no-img
سایت دانلود مقاله , دانلود مقاله ,داک لونو

پیشینه پژوهش موسیقی درمانی - سایت دانلود مقاله , دانلود مقاله ,داک لونو


سایت دانلود مقاله , دانلود مقاله ,داک لونو

ادامه مطلب

پیشینه پژوهش موسیقی درمانی
zip
آوریل 25, 2017

پیشینه پژوهش موسیقی درمانی


مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی(فصل دوم پایان نامه)

دسته بندی : 

پیشینه پژوهش موسیقی درمانی

 » مبانی نظری 


دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق موسیقی درمانی(فصل دوم) در 54 صفحه در قالب word , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده.

مشخصات محصول:
همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه
توضیحات نظری کامل در مورد متغیر
پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه
رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب
منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)

کاربردهای مطلب: 
منبعی برای فصل دوم پایان نامه، استفاده در بیان مسئله و پیشینه تحقیق و پروپوزال، استفاده در مقاله علمی پژوهشی، استفاده در تحقیق و پژوهش ها، استفاده آموزشی و مطالعه آزاد، آشنایی با اصول روش تحقیق دانشگاهی 

قسمتهایی از مبانی نظری و پیشینه پژوهش:

موسیقی چیست؟
می توان موسیقی را علم گفت،زیرا عنصر اصلی موسیقی یعنی صوت و زیر بمی اصوات در اثر نسبت های ریاضی پیدا می شود و از طرف دیگر چون تمام قواعد موسیقی مانند ریاضی،مسلم و بدون تغییر نیست و ذوق و قریحه سازنده و نوازنده هم در آن دخالت تام دارد،پس می توان آن را هنر نامید. یعنی موسیقی دارای دو جنبه علمی و هنری است(فردوسی،1380).
در زمینه روانشناسی موسیقی پژوهش های بسیاری انجام گردیده است که شامل پژوهش ها،ارزیابی های عصب شناسی و فیزیولوژیک بنیادی زیستی،درک موسیقی مطالعات سو برتری نیمکره ای،مطالعات مربوط به شنوایی و مطالعات روانی – فیزیکی مکانیزم های ادراک شنوایی،مطالعات روانشناسی شناختی،تحلیلهای تظاهرات شنوایی و رمزگردانی آن،درک ملودیک و اجرای ماهرانه موسیقیایی،ارزیابی روانشناسی اجتماعی،جنبه های زیبایی شناختی و عاطفی گوش دادن به موسیقی،تحلیل رفتاری یادگیری موسیقی و مطالعات کاربردی این حوزه ها در درمان،آموزش،صنعت و غیره می شود.(هارگریوز،1986؛ نقل ازانصاری مقدم،1372).
احساس زیبایی شناختی یا شناخت زیبایی که نتیجه حالت خاصی از زندگی است،نقطه مرکزی هنرها از جمله موسیقی است که وجه تمایز هنر از زندگی به شمار می رود(انصاری مقدم،1372).
موسیقی مبین و موجود احساسات است. موسیقی بخش طبیعی و زاده صوت و از نیازمندیهای نخستین بشر به شمار می رود. موسیقی فن تجسم عواطف است و مانند شعر از طبیعت تقلید می کند،موسیقی زبان حال روح بشری است و هیجاناتی را که کلام قادر به تعبیر آن نیست بدان وسیله می توان تشریح کرد. موسیقی زبانی بین المللی به منظور ابراز آرزوها،انتظارات و عواطف و احساسات است و برای هر ملتی متناسب خصوصیات ملی امتیازات معینی دارد(روشن روان،1378).

نظریه های مربوط به موسیقی 
شو پنهاور  بر این عقیده است که تمام هنرها در فرازگاه خود می خواهند به مرحله موسیقی برسند،چه تنها در موسیقی است که هنرمند می تواند بی واسطه با دریافت کنندگان خود ارتباط برقرار کند. نیچه می گوید: “اگر موسیقی نبود زندگی هیچ می بود.” گاستن(1968)موسیقی را یک رفتار انسانی می داند و توماس(1974)می نویسد نیاز به ساختن موسیقی و گوش دادن به آن اظهار همگانی افراد بشر است مانند صحبت کردن یا وجه غالبی از بیولوژی انسان(انصاری مقدم،1372 ؛ نقل از زاده محمدی،1371).
موسیقی به تخیلات و خاطرات خود آگاه نیرو می بخشد به گفته وی منشا فرهنگی موسیقی در غلبه بر اصوات هولناک محیط زندگی پیش از تاریخ است(انصاری مقدم،1372).
صوتهایی که توسط انسان های اولیه برای بیان واکنش های عاطفی به محرک های خارجی به کار  می رفت تبدیل به ملودی گردید. در این راه بعضی خصوصیات نظیر اختلاف طنین و توالی زیر و بم را کسب نمود به این ترتیب منشا میزان های موسیقی پیش از دوره  کلامی است و منشا و سرچشمه آن در تجارت حسی – حرکتی اولیه از جمله درک ریتم داخلی بدن است.(ضربان قلب،نبض،نفس کشیدن،راه رفتن ….)ضرب سومین عنصر اساسی است و احتمالاً به وسیله انسان ها اولیه جهت استنباط اهمیت اصوات مورد استفاده قرار گرفته است. هارمونی عبارت از ترکیب هنرمندانه نت های موسیقی است و عنصری است که بعدها پیدا شده است و جنبه کلامی دارد انسان هوشمندانه طوری،ریتم،ضرب و هارمونی را با یکدیگر ترکیب کرده و به اشکال متنوع و پیچیده ای از شکل هنری که به موسیقی معروف است دست یافت(کاس ،1976 ؛ نقل ازانصاری مقدم،1372).
هگل موسیقی را حد اعلای هنر و احساس می داند،قدما موسیقی را متکی بر ریاضیات و قسمتی از فلسفه به شمار آورده اند. ابو علی سینا موسیقی را جزء چهارم حکمت ریاضی و در ردیف حساب و هندسه و هیئت قرار داده است. موسیقی نماینده ذوق و ترجمان تجلیات است. افلاطون علم الحان را مبدا کلیه علوم می انگارد. مونتسکیو معتقد است که یونانی ها از کلمه موزیک کلیه صنایع ظریفه را اداره می کنند. عدم انس و آشنایی با موسیقی نقص تربیتی به شمار می رود(رازانی،1342).

پژوهش های انجام شده در خارج از ایران 
– راشر- شاو(1999)در پژوهشی بر روی 78 کودک 4-3 ساله دارای هوش متوسط به مدت 2 سال انجام دادند،که 34 نفر درس آموزش پیانو،20 نفر آموزش موسیقی کامپیوتری و 10 نفر آوازخوانی و چهار نفر در گروه کنترل هیچ آموزشی دریافت نکردند و نیز هیچ آموزش موسیقیایی ندیده بودند در نتیجه کسانی که آموزش پیانو دیده بودند 34% بهتر از بقیه،تست های توانایی فضایی را انجام داده بودند این یافته ها تاکید بر آن دارد که موسیقی به طور منحصر به فردی عملکردهای عالی مغز را که مورد نیاز ریاضیات،شطرنج،علوم و مهندسی است را رشد می دهد. آنها تاکید می کنند آموزش موسیقی ارتباطات سلولی لازم را برای استدلال انتزاعی به وجود می آورد که فهم ریاضی مستلزم آن است. 
– واینبرگر(2000)در پژوهشی روی دانش آموزان ابتدایی نشان داد که اثرات بلند مدت موسیقی قادر است،ابعاد شناختی را  که شامل مهارتهای زبانی،استدلال و خلاقیت است را با تمرین و گذشت زمان درگیر کند و همچنان نظم اجتماعی را بالا می برد. در این پژوهش دانش آموزانی که موسیقی می آموختند و مهارت در یک موسیقی داشتند. مهارتهای زبانی و خلاقیت بالایی را نشان می دادند. و نظم اجتماعی آنها نیز نمره بالاتری می گرفت. در این پژوهش ذکر می شود که موسیقی تمرینی است برای مغز و اظهار تاسف شده است که چرا موسیقی از مدارس حذف شده است در حالیکه،حذف برنامه های موسیقی یعنی محروم کردن بچه ها از هوش،شخصیت و مزایای اجتماعی.
– بیلهارتز و همکاران(2000)به منظور پی بردن به اثر عوامل خانوادگی و دموگرافیک بر میزان تأثیر آموزش موسیقی بر رشد شناختی،گروه آزمایش و گواه را از سه سطح اقتصادی جامعه انتخاب کردند. به این ترتیب که 36 کودک چهار و پنج ساله گروه آزمایشی به مدت 30 هفته و هر هفته 15 دقیقه در کلاس های آموزش موسیقی کودک شرکت کردند و با 36 کودک گروه گواه از مهدکودک ها انتخاب شده بودند،از طریق آزمون هوش استنفورد – بینه مقایسه شدند. نتایج نشانگر افزایشی معنی دار رشد شناختی و استدلال عمومی و توانایی فضایی – زمانی کودکان گروه آزمایشی نسبت به گروه گواه بود که این ارتباط در کودکان با سطح درآمد خانوادگی بالاتر،قوی تر بود. 

فهرست مطالب مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی(فصل دوم پایان نامه) به صورت زیر می باشد:
موسیقی چیست؟
2-23-1 .نظریه های مربوط به موسیقی 
2-23-2 .تاریخ موسیقی در ایران 
2-23-3. متقدمان موسیقی در ایران
2-23-4 .وضعیت کنونی آموزش موسیقی در مدرسه های ایران 
2-23-5 .آموزش موسیقی در دانمارک 
2-23-6 .آموزش موسیقی در ژاپن 
2-23-7. معرفی روش آموزش سوزوکی 
2-23-8 .مبانی اساسی موسیقی 
2-23-9 .نقش آموزش موسیقی 
2-23-10. اثر آموزش موسیقی بر رشد شناختی 
2-23-11 .موسیقی و مغز انسان 
2-24 .حس آمیزی 
2-25 .کودک و درک مفاهیم موسیقی 
2-26 .آموزش موسیقی و تأثیر آن بر پیشرفت تحصیلی 
دلایل مستند بر ضرورت وجود موسیقی در برنامه درسی
2-27 .موسیقی،مهارت خواندن و رشد زبان
2-28 .آموزش موسیقی و استدلال فضایی 
2-29 .نظام های نمادی و موسیقی 
2-30.گرایش ذاتی انسان به موسیقی 
2-31 .نقش موسیقی از نظر پرورش 
موسیقی و پرورش اجتماعی کودکان 
2-32. موسیقی و حرکات بدن 
2-33 .سیستم آموزش بدنی 
2-34 .اصول اجرای موسیقی 
2-35 .مراحل پنجگانه دایره اجرا 
2-36.مروری بر پژوهش های انجام شده درباره اثرات آموزش موسیقی
2-36-1 .پژوهش های انجام شده در خارج از ایران 
2-36-2.پژوهش های انجام شده درایران 
منابع فارسی
منابع لاتین

چیزی که این فایل را با بقیه فایل ها متمایز کرده است قابل ویرایش بودن و آماده پرینت بودن آن می باشد تا خریدار از خرید خود کاملا راضی باشد.

توضیحات: پرداخت توسط همه کارتهای عضو شتاب در درگاه بانک پاسارگاد امکان پذیر است. شما پس از خرید (مبانی نظری و پیشینه نظری پژوهش موسیقی درمانی((فصل دوم)) سریعآ لینک دانلود در اختیارتان قرار می گیرد و می توانید آن را دانلود کنید. 


نکته: شما می توانید هرگونه سوال را با مسئول پژوهش نگین فایل در میان بگذارید
.

دسته بندی: عمومی » مبانی نظری

تعداد مشاهده: 75 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.doc

فرمت فایل اصلی: docx

تعداد صفحات: 54

حجم فایل:243 کیلوبایت

 قیمت: 11,600 تومان 
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.  پرداخت و دریافت فایل
  • راهنمای استفاده:
    مناسب جهت استفاده کلیه پژوهشگران رشته روانشناسی و علوم تربیتی

  • محتوای فایل دانلودی: 
    در قالب فایل word و قابل ویرایش با زبان فارسی 

موارد مرتبط و مشابه:لینک منبع و پست :

مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی – فروش محصولات …

daneshgozar.cero.ir/product-342404-مباني-نظري-و-پيشينه-پژوهش-موسيقي-درماني.aspx
مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی. در 27 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت docx. توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش).

مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی(فصل دوم پایان … …

neginfile.ir/…/مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-موسیقی-درمانی(فصل-دوم-پایان-نامه)

ذخیره شده

مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی(فصل دوم پایان نامه). می توان موسیقی را علم گفت،زیرا عنصر اصلی موسیقی یعنی صوت و زیر بمی اصوات در اثر نسبت های …

[PDF]PDF: مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی – …

significantarticles.ir/articles/5338-مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-موسیقی-درمان.pdf

ذخیره شده

ﭘﮋوﻫﺶ ﻣﻮﺳﯿﻘﯽ درﻣﺎﻧﯽ (ﻓﺼﻞ دوم ﻣﻘﺎﻟﻪ) ﻫﺪاﯾﺖ ﮐﺮده اﺳﺖ. ﺑﺨﺸﯽ از ﻓﺎﯾﻞ. ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ ﻣﻮﺳﯿﻘﯽ درﻣﺎﻧﯽ در 20ﺻﻔﺤﻪ ورد ﻗﺎﺑﻞ وﯾﺮاﯾﺶ ﺑﺎ ﻓﺮﻣﺖ docx ﺗﻮﺿﯿﺤﺎت: ﻓﺼﻞ. دوم ﻣﻘﺎﻟﻪ ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽ ارﺷﺪ ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ و …

[PDF]PDF: مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی – بخشی از …

softarticle.ir/pdf/38901.pdf

ذخیره شده

ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ ﻣﻮﺳﯿﻘﯽ درﻣﺎﻧﯽ. ﺳﻼم ﺑﺮ ﺑﺎزدﯾﺪﮐﻨﻨﺪﮔﺎن. ﻣﻦ ادﻣﯿﻦ اﯾﻦ ﺳﺎﯾﺘﻢ. ﺷﻤﺎ ﺑﻪ ﺻﻔﺤﻪ اﺧﺘﺼﺎﺻﯽ ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ ﻣﻮﺳﯿﻘﯽ. ﻟﯿﻨﮏ اﺻﻠﯽ ﺑﺮای www.nineproject.ir/posts/63685.html …

مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی | شیبا آرتیکل

shibarticler.ir/cero/مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-موسیقی-درمان/

ذخیره شده

۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ه‍.ش. – به صفحه ی دانلود _مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی_خوش امدید.امیدوارم بهره کافی را از مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی …

فایل مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی – رایا مقاله

rayapaperi.ir/maghalat/5436

ذخیره شده

۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ه‍.ش. – فایل مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی. کاربران گرامی درود بر شما.به سایت خودتان خوش آمدید با سلام حضور پژوهندگان گرامی.شما به صفحه …

دانلود (مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی) – نسیم …

nasimdlce.ir/maghalat/cero11186.html

ذخیره شده

۲ فروردین ۱۳۹۶ ه‍.ش. – محقق گرامی،شما با جستجوی مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی وارد این صفحه شده اید محصول دانلودی(مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی …

موسیقی‌درمانی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/موسیقی‌درمانی

ذخیره شده

مشابه

رفتن به ۱.۱ پیشینه موسیقی درمانی در تاریخ ایران – بر اساس کتیبه‌هایی که در سال ۱۳۴۹ یافت گردیده‌است در دانشگاه جندی شاپور اهواز دانش موسیقی و درمان با …

مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی | نوید مقاله

navidpapert.ir/maghalat/166.html

ذخیره شده

۱۴ دی ۱۳۹۵ ه‍.ش. – با سلام،محصول دانلودی +{{مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه …

خرید فایل( مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی) | …

rasapaperc.ir/flo/top-1051.html

ذخیره شده

۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ه‍.ش. – دوست عزیز سلام.به سایت ما خوش آمدید با سلام حضور پژوهندگان گرامی.شما به صفحه اختصاصی مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی وارد شده …

مبانی نظری و پیشینه پژوهش شناخت درمانی | لِیبِلد!

labelled.ir/articles/25514-مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-شناخت-درمانی.html

ذخیره شده

۳۰ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. – توضیحات: فصل دوم پایان نامه (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) … مفهوم شناخت درمانی، کاربرد و کارایی آن در پژوهش های روان درمانی … فایل: 20 مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی (فصل دوم مقاله) مبانی نظری و پیشینه پژوهش…

دریافت فایل مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی – …

recieveartikle.ir/hyper/دریافت-فایل-مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-5/

ذخیره شده

۲۲ فروردین ۱۳۹۶ ه‍.ش. – ما اولین نیستیم ولی بی شک برترین هستیم دوست گرامی سلام.برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی …

فایل مبانی نظری و پیشینه پژوهش قصه درمانی کودکان | …

bistarticlers.ir/nomre/paper9462.htm

ذخیره شده

۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ه‍.ش. – فایل مبانی نظری و پیشینه پژوهش قصه درمانی کودکان. مارس 7th … به صفحه ی دانلود _مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی_خوش امدید.امیدوارم …

خرید فایل( مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی) – …

ladanarticlez.ir/maghaleh/tahgig26.html

ذخیره شده

۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ه‍.ش. – کاربران گرامی درود بر شما.به سایت خودتان خوش آمدید هموطن گرامی سلام.به صفحه ی دانلود _مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی_خوش امدید.

مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی – مقالات آموزشی

navad9090.parsiblog.com/Posts/29/مباني+نظري+و+پيشينه+پژوهش+موسيقي+درماني/

ذخیره شده

مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی. در 27 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت docx. توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش).

برترین فایل مبانی نظری و پیشینه پژوهش نمایش درمانی – …

artifilek.ir/maxarticle/p-10691.html

ذخیره شده

۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ه‍.ش. – محقق گرامی،شما با جستجوی مبانی نظری و پیشینه پژوهش نمایش درمانی وارد این صفحه شده اید محصول دانلودی(مبانی نظری و پیشینه پژوهش نمایش …

خرید فایل( مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی) – …

topicforpe.ir/tahgig/new-39042.html

ذخیره شده

۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ه‍.ش. – اینک شما با جستجوی ((مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی)) وارد صفحه فروش فایل دانلودی -مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی- …

خرید آنلاین مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی …

puyantikpaperd.ir/papernumber-7062.html

ذخیره شده

۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ه‍.ش. – به صفحه ی دانلود _مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی(فصل دوم پایان نامه)_خوش امدید.امیدوارم بهره کافی را از مبانی نظری و پیشینه پژوهش …

دانلود مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی – خرید …

6i21c.hanipaper.ir/

ذخیره شده

دانلود مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی – خرید آنلاین و دریافت.

مقاله ها – تاریخچه پیدایش موسیقی درمانی

maghalatesarable.blogfa.com/post/78/تاریخچه-پیدایش-موسیقی-درمانی

ذخیره شده

مشابه

مقاله ها – تاریخچه پیدایش موسیقی درمانی – مقاله های مختلف در عرصه های مختلف برای … در پژوهشی که در کالج پزشکی yale آمریکا انجام شد بیماران بالغی که تحت …

دانلود مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی – خرید … – …

sidodl.mjblog.ir/post/460
۱۶ دی ۱۳۹۵ ه‍.ش. – از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد نام محصول دانلودی: مبانی نظری و پیشینه پژوهش …

SID.ir | موسيقي درماني در تركمن صحرا (پرخواني)

fa.journals.sid.ir/ViewPaper.aspx?id=131649

ذخیره شده

توسط مرادي منصور
دانلود رایگان متن کامل مقاله علمی پژوهشی موسيقي درماني در تركمن صحرا (پرخواني) … در ادامه به حوزه هاي رايج موسيقي درماني در نواحي ايران شامل آيين هايي با پيشينه …

پایان نامه بررسي توصيفي موسيقي و موسيقي درماني بر روي …

www.wikiproject.ir/467-.html

ذخیره شده

مشابه

دانلود پایان نامه بررسي توصيفي موسيقي و موسيقي درماني بر روي انسانها. … تاريخچة پيدايش موسيقي درماني 20 … «پيشينة تحقيق در داخل و خارج كشور» 165 … پژوهش حاضر توانسته به يكسري موضوعهاي مربوط به موسيقي ، موسيقي ايراني ، موسيقي …

خرید و دانلود مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی …

jahanmglt.ir/yarticle/pro-2314.htm

ذخیره شده

۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ه‍.ش. – برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی(فصل دوم پایان نامه) || روی دکمه ادامه مطلب کلیک فرمایید.

کلیات موسیقی درمانی – موسیقی درمانی

musictherapist.persianblog.ir/post/2/

ذخیره شده

مشابه

از آغاز قرن هجدهم به بعد بویژه برای درمان بعضی از بیماریها از موسیقی استفاده … گروه پژوهشی موسیقی درمانی تحت نظارت مرکز پژوهشهای علمی دانشجویان دانشگاه علوم …

موسیقی درمانی در ترکمن صحرا (پرخوانی) منصور مرادی*

journals.atu.ac.ir/article_876_205.html

ذخیره شده

مشابه

در ادامه به حوزه‌های رایج موسیقی درمانی در نواحی ایران شامل آیین‌هایی با پیشینه‌ … و بهره جستن از نظریه کارکردگرایی (Fonctionalism) اساس کار پژوهش را تشکیل می‌دهند .

پیشینه تحقیق و مبانی نظری موسیقی درمانی – سل یو

sellu.ir/product-75344-پيشينه-تحقيق-و-مباني-نظري-موسيقي-درماني.aspx

ذخیره شده

پیشینه تحقیق و مبانی نظری موسیقی درمانی. گارانتی خرید. دسته بندی: روانشناسی و علوم تربیتی. بازدیدها: 46. فرمت فایل: doc. حجم فایل: 66 کیلو بایت.

مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی(فصل دوم پایان نامه)

2jxvwg.nikansefile.ir/

ذخیره شده

مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی(فصل دوم پایان نامه)

مبانی و پیشینه نظری موسیقی درمانی – مهران كالا – فایل ناب

mehrankala.filenab.com/product-68589-bnm.aspx

ذخیره شده

مبانی و پیشینه نظری موسیقی درمانی. توضیحات: فصل دوم مقاله کارشناسی ارشد و دکترا (پیشینه و مبانی نظری پژوهش). همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA …

تحقیق موسیقی درمانی و کاهش هورمون های استرس زا و تاثیر …

bankmaghale.ir/تحقیق-موسيقي-درماني-و-كاهش-هورمون-هاي-ا/

ذخیره شده

مشابه

اهمیت پژوهش ۹ سئوال پژوهش ۱۰ متغیر ها ۱۱ تعاریف عملیاتی اصطلاحات ۱۱ افسردگی ۱۲ افسردگی از نظر پزشکی ۱۲ موسیقی درمانی ۱۲ ادبیات و پیشینه ی پژوهش ۱۳

پایان نامه و مقاله موسيقی درمانی بر روي انسانها – کافی نت آنلاین

kafinetonline.ir › مقالات و پایان نامه رشته علوم تربیتی

ذخیره شده

۱ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – دانلود متن کامل پایان نامه و مقاله با موضوع موسيقی درماني بر روي … در انسان مي شود و پيشينه ايي به قدمت حضور وجود انسان در كره خاكي دارد . … و از طرفي يك سري محدوديتهاي شخصي بنده داشتم كه روي انجام پژوهش حاضر تأثير گذاشت .

پیشینه و مبانی نظری موسیقی درمانی – ایران پژوهش

https://www.iranpajohesh.com/پیشینه-و-مبانی-نظری-موسیقی-درمانی.html

ذخیره شده

دانلود چند فایل مبانی نظری فصل دوم پایان نامه با موضوع موسیقی درمانی در این … و پیشینه تحقیق و پروپوزال، استفاده در مقاله علمی پژوهشی، استفاده در تحقیق و …

ادبیات پرسشنامه موسیقی درمانی – مادسیج پرسشنامه و آزمون …

madsg.com/ادبیات-پرسشنامه-موسیقی-درمانی/

ذخیره شده

۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – کاربرد موسیقی درمانی. موسیقی درمانی و اضطراب. موسیقی درمانی و لکنت. بررسی اجمالی پیشینه نظری و سوابق پژوهش. فهرست منابع …

[PDF]اﻧﺠﻤﻦ ﻛﺎرﺑﺮد ﻣﻮﺳﻴﻘﻲ در ﺳﻼﻣﺖ وان ﺟﺴﻢ و ر

ssrc.tums.ac.ir/files/journal/188.pdf

ذخیره شده

مشابه

ﻣﺮﻛﺰ ﭘﮋوﻫﺶ ﻫﺎي ﻋﻠﻤﻲ داﻧﺸﺠﻮﻳﺎن. داﻧﺸﮕﺎه ﻋﻠﻮم ﭘﺰﺷﻜﻲ ﺗﻬﺮان. ﻣﻘﺪﻣﻪ و ﺗﺎرﻳﺨﭽﻪ. ﺑﻜﺎرﮔﻴﺮي ﻣﻮﺳﻴﻘﻲ. در ﭘﺰﺷﻜﻲ. ﺑﺼﻮرت ﺳﺎزﻣﺎن ﻳﺎﻓﺘﻪ. در. ﺳﻄﻮح. ﻣﺨﺘﻠﻒ ﭘﻴﺸﮕﻴﺮي، درﻣﺎﻧﻲ و ﺗﻮاﻧﺒﺨﺸﻲ از. اواﻳﻞ دﻫﻪ. 50. ﻣﻴﻼدي در آﻣ.

دانلود پایان نامه مقاله و پروژه های دانشجویی – مطالب ابر تاثیر …

proje20.mihanblog.com/post/tag/تاثیر%20موسیقی%20بر%20روی%20انسانها

ذخیره شده

پایان نامه بررسی توصیفی موسیقی و موسیقی درمانی بر روی انسان ها. نویسنده … تاریخچة پیدایش موسیقی درمانی … «پیشینة تحقیق در داخل و خارج کشور» … پژوهش حاضر توانسته به یكسری موضوعهای مربوط به موسیقی ، موسیقی ایرانی ، موسیقی مذهبی …

اثرات موسیقی بر درد و اضطراب و اثرات روانی موسیقی – – خانه

www.parsian-music.com/اثرات-موسیقی-بر-درد-اضطراب/

ذخیره شده

هر چند که موسیقی درمانی علم جدیدی است ولی تأثیر موسیقی بر روح و جسم انسان قرنها … می شود و پیشینه استفاده از موسیقی درمانی به حدود ۲۵۰۰ سال قبل بر می گردد. …. کانادا مورد پژوهش قرار گرفت آنها از این پژوهش نتیجه گرفتند که موسیقی درمانی …

دانلود مقاله موسيقي درماني و كاهش هورمون هاي استرس زا و تاثير …

mag-iran.com/دانلود-مقاله-موسيقي-درماني-و-كاهش-هورم.htm

ذخیره شده

مشابه

هدف پژوهش حاضر بررسی تاثیر موسیقی بر کاهش افسردگی دانشجویان رشته ی باغباني ورودی ۸۷ همچنین تاثیر موسیقی درمانی بر کاهش هورمون های استرس زا که در این پژوهش از دو گروه مستقل استفاده شد که جامعه مورد نظر …. ادبیات و پیشینه ی پژوهش.

[PDF]PDF[مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی] – 2017-04-18

studentstore.ir/saveAsPDF=6433.pdf

ذخیره شده

۲۰ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – ﻣﻮﺳﯿﻘﯽ درﻣﺎﻧﯽ q. ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ ﻣﻮﺳﯿﻘﯽ درﻣﺎﻧﯽ. در40 ﺻﻔﺤﻪ ورد ﻗﺎﺑﻞ وﯾﺮاﯾﺶ ﺑﺎ ﻓﺮﻣﺖ docx. ﺗﻮﺿﯿﺤﺎت: ﻓﺼﻞ دوم ﻣﻘﺎﻟﻪ ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽ ارﺷﺪ (ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ و ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی ﭘﮋوﻫﺶ).

مشاهده مطلب پایان نامه موسیقی درمانی و کاهش هورمون های استرس …

www.adonisdoc.com/ShowProductDetail.aspx?Id=90c0bb4e-c5e7-45cf-8944…

ذخیره شده

مشابه

پروژه پایان نامه مقاله دانلود پروپوزال تحقیق رایگان مطالب موضوع انجام خرید دانلود رایگان پایان نامه موسیقی درمانی و کاهش هورمون های استرس زا و تأثیر موسیقی بر …

تاریخچه پیدایش موسیقی درمانی – firouznia

firouznia.com › دسته‌بندی نشده

ذخیره شده

۴ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – در حالی که در روش موسیقی درمانی فعال که نواختن ، خواندن و حرکات موزون ….. و ژاپن نیز پژوهشی درمورد تأثیر موسیقی درمانی در درمان بیماران مبتلا به …

دی ۱۳۹۱ – dadajan.bologfa.com – blogfa.com

www.dadajan.blogfa.com/1391/10

ذخیره شده

چکیده; فصل اول; مقدمه; بیان مسئله; هدف پژوهش; اهمیت پژوهش; ارائه فرضیه تحقیق … و پیشینه تحقیق; کاربردهای موسیقی درمانی; مزایای موسیقی درمانی; پژوهش هایی که …

بررسی تاثیرگذاری موسیقی بر انسانها با رویکرد درمانی

aketabha.fileina.com/product-52458-بررسي-تاثيرگذاري-موسيقي-بر-انسانها-با-رو…

ذخیره شده

تأثیر موسیقی و موسیقی درمانی بر روی انسانها بررسی تاثیرگذاری موسیقی بر … پژوهش حاضر توانسته به یكسری موضوعهای مربوط به موسیقی ، موسیقی ایرانی ، موسیقی مذهبی ، موسیقی و كاركردهای آن و . …. «پیشینة تحقیق در داخل و خارج کشور».

پایان نامه بررسی رابطه بین موسیقی و دقت در دانشجویان

bankmaghaleh.ir/پایان-نامه-بررسی-رابطه-بین-موسیقی-و-دقت/

ذخیره شده

مشابه

فرضیه پژوهش ۲۰ تعاریف مفهومی : ۲۰ ۱ – موسیقی : ۲۰ ۲ – دقت و تمرکز : ۲۰ تعاریف عملیاتی ۲۱ موسیقی : ۲۱ ۲ – دقت : ۲۱ فصل دوم ۲۲ پیشینه تحقیق ۲۲ هنر درمانی ۲۳

مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی | جستجو – …

peransis.xyz/search/مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-موسیقی-درمانی.html
عبارت مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی در بین اطلاعات کلیه وب سایتها جستجو شده و نتایج با ذکر منبع نمایش داده شده است. با توجه به جمع آوری خودکار …

دلیل – مجموعه پژوهش هاي مرتبط با موسيقي ( به طور عام )

ipi.blogfa.com/post-10.aspx

ذخیره شده

مشابه

دلیل – مجموعه پژوهش هاي مرتبط با موسيقي ( به طور عام ) – ارائه اطلاعات موضوعی مفید. … 31 – بررسي ومقايسه تأثير موسيقي درماني در رفتار سازشي دانش آموزان عقب مانده ذهني آموزش …. 90 – پيشينه موسيقي در كرمان ( مركز كرمان ), مراكز صدا وسيما در استانها.

توضیح کامل طب موسیقی درمانی – مجله پزشکی دکتر سلام

www.hidoctor.ir/12195_توضیح-کامل-طب-موسیقی-درمانی.html/

ذخیره شده

مشابه

۱۷ دی ۱۳۹۲ ه‍.ش. – از دهۀ ۱۹۵۰ چندین موسسه به گرداوری، سازماندهی، و معرفی انبوه پژوهش های مربوط به موسیقی درمانی اقدام کرده اند. که معروفترین آنها، انجمن ملی موسیقی …

مبانی نظری و پیشینه پژوهش نمایش خلاق و تئاتر درمانی …

mouse.ofmas.ir/product-269466.aspx

ذخیره شده

پیشینه پژوهش نمایش خلاق و تئاتر درمانی پیشینه تحقیق نمایش خلاق و تئاتر … شناختی، گشتالتی، گروه های خودیاری روان کاوی، تئاتر درمانی و موسیقی از جمله این …

تاثیر موسیقی درمانی در عصبانیت کودکان دانلود رایگان …

www.radnetcaffe.com › دانلود

ذخیره شده

۲۱ فروردین ۱۳۹۶ ه‍.ش. – پایان نامه رایگان اثیر موسیقی درمانی در عصبانیت کودکان قایل ویرایش با فرمت ورد … پیشینه بحث : ۱۳ … محدودیتهای خارج از کنترل پژوهشگر : ۸۱

تاریخچه موسیقی درمانی – دانلود پروژه روان شناسی،پایان نامه …

psy.filetak.ir/tag/تاریخچه-موسیقی-درمانی/

ذخیره شده

۶ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – اهمیت پژوهش ۱۹ هدف پژوهش ۲۰ پرسش پژوهش ۲۰ فرضیه پژوهش ۲۰ تعاریف مفهومی ۲۱ تعاریف عملیاتی ۲۱ فصل دوم : پیشینه تحقیق هنر درمانی ۲۳

مقاله: همه چیز درباره موسیقی درمانی – بخش دوم – مجله ملودی

melodymag.com/2013/11/مقاله-همه-چیز-درباره-موسیقی-درمانی-بخ-2/

ذخیره شده

مشابه

۶ آذر ۱۳۹۲ ه‍.ش. – بخش اول مقاله تحقیقی تالیفی «همه چیز درباره موسیقی درمانی» به قلم «شروین … از لحاظ پیشینه، موسیقی آرام بخش در ایران باستان با ظهور دین زرتشت آغاز شد. از سال ۱۳۷۷ گروهي متشكل از اساتيد و دانشجويان گروه پژوهشي موسيقي …

: موسیقی درمانی – دانشنامه رشد

daneshnameh.roshd.ir › جامعه و علوم اجتماعی › روان شناسی › روان شناسی مرضی

ذخیره شده

موسیقی درمانی را روشی کرده‌اند که در جهت برخی اهداف درمانی که می‌تواند مواردی از جمله تقویت و ساماندهی سلامت روحی و جسمی افراد را به دنبال داشته باشند بکار می‌رود.

برترین فایل مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی – …

mitra.samirepaper.ir/2017/03/17/برترین-فایل-مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-م/

ذخیره شده

۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ه‍.ش. – ما اولین نیستیم ولی بی شک برترین هستیم محقق گرامی،شما با جستجوی مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی وارد این صفحه شده اید محصول …

دانلود بررسی توصیفی موسیقی و موسیقی درمانی برروی …

e11.ir/دانلود-بررسی-توصیفی-موسیقی-و-موسیقی-در/

ذخیره شده

در واقع یك پژوهشی كتابخانه ای می باشد و به برر سی توصیفی تأثیر موسیقی و موسیقی درمانی بر روی انسانها پرداخته است و هدف از این پژوهش در واقع اینست كه در آخر …

خرید آنلاین مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی – …

pichakf.myfablog.ir/post/449
مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی. در 27 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت docx. توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش).

برترین فایل مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی – …

fcdanlodr.ir/content/ma968.htm

ذخیره شده

۱۴ فروردین ۱۳۹۶ ه‍.ش. – محقق گرامی،شما با جستجوی مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی وارد این صفحه شده اید محصول دانلودی(مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی …

مبانی نظری و پیشینه پژوهش قصه درمانی کودکان – آرشیو فایل …

archivefile.rozblog.com/…/مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-قصه-درمانی-کودکان.html

ذخیره شده

۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ه‍.ش. – ادبیات و پیشینه تحقیق; کاربردهای موسیقی درمانی; مزایای موسیقی درمانی; پژوهش هایی … تاریخچه ی افسردگی; علائم و نشانه ها; علتها; عوامل خطرزا; …

خرید فایل( مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی(فصل …

6pzh1g.yavarnfilec.ir/
خرید فایل( مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی(فصل دوم پایان نامه))

موسيقي درماني، صوت درماني و …

musictherapy.persianblog.ir/

ذخیره شده

مشابه

۳ آذر ۱۳۸۶ ه‍.ش. – با خوشحالی ، تولد وبلاگ جديد موسيقی درمانی – تم درمانی را به نويسنده … محققان در راستاي اجراي اين پژوهش تعداد 11 دختر و 14 پسر از كودكان كم توان …

مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی – فروشگاه فایل …

articlewebpi-erozw.ewer.ir/post/39018/مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-موسیقی-درمانی

ذخیره شده

پیشینه نظری مبانی پژوهش درمانی تحقیق مبانی نظری پیشینه پژوهش پیشینه تحقیق موسیقی درمانی پایان نامه پیشینه پژوهش موسیقی پژوهش موسیقی مبانی نظری و …

کاملترین فایل مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی …

paperdok.ir/harticle/r-616.htm

ذخیره شده

۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ه‍.ش. – محقق گرامی،شما با جستجوی مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی وارد این صفحه شده اید محصول دانلودی(مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی …

بررسی رابطه بین موسیقی و دقت در دانشجویان دختر فایل ورد …

papersfile.ir/بررسی-رابطه-بین-موسیقی-و-دقت-در-دانشجوی.html

ذخیره شده

۱ روز پیش – در پژوهش حاضر که به بررسی رابطه بین موسیقی و دقت در دانشجویان دختر فایل … پیشینه تحقیق 22 … پژوهشهایی در زمینه تأثیر موسیقی درمانی 56

موسیقی درمانی در ایران – موسیقی درمانی .ورزش درمانی.رقص …

robabnaz30.persianblog.ir/tag/موسیقی_درمانی__در_ایران

ذخیره شده

مشابه

سیری در موسیقی درمانی در ایران • بررسی و پژوهش در باب هر آنچه که به نوعی به درمانهای جسمی و روحی ارتباط پیدا می‌کنند، بدون عنایت به ریشه‌های اعتقادی و حتی خرافی …

مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی

parastumgle.ir/post/matlab1789.html

ذخیره شده

مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی. ایامی نیک و سال پر از بهروزی برای شما نیکان ایرانی آرزومندیم هم میهنان پژوهشگر , کار آفرینان گرامی , دانشجویان آینده …

جستجوی پایان نامه، پروپوزال، پروژه در مورد موسیقی درمانی

www.karenthesis.ir/جستجوی-پایان-نامه/q/موسیقی-درمانی

ذخیره شده

براساس درخواست جستجوی شما برای دانلود پایان نامه درباره موسیقی درمانی و … نامه در رابطه با تأثیر موسیقی و موسیقی درمانی بر روی انسانهاست در واقع یک پژوهشی …

موسیقی درمانی ویژه اتیسم

ctad.ir/2012-08-19-18-04-05/درمان-های…/32-موسیقی-درمانی-ویژه-اتیسم.html

ذخیره شده

دکتر آلفرد تماتیس در پژوهش های خود ثابت کرد گوش کردن به برخی صداها و موسیقی ها عملا طوری روی مغز تاثیر می گذارند که مهارت های شنیداری و گفتاری، سلامت …

مبانی نظری و پیشینه پژوهش قصه درمانی کودکان – نهر دانلود …

nahrdlce.ir/articles/t-1526.html

ذخیره شده

۱۴ بهمن ۱۳۹۵ ه‍.ش. – شما به صفحه اختصاصی مبانی نظری و پیشینه پژوهش قصه درمانی کودکان وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه توضیحات بیشتر کلیک …

مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی | وبلاگ 24

weblog24.net/blog/ahmadrezas/1925714

ذخیره شده

پست ‘ مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی ‘ به صورت خودکار از وبلاگ منبع آن دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده …

تاريخچهٔ موسيقى در ايران – آفتاب

www.aftabir.com › هنر › موسیقی

ذخیره شده

مشابه

با شروع قرن بيستم به‌دليل تأثيرات غرب موسيقى به ميان مردم آمد و رونق تازه‌اى از جهت آموزش و پژوهش به‌وجود آمد. در اوايل دههٔ ۱۹۳۰ هنرستان عالى موسيقى در تهران تأسيس …

موزه موسیقی ایران – صفحه اصلی

www.musicmuseum.ir/

ذخیره شده

مشابه

بخش پژوهش موزه موسیقی ایران میزبان پرفسور «رینهار کویز» رئیس دپارتمان روانشناسی موسیقی هانور آلمان بود؛. او در این نشست از تحقیقاتش برای درمان آلزایمر با …

مبانی نظری و پیشینه پژوهش برای موسیقی درمانی | تک دانشجو

takdaneshjo.ir/tag/مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-برای-موسیقی-د/

ذخیره شده

هدف: ارزیابی پانزده طرح واره شایع درمانگر (طرح واره معیارهای بلندپروازانه، طرح واره برتری طلبی، طرح واره حساسیت به طرد، طرح واره رهاشدگی، طرح واره خودمختاری، طرح …درباره نویسنده

www.lono.ir

سلام و ادب به کابران دوست داشتنی وب سایت 💠💠💠 www.lono.ir 💠💠💠 من حدود 7 ساله در کار بازار یابی و تبلیغات اینترنتی ام سایت های متعددی دارم جهت خرید بک لینک های قدرتمند برای بالا آوردن سایت شما در نتایج گوگل با کلمات کلیدی مورد نظر شما و کمک به سئو سایتتون میتونم از تجربیاتم در اختیار کاربران محترم قرار بدم 🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹 شاید افرادی بخواهند یک فروشگاه اینترنتی فایل و مقاله مثل ✅✔️ lonoshop.ir ✅✔️(لونوشاپ) یا همین داک لونو :دانلود مقاله داشته باشند میتونم براتون راه اندازی کنم تا بتونید صد در صد صاحب درآمد ماهیانه چند صد هزار تومان بشید . ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ جهت مشاوره در مورد راه اندازی فروشگاه فایل و همچنین تبلیغات اینترنتی با بنده در تماس باشید 🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰 آی دی تلگرام: wwwlonoir@ شماره تماس : 09214087336 یا از فرم تماس با ما در سایت نظرات پیشنهادات و درخواست های خودتونو ارسال کنید فوری پاسخ داده خواهد شد آرزوی موفقیت برای همه ایرانیان دارم پیروز و شاد باشید ❤️❤️🌺🌺

www.lono.ir 46161 نوشته در سایت دانلود مقاله , دانلود مقاله ,داک لونو دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید