻲ ، ﺍﻧﮕﻴﺰﻩ ﭘﻴﺸﺮﻓﺖ ، ﻭﻳﮋﮔﻲ ﻫﺎﻱ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ،. ﻣﺪﺭﺳﻪ ﻭ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻫﺎﻱ ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ … ﭘﻴﺸﺮﻓﺖ ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ ﺩﺍﻧﺶ ﺁﻣﻮﺯﺍﻥ ﻭ ﻋﻮﺍﻣﻞ ﻣﻮﺛﺮ ﺑﺮ ﺁﻥ ﺑﺨﺶ ﺑﺮﺟﺴﺘﻪ ﺍﻱ ﺍﺯ ﭘﮋﻭﻫﺶ ﻫﺎﻱ ﻣﺘﺨﺼﺼﺎﻥ ﺍﻳﻦ ﺩﻭ …… ﺑﺮﺍﺳﺎﺱ ﭘﻴﺸﻴﻨﻪ ﭘﮋﻭﻫﺶ ﻭ ﻣﻔﻬﻮﻡ ﺳﺎﺯﻱ ﻫﺎﻱ ﺭﻭﺍﻧﺸﻨﺎﺳﻲ ﺗﺮﺑﻴﺘﻲ. ،. ﺗﻼﺵ. ﺷﺪ.

بررسی رابطه بین هوش هيجانی و پيشرفت تحصيلی …

20015.ir › علوم تربیتی

ذخیره شده

مشابه

بررسی رابطه بین هوش هيجانی وپيشرفت تحصيلی دانشجويان دانلود پایان نامه مقاله روش تحقیق … د : پيشرفت تحصيلي . … فصل دوم : ادبيات و پيشينه پژوهش. مقدمه .

ارتباط خودکارآمدی و انگیزه پیشرفت با پیشرفت تحصیلی …

jmums.mazums.ac.ir/browse.php?a_id=6738&sid=1&slc_lang=fa

ذخیره شده

سابقه و هدف: خودکارآمدی و انگیزه پیشرفت از مهم‌ترین عوامل پیش‌بینی‌کننده پیشرفت تحصیلی است. هدف از این پژوهش، بررسی ارتباط باورهای خودکارآمدی و انگیزه …

[PDF]و پیشرفت تحصیلی ردهای شناختی بر فرسودگی تحصیلی …

asj.basu.ac.ir/article_1262_4130f91cb5935290cde35d363b5687d9.pdf

ذخیره شده

توسط قنبری طلب – ‏2015
۲۵ فروردین ۱۳۹۳ ه‍.ش. – میان پیشرفت تحصیلی یکی از متغیرهای این پژوهش. از مفاهیم ارزشمند در تعلیم و ….. با توجه به پیشینه پژوهشی فرسودگی تحصیلی به دالیلی می.

نیم نگاهی به تاثیر مهارتهای اجتماعی بر پیشرفت تحصیلی …

curriculumdevelopmen.blogfa.com/…/نیم-نگاهی-به-تاثیر-مهارتهای-اجتماعی-بر-پی…

ذخیره شده

پیشینه تحقیق : بررسيهاي ادبیّات پژوهشی در این زمینه نشان ميدهد که عوامل متعددي در پيش بيني پیشرفت تحصيلي نوجوانان نقش بازي مي کنند و اين عوامل شامل …

تأثیر تکنولوژی بر پیشرفت تحصیلی و درسی|سفارش …

persianmaghale.com/تأثير-تكنولوژي-بر-پيشرفت-تحصيلي-و-درسي/

ذخیره شده

تأثير تكنولوژي بر پيشرفت تحصيلي و درسيReviewed by Admin on Mar 9Rating: سفارش تحقیق … نتیجه گیری و تحلیل از پیشینه تحقیق: ۶۹. فصل سوم:روش …

[DOC]تحقيقات انجام شده در خارج از كشور

www.kolbeh-sabz.ir/wp-content/uploads/2015/09/tahghigh15.docx

ذخیره شده

اضطراب و نوجواني 24. اضطراب و پيشرفت تحصيلي 25. اهداف تحقیق 26. پیشينه تحقيقات 27. نتیجه گیری پیشنیه تحقیق 31. تعریف مفهومی اضطراب امتحان 32.

پیشینه تحقیق سید مجید ماشااله-افت تحصیلی – طراحی و …

tarahi-88.blogfa.com/post/348

ذخیره شده

مشابه

طراحی و مطالعه مسائل یادگیری و آموزش – پیشینه تحقیق سید مجید ماشااله-افت تحصیلی … محققان یکی از دلایل افت تحصیلی را نداشتن انگیزه پیشرفت می دانند.

مقاله رابطه ی انگیزه ی پیشرفت با پیشرفت تحصیلی – …

mehranjon20.blogfa.com/post/7

ذخیره شده

مشابه

۷ تیر ۱۳۹۱ ه‍.ش. – جامعه پژوهش عبارت است از كليه دانش آموزان سال اول و دوم و سوم مدرسه شيخ حسن داورزني سبزوار كه از بين آنها 43 آزمودني با استفاده ازروش نمونه … آیا رابطه ا ی بین انگیزه پیشرفت با پیشرفت تحصیلی وجود دارد؟ … پيشينه تحقيق …

h2 – بررسی رابطه هوش هيجانی با پيشرفت تحصيلی بخش 1

www.moshaverehboys.blogfa.com/post-59.aspx

ذخیره شده

مشابه

این پژوهش تحت عنوان بررسی رابطه هوش هیجانی و پيشرفت تحصیلی در دانشگاه تربیت معلم کرج است. این پژوهش در صدد … 2-آیا میان هوش هیجانی پایین و پیشرفت تحصیلی رابطه وجود دارد؟ 3- آیا هوش هیجانی مردان و …. پیشینه تحقیق: 2-1. هوش هیجانی:.

نقش بازی رایانه ای دایمنشن بر انگیزه پیشرفت و پیشرفت …

www.ensani.ir/fa/content/322741/default.aspx

ذخیره شده

مشابه

نقش بازی رایانه ای دایمنشن بر انگیزه پیشرفت و پیشرفت تحصیلی ریاضی با توجه … جامعه پژوهش، دانش آموزان پسر پایه دوم راهنمایی شهر تهران بودند. … روش مبتنی بر بازی رایانه ای با توجه به پیشینه ریاضی باعث افزایش انگیزه گرایشی می گردد.

پيش نمايش – تاریخچه نظارت :: Kgut :: دانشگاه تحصيلات …

kgut.ac.ir/index.php?module=content&func=view&preview=1&pid=175

ذخیره شده

مشابه

در همین راستا دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در سال 1391 به منظور ارزیابی، نظارت و ارتقاء کیفیت آموزش و پژوهش …

[DOC]پایان نامه تعیین اثربخشی آموزش مهارت های مقابله و مدیریت …

full-thesis.net/…/تعیین-اثربخشی-آموزش-مهارت-های-مقابله-و-مدیریت-استرس-بر-افزا…

ذخیره شده

توزیع فراوانی، درصد و درصد تجمعی افراد گروه گواه در پژوهش حاضر بر حسب سن :……….56 … معمولاً پیشرفت تحصیلی را با روش های مختلفی اندازه گیری می کنند که از جمله ی آن …. انجام شده(ادبیات و مستندات ، چارچوب ها و مبانی ، سابقه و پیشینه تحقیق).

مقاله : عوامل موثر بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان

com.rozblog.com/post/196

ذخیره شده

مشابه

كشف اثرات متغيرها بر پيشرفت تحصيلي موضوع ساده اي نيست. نتايج پژوهش ها بر روي روابط و همبستگي ها بايد در عمل مورد آزمايش قرار گيرند. هر يك از نتايج بايد …

پروژه بررسی علل افت تحصیلی دانش آموزان – ویکی پروژه

wikiproject.ir/1446-.html

ذخیره شده

مشابه

دانلود پروژه بررسی علل افت تحصیلی دانش آموزان. … پيشينه تحقيق 13 ….. در پژوهشي كه هوسن (1967) در انجمن بين المللي ارزشيابي پيشرفت تحصيلي در درس …

پایان نامه بررسی رابطه ی بین خودکارآمدی پیشرفت تحصیلی …

k-thesis.blogsky.com/1395/07/05/post-490/

ذخیره شده

۱ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – پایان نامه بررسی رابطه ی بین خودکارآمدی پیشرفت تحصیلی دانشجویان …. پیشینه تحقیق. پیشینه داخلی. در زمینه سبک های یادگیری و باورهای خودکارآمدی، پژوهش های بسیار کمی در ایران انجام شده که در قالب پایان نامه های تحصیلی …

مشاهده مطلب پایان نامه بررسی رابطه عزت نفس و عملکرد …

www.adonisdoc.com/ShowProductDetail.aspx?Id=e1f82f11-3ad4-4833-97ef…

ذخیره شده

مشابه

فرضیه های پژوهش 14 … پیشینه داخلی 50 … به نظر می رسد پیشرفت تحصیلی و عزت نفس دارای یک رابطه متقابل باشند یعنی از طرفی داشتن عزت نفس موجب …

[PDF]اصل مقاله (358 K) – مجله مطالعات آموزش و یادگیری

jsli.shirazu.ac.ir/article_1576_039d1902a808dcdb7e3de2cba502d6a0.pdf

ذخیره شده

توسط ربّانی – ‏2013
ﺑﻴﻦ اﺗﺨﺎذ ﻳﻚ ﻫﺪف ﭘﻴﺸﺮﻓﺖ و روش. ﻫﺎﻳﻲ ﻛﻪ داﻧﺶ. آﻣﻮزان از ﻟﺤﺎظ. ﺷـﻨﺎﺧﺘﻲ ﺑـﻪ ﺗﻜـﺎﻟﻴﻒ. ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ. ﺷﺎن ﻣﻲ. ﭘﺮدازﻧﺪ،. ارﺗﺒﺎط وﺟﻮد دارد (. اﻳﻤـﺰ، … ﭘﮋوﻫﺶ. ﺣﺎﺿﺮ. ﺑﺮرﺳﻲ ﻧﻘﺶ. واﺳﻄﻪ. اي. ﺟﻬﺖ. ﮔﻴﺮي. ﻫﺪف. در. راﺑﻄـﻪ. ي. ﺑﻴﻦ. ﺧﻮدﻛﺎرآﻣﺪي. وارزش. ﺗﻜﻠﻴﻒ. ﺑﺎ اﻧﻮاع. راﻫﺒﺮدﻫﺎي ….. ﻧﻈﺮي و ﭘﻴﺸﻴﻨﻪ. ي ﺗﺤﻘﻴﻘﺎﺗﻲ ﻣﺪﻟﻲ ﻃﺮاﺣﻲ ﺷﺪه …

اثربخشی بازی رایانه ای بر پیشرفت تحصیلی و انگیزه …

1001daneshjo.ir/بازی-رایانه-ای-دایمنشن-بر-پیشرفت-تحصیل/

ذخیره شده

مشابه

هدف از پژوهش حاضر، بررسی أثربخشی بازی رایانهای دایمنشن بر پیشرفت تحصیلی و … در پایان دوره آموزشی پس آزمون انگیزه ی پیشرفت ریاضی و پیشرفت تحصیلی … مبتنی بر بازی رایانه ای با توجه به پیشینه ی ریاضی و زبان باعث ایجاد نگرش …

[PDF]تأثیر عزت نفس و ویژگی های فردی بر پیشرفت تحصیلی …

itvhe.areo.ir/article_102961_5498630de1501f6ff748acb62dc9c6b2.pdf

ذخیره شده

عزت نفس و ویژگی های فردی در پیشرفت تحصیلی دانشجویان کشاورزی دانشگاه رازی پرداخت. پرسشنامه ی … داشـتن عـزت نفس موجـب پیشـرفت تحصیلی می شـود، زیرا … پیشینه ی تحقیق … برایـن پایـه، درایـن پژوهـش افـزون بـر تأثیـر عـزت نفس بر.

[PDF](اﻟﮕﻮي ﺗﺤﻠﯿﻞ) ﻗﺒﻠﯽ و ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ ﻓﻌﻠﯽ ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﺗﺤﺼ – فصلنامه علمی …

etl.journals.pnu.ac.ir/pdf_1187_b8b632c608c33d4956aad8988b7ef0c3.html

ذخیره شده

توسط مظلومیان – ‏2014
ﺧﻮدﮐﺎرآﻣﺪي ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ و اﻫﺪاف ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ از ﻃﺮﯾﻖ واﺳﻄﻪ. -. ﮔﺮي … ﻧﻘﺶ ﺑﺎورﻫﺎي اﻧﮕﯿﺰﺷﯽ و درﮔﯿﺮي ﺷﻨﺎﺧﺘﯽ ﺑﯿﻦ ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ ﻗﺒﻠﯽ و ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ ﻓﻌﻠﯽ …. از ﺳﻮي دﯾﮕﺮ، ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺸﯽ از وﺟﻮد رواﺑﻂ.

مقاله پیشرفت تحصیلی – کلوب

www.cloob.com/result/مقاله_پیشرفت_تحصیلی

ذخیره شده

۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – نتایج جستجو : مقاله پیشرفت تحصیلی – 1 مطلب … هدف اصلی پژوهش تعیین رابطه بین هوش هیجانی و پیشرفت تحصیلی دانش … پیشینه تحقیق

بررسی رابطه هوش هیجانی و عزت نفس با پیشرفت تحصیلی …

filenab.com/product-52011-50.aspx

ذخیره شده

در این پژوهش به بررسی رابطه «هوش هیجانی و عزت نفس با پیشرفت تحصیلی دانش آموزان پرداخته شده است … فصل دوم: ادبیات و پیشینه پژوهش بخش اول: پیشرفت …

دانلود مقاله بررسي عوامل اجتماعي موثر درافت تحصيلي در ميان …

mag-iran.com/دانلود-مقاله-بررسي-عوامل-اجتماعي-موثر.htm

ذخیره شده

مشابه

۲-۱۲- افت تحصيلي درچند کشور پيشرفته صنعتي وشيوه هاي مقابله با آن ۵۱ ….. بررسي پيشينه پژوهش، نه تنها پژوهشگر را از نظر تشخيص و تعريف متغيرها و …

بررسی رابطه هوش هیجانی و پیشرفت تحصیلی – پروپوزال …

payannameha.blogfa.com/page/psychology.aspx

ذخیره شده

مشابه

تحقیق کنونی با هدف بحث و بررسی در رابطه هوش هیجانی و پیشرفت تحصیلی به … ابزار سنجش پژوهش پرسشنامه بهرهیجانی بارون (EQ-i) بود. … «پیشینه تحقیق»

فرهنگ – Hamshahri Newspaper

www.hamshahrionline.ir/hamnews/1382/821013/world/cultw.htm

ذخیره شده

مشابه

۱۳ دی ۱۳۸۲ ه‍.ش. – عوامل مؤثر بر پيشرفت تحصيلي دانش آموزان هميشه در نظر محققين و دست … در پسران دارد، بر آن شدم در پژوهشي جدي ميزان پيشرفت تحصيلي دروس رياضي … بلكه ارتباط مشخصي با پيشينه خانوادگي و شرايط طبقاتي، اجتماعي دانش …

[DOC]DOCX – دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه

rtv.iauksh.ac.ir/content/users/user_iauksh/rtv.iauksh.ac.ir/…/tarh/…/11.ensani.docx

ذخیره شده

مشابه

طرح پژوهشی … جهت گیری ساختار کلاسی و خودکارآمدی با پیشرفت تحصیلی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه …. فصل دوم : مبانی نظری و پیشینه تحقیق.

پایان نامه با موضوع بررسی نقش خودکارآمدی در انگیزش …

www.pnut-ac.ir/…/دانلود-پایان-نامه-کارشناسی-ارشد-رشته-علوم-تربیتی-و-روانشنا…

ذخیره شده

در اين ميان شناسايي عوامل مهم و مؤثر در انگيزش پیشرفت تحصيلي در ارتباط با ويژگيهاي آموزشگاهي و اجتماعي … هدف کلی این پژوهش تعیین نقش خودکارآمدی در انگیزش پیشرفت دانش آموزان مناطق جنوبی و محروم می باشد. …. بخش سوم : پیشینه پژوهش .

بررسي چگونگي ارتباط باورهاي رواني با پيشرفت تحصيلي …

www.sabour1344.blogfa.com/post-5.aspx

ذخیره شده

ارزش های انسانی – بررسي چگونگي ارتباط باورهاي رواني با پيشرفت تحصيلي دانش آموزان ديني و بهداشت – Human values. … در اين پژوهش رابطه باورهاي ديني دانش آموزان با اميدواري ، رضايت خاطر ، اعتماد به نفس ، انعطاف پذيري … پيشينه پژوهش :.

بررسی رابطه استفاده از بازیهای رایانه ای با سلامت روانی و …

azgon.blogfa.com/post-132.aspx

ذخیره شده

مشابه

فارسي: بازيهاي رايانه‌اي، سلامت روان، پيشرفت تحصيلي، دوره راهنمايي … هدف كلي: هدف پژوهش حاضر بررسي و مقايسه تأثير پرداختن به بازيهاي رايانه‌اي بر سلامت … 9ـ ادبيات يا پيشينه تحقيق: (بيان تحقيق و كارهايي كه تاكنون در زمينه موضوع مورد …

مـــتــیـــن – نقش انگیزه در یادگیری و پیشرفت تحصیلی

azizi450.blogfa.com/post-25.aspx

ذخیره شده

مشابه

مـــتــیـــن – نقش انگیزه در یادگیری و پیشرفت تحصیلی – انتقال معلومات و استفاده … رالف (1988) در پژوهش خود رابطه میان انگیزه پیشرفت و عملکرد در تکالیف …

تعلیم و تربیت و علوم انسانی – پيشرفت تحصيلي

tayeb1354.blogfa.com/post-4.aspx

ذخیره شده

مشابه

در پايان پيشنهاداتي براي افزايش پيشرفت تحصيلي و كاهش افت تحصيلي دانش …. قبلي يا پيشينه تحصيلي : يكي ازمهمترين دلايل تفاوت دانش آموزان در پيشرفت … در پژوهشي ‌‌دو گروه خانواده هاي در معرض طلاق و خانواده هاي عادي شركت داشتند كه در آن …

تحقیقات آماده رشته علوم تربیتی بایگانی – پروپوزال آماده …

https://asandoc.com/downloads/tag/تحقیقات-آماده-رشته-علوم-تربیتی/

ذخیره شده

در مقایسه با روش تدریس سنتی بر پیشرفت تحصیلی توضیحات: 9 پیشینه تحقیق داخلی و 4 پیشینه تحقیق خارجی (word) به همراه منابع آنها پیشینه تحقیقاتی و …

اثر اشتغال مادر بر پیشرفت تحصیلی فرزندان – دانشکده علوم …

libepl.um.ac.ir/index.php?module=Dis&func=display&disid=288

ذخیره شده

مشابه

عمده ترين هدف پژوهش حاضر بررسي تاثير اشتغال مادر بر پيشرفت تحصيلي فرزندان مقطع ابتدايي بوده است. در اين مطالعه تعداد 200 نفر از مادران دانش آموزان ناحيه 4 …

بررسی ارتباط عزت نفس با پیشرفت تحصیلی دانشجویان …

research.kums.ac.ir/webdocument/load.action?webdocument_code=1000…

ذخیره شده

مشابه

پیشینه طرح. فهرست کلی فصول. هدف از اجرا, – آگاهی از میزان عزت نفس و میزان پیشرفت تحصیلی دانشجویان – استفاده از نتایج پژوهش به عنوان پایه ای برای تدوین …

[DOC]به نام خداوند بخشاینده مهربان – دانشگاه علوم پزشکی ارتش

eprints.ajaums.ac.ir/2016/1/thesis%20dr%20yazdani%20edited.doc

ذخیره شده

مشابه

توسط یزدانی – ‏2013 – ‏مقالات مرتبط
پیشینه پژوهش. ….. از آنجا که کارآمدی نظام آموزشی به پیشرفت تحصیلی(Achievement) فراگیران ….. بررسی رابطه ی سرسختی و تاب آوری با پیشرفت تحصیلی.

دانلود پایان نامه بررسی تاثیر آموزش روش های مطالعه بر میزان …

saeedsun.ir/blog/2014/08/14/ravesh-motalee.html

ذخیره شده

مشابه

۲۳ مرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. – این پژوهش در پی آن است که تاثیر آموزش روش های مطالعه را بر بهبود میزان پیشرفت … بنابراین چنانچه تفاوتی در نمرات پیشرفت تحصیلی آنان مشاهده شود، می توان آن را ناشی از آموزش روش های مطالعه دانست. … پیشینه ی خارجی 56.درباره نویسنده

www.lono.ir

سلام و ادب به کابران دوست داشتنی وب سایت 💠💠💠 www.lono.ir 💠💠💠 من حدود 7 ساله در کار بازار یابی و تبلیغات اینترنتی ام سایت های متعددی دارم جهت خرید بک لینک های قدرتمند برای بالا آوردن سایت شما در نتایج گوگل با کلمات کلیدی مورد نظر شما و کمک به سئو سایتتون میتونم از تجربیاتم در اختیار کاربران محترم قرار بدم 🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹 شاید افرادی بخواهند یک فروشگاه اینترنتی فایل و مقاله مثل ✅✔️ lonoshop.ir ✅✔️(لونوشاپ) یا همین داک لونو :دانلود مقاله داشته باشند میتونم براتون راه اندازی کنم تا بتونید صد در صد صاحب درآمد ماهیانه چند صد هزار تومان بشید . ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ جهت مشاوره در مورد راه اندازی فروشگاه فایل و همچنین تبلیغات اینترنتی با بنده در تماس باشید 🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰 آی دی تلگرام: wwwlonoir@ شماره تماس : 09214087336 یا از فرم تماس با ما در سایت نظرات پیشنهادات و درخواست های خودتونو ارسال کنید فوری پاسخ داده خواهد شد آرزوی موفقیت برای همه ایرانیان دارم پیروز و شاد باشید ❤️❤️🌺🌺

www.lono.ir 46161 نوشته در سایت دانلود مقاله , دانلود مقاله ,داک لونو دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید