no-img
سایت دانلود مقاله , دانلود مقاله ,داک لونو

پیشینه پژوهش خانواده و شیوه های فرزندپروری - سایت دانلود مقاله , دانلود مقاله ,داک لونو


سایت دانلود مقاله , دانلود مقاله ,داک لونو

ادامه مطلب

پیشینه پژوهش خانواده و شیوه های فرزندپروری
zip
آوریل 25, 2017

پیشینه پژوهش خانواده و شیوه های فرزندپروری


مبانی نظری و پیشینه پژوهش خانواده و شیوه های فرزندپروری(فصل دوم پایان نامه)

دسته بندی : 

پیشینه پژوهش خانواده و شیوه های فرزندپروری

 » مبانی نظری 


دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق خانواده و شیوه های فرزندپروری(فصل دوم) در 38 صفحه در قالب wordd , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده.

مشخصات محصول:
توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)
همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه
توضیحات نظری کامل در مورد متغیر
پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه
رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب
منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)

کاربردهای مطلب: 
منبعی برای فصل دوم پایان نامه، استفاده در بیان مسئله و پیشینه تحقیق و پروپوزال، استفاده در مقاله علمی پژوهشی، استفاده در تحقیق و پژوهش ها، استفاده آموزشی و مطالعه آزاد، آشنایی با اصول روش تحقیق دانشگاهی 

قسمتهایی از مبانی نظری و پیشینه پژوهش:

مفهوم خانواده
خانواده جامعه کوچک است که معمولاً از پدر و مادر، فرزند (فرزندان ) تشکیل می‌شود . زمانی که کودکی متولد می‌شود او را به عنوان عضوی از این جامعه کوچک ، پر اهمیت می‌دانند. کودک سال‌های اولیه زندگی خود را در خانواده به سر می‌برد . در کنار پدر و مادر، برادر و خواهر است که الگوی رفتاری، ارزش‌ها و معیارهای اخلاقی را کسب می‌کند و مطابق الگو معمولاً رفتار می‌کنند . خانواده یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین سازمان‌هایی است که به رشد کودک یاری می‌دهد . در خانواده است که کودک نخستین چشم‌انداز را در جهان پیرامون خود به دست می‌آورد و احساس وجود دارد (پارسا،1368).

خانواده یکی از عوامل مؤثر در رفتار فرد است. محیط خانه اولین و بادوام ترین امری است که در رشد شخصیت افراد تأثیر می‌گذارد  ، موقعیت اجتماعی خانواده، وضع اقتصادی آن به طرز رفتار کودکان نفوذ فراوان دارد (شریعتمداری، 1363).
از لحاظ تربیتی خانواده ای ایده‌آل است که نیازهای جسمانی و روانی اعضای خود را برآورده نماید ، هر کس در آن دارای امنیت باشد و احساس ارزشمندی و تعلق می‌کند ، مورد عشق و علاقه و مهر و محبت قرار می‌گیرد (هرمان.ل ،مان؛ مترجم ساعت چی،1368).
تاثیر خانواده بر تحول چنان بارز است هیچ کس نمی‌تواند آن را کتمان کند . از ابتدای تولد روان‌شناسی به عنوان یک رشته جدید به صورت نظری و تجربی بر اهمیت نقش خانواده و بالاخص در روابط متقابل کودکان با والدینشان تأکید شده است و اکثر روان‌شناسان صرف‌نظر از مکتبی که به آن معتقدند کنش‌های متقابل میان والدین و فرزندان شان را اساس رشد عاطفی و شناختی که فرزندان قلمداد می‌کنند (احدی، 1376).
همچنین پژوهشگران معتقدند که روابط والد –فرزندی در جهت‌یابی های شخصیتی و رشد نیازهای روان‌شناختی و سایر خصوصیات تأثیر می‌گذارد . از نظر تاریخی مؤثرترین دیدگاه‌ها در مورد خانواده و اثرات آن بر شخصیت کودک به وسیله نظریه‌پردازان روان تحلیلگری و یادگیری اجتماعی ارائه شده است . روان تحلیلگران رشد را نتیجه حرکت کودک از میان تعارض های روانی – جنسی که نقش مهمی در روابط بین کودک و والدین بازی می‌کند ، می‌دانند و نظریه‌پردازان اجتماعی از دریچه اصول یادگیری ، یعنی جنبه‌هایی چون به‌کارگیری تشویق و تنبیه و با الگو دهی ، به تأثیر خانواده می‌نگرند . این نظریات باعث شده است که پژوهشگران در پژوهش‌های خود به دنبال این موضوع باشند که چه دسته‌ای از صفات شخصیت کودک تحت تأثیر چه نوعی از رفتار والدین خود در آینده قرار می‌گیرند (کرکا،2000؛ ترجمه اکبری، 1379).
برخی از روان‌شناسان معتقدند که شخصیت و الگوهای رفتاری نوجوان وابسته به نحوه تربیت دوران کودکی و چگونگی برخورد والدین است، آن‌ها جنبه‌هایی از رفتار والدین با همچون (پذیرش –طرد) ، (سهل گیری و کنترل ) را مورد بررسی قرار داده‌اند ، موقعیت اجتماعی، نحوه ارتباط اعضای خانواده با یکدیگر ، وضع اقتصادی، افکار و عقاید، آداب و رسوم ، ایده‌آل ها و آرزوهای والدین و سطح تربیت آن‌ها در رفتار کودکان نفوذ فراوان دارد . آگاهی از اینکه چگونه تجارب اولیه زندگی، شخصیت فرد را قالب ریزی می‌کند ، ممکنست از نظر علمی به ما کمک کند تا در تربیت کودکان عاقلانه تر گام برداریم و درباره نحوه تأثیر رفتار و نگرش‌های والدین بر کودکان شناخت دقیق‌تری داشته باشیم (اتکینسون و دیگران، شریعتمداری، 1366).

تأثیر محیط و فضای خانواده بر کودکان 
یک واقعیت بدیهی و معلوم در مورد انسان این است که شخصیت و ویژگی‌های رفتاری و شناخت انسان از والدین تأثیر می‌پذیرد و این طور به نظر می‌رسد که شیوه‌هایی که والدین در مورد تربیت فرزندان به کار می‌برند و شخصیت فرد و ویژگی‌های شناختی او تأثیر دارد . از طرفی دادن استقلال به کودکان و آزادی فکر و عمل آن‌ها موجب کم شدن اتکای آن‌ها به دیگران می‌گردد و در نتیجه کودک می‌تواند با فکر و تجربه و عمل خویش قوة ابتکار خود را به کار گیرد . نقش الگوی والدین نیز دارای اهمیت خاص است . والدین که خود ابتکار عمل داشته باشند الگوی مناسبی برای برانگیختن کودکان در ابداع و خلاقیتند ، به عکس والدینی که در کارها دنباله رو هستند طبق مد لباس می‌پوشند، در کارهای مختلف طبق دستورالعمل‌های خاص و آماده عمل می‌کنند و از خود ایده‌ای ندارند ، این ویژگی‌ها را به فرزندان خود منتقل می‌کنند . عشق به والدین نیز از جمله عواملی است که در خلاقیت کودکان نقش بسزایی دارد (حسینی، 1378).

شیوه های فرزند پروری
شیوه های فرزند پروری دربرگیرنده الگوهای گسترده ای از تربیت کودک و ارزشها و رفتارهای تربیتی خاص والدین است که در رشد و شکوفایی فرزندان و همچنین طرز رفتار والدین نفوذ فراوانی دارد(دارلینگ  1999 به نقل از دولت زاده ،1381).
تربیت از مهمترین مسائل فرد و جامعه و از بحث انگیزترین موضوعهای حیات ملتها است. امری است که سرنوشت زندگی امروز و فردای بشریت بدان وابسته است. در تعریف تربیت اتفاق نظر وجود ندارد، بدین خاطر نمی توان تعریف جامع و مانعی از آن پیدا و عرضه کرد اما دیدگاههای مختلفی درآن باره وجود دارد که به اختصار به برخی از آنها می پردازیم:
– از نظر فلاسفه و علمای اخلاق تربیت رساندن قوای انسانی به حد کمال است.
– از نظر رفتارشناسان و روانشناسان تربیت ایجاد تغییرات منظم و مطلوب بر اعمال و رفتار فرد است.
– از نظر جامعه شناسان تربیت آماده کردن فرد برای وصول به هدفهای اجتماعی است.
– از نظر علمای دینی و اسلام تربیت احیای فطرت خداشناس و پرورش ابعاد وجودی فرد در حرکت به سوی کمال  بینهایت است.
نقطه مشترک تمام دیدگاه ها در این است که تربیت را امری عمدی و آگاهانه دانسته که طبق نقشه ای از پیش تعیین شده پیش می رود(قائمی،1378).
بنابراین می توان شیوه های فرزند پروری را چنین تعریف کرد که مجموعه روشهایی است که والدین برای رشد و شکوفایی فرزندانشان به کار می برند و از تقابل و ترکیب آنها در جنبه تربیتی کنترل و محبت والدین چهار شیوه و الگو فرزند پروری به دست می آید:
الف) کنترل بالا – محبت بالا 
ب) کنترل پایین – محبت بالا 
ج)  کنترل بالا – محبت پایین
د) کنترل پایین – محبت پایین
شیوه های فرزند پروری مجموعه ای از گرایش ها، اعمال و وجوه غیر کلامی است که ماهیت تعامل کودک بر والدین را در تمامی موقعیت های گوناگون مشخص می کند(پورعبدلی،سردرود ،1381).

پیشینه تحقیق
در پژوهشی که توسط پانان پیچایاپینو  (2008) انجام شد و هدف آن بررسی رابطه شیوه های فرزند پروری، هوش هیجانی و هوش در بچه های مدرسه ای شهر بانکوک بود، شصت و هفت والد و هشتاد و هفت کودک شرکت داشتند. نتایج حاصل از این تحقیق نشان داد که روش حمایتی بیشتر توسط والدینی که شیوه مقتدرانه داشتند اعمال می شد. همچنین روش حمایتی والدین و محیط هردو روی رشد هوش شناختی و هیجانی فرزندان تأثیر گذار بودند(ترجمه اکرمی،1389 ).
در تحقیقی توسط حصاری و زبیحی (2001) انجام شد به نقش میانجیگرانه اعتماد به نفس در رابطه بین شیوه های فرزندپروری مقتدرانه و پرخاشگری پرداخته شد.
این مطالعه از مدل ساختاری برای بررسی نقش میانجیگرانه اعتماد به نفس در رابطه بین شیوه فرزندپروری مقتدرانه و پرخاشگری استفاده کرد . برای این منظور ، 300 دانشجوی زن دانشکده علوم اجتماعی و پایه دانشگاه پیام نور انتخاب شده از طریق نمونه چند مرحله ای پرسشنامه شیوه های فرزندپروری و دیگری در مقیاس پرخاشگری و اعتماد به نفس تکمیل گردید . محققان داده ها را با استفاده از مدل معادله ساختاری تحلیل کردند . این نتایج نشان می دهد که عامل علی روش فرزندپروری مقتدرانه بر اعتماد به نفس مثبت بود در حالیکه اثر پرخاشگری منفی بود . اثر علی اعتماد به نفس بر پرخاشگری نیز منفی بود . این داده ها به ما اجازه دادند مدل ارائه شده ای را بپذیریم که نشان می دهد اعتماد به نفس نقش میانجیگرانه ای در رابطه میان روش فرزندپروری مقتدرانه و پرخاشگری دارد . 

فهرست مطالب مبانی نظری و پیشینه پژوهش خانواده و شیوه های فرزندپروری(فصل دوم پایان نامه) به صورت زیر می باشد:
مفهوم خانواده
2 – 2 نقش والدین در رفتار فرزند
2 – 3 دلبستگی و پیوند والدینی
2 – 4 تأثیر محیط و فضای خانواده بر کودکان 
2 – 5  شیوه های فرزند پروری
2 – 6 تاریخچه شیوه فرزند پروری
2- 7  تاریخچه فرزند پروری در ایران
2 – 8  بنیان نظری روشهای فرزند پروری و تحقیقات صورت پذیرفته در این زمینه
الگوهای مختلف روابط والد- فرزند در دیدگاه یکسویه
شیوه فرزند پروری شیفر 
نظریه سبک فرزند پروری والدین شیفر 
شیوه های فرزندپروری بامریند
شیوه فرزندپروری مقتدرانه 
شیوه فرزندپروری مستبدانه
شیوه فرزندپروری سهل گیرانه
شیوه فرزندپروری مسامحه کار 
شیوه های جدید فرزندپروری بامریند 
نظریه  استرنبرگ
نظریه ی خودگردانی ذهنی
ویژگی های والدین 
الف: والدین دارای فرزند پروری قانونگذار
ب:ویژگی های افراد دارای فرزند پروری اجرایی
ج: ویژگی های والدین دارایفرزند پروری قضاوت نگر
انواع خود گردانی ذهنی
الگوهای والد- فرزند در دیدگاه دو سویه
رویکرد بازتابی یا آینه گونه” تأثیر کودکان بر والدین”
نظریه تأثیرمتقابل
2-9عوامل تعیین کننده شیوه های فرزندپروری والدین
2-10نقش تفاوت های جنسی در نحوه برخورد والدین
2-11روش فرزندپروری ، دخالت والدین در فعالیتهای مدرسه و پیشرفت تحصیلی نوجوانان 
 2-12محیط خانه، خود پنداری و پیشرفت تحصیلی: یک هدف مدلسازی متداول

چیزی که این فایل را با بقیه فایل ها متمایز کرده است قابل ویرایش بودن و آماده پرینت بودن آن می باشد تا خریدار از خرید خود کاملا راضی باشد.

توضیحات: پرداخت توسط همه کارتهای عضو شتاب در درگاه بانک پاسارگاد امکان پذیر است. شما پس از خرید (مبانی نظری و پیشینه نظری پژوهش خانواده و شیوه های فرزندپروری(فصل دوم)) سریعآ لینک دانلود در اختیارتان قرار می گیرد و می توانید آن را دانلود کنید. 


نکته: شما می توانید هرگونه سوال را با مسئول پژوهش نگین فایل در میان بگذارید
.

دسته بندی: عمومی » مبانی نظری

تعداد مشاهده: 86 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.doc

فرمت فایل اصلی: docx

تعداد صفحات: 38

حجم فایل:267 کیلوبایت

 قیمت: 12,500 تومان 
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.  پرداخت و دریافت فایل
  • راهنمای استفاده:
    مناسب جهت استفاده کلیه پژوهشگران رشته روانشناسی و علوم تربیتی

  • محتوای فایل دانلودی: 
    در قالب فایل word و قابل ویرایش با زبان فارسی 

موارد مشابه و مرتبط:


لینک منبع و پست :

مبانی نظری و پیشینه پژوهش خانواده و شیوه های فرزندپروری …

neginfile.ir/…/مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-خانواده-و-شیوه-های-فرزندپروری%28ف…

ذخیره شده

خانواده جامعه کوچک است که معمولاً از پدر و مادر، فرزند (فرزندان ) تشکیل می‌شود . زمانی که کودکی متولد می‌شود او را به عنوان عضوی از این جامعه کوچک ، پر اهمیت می‌دانند.

مبانی نظری و پیشینه تحقیق شیوه‌های فرزند پروری | …

download.net46.net/?p=1288

ذخیره شده

۳۰ اسفند ۱۳۹۵ ه‍.ش. – صفحه اصلی مبانی نظری و پیشینه تحقیق شیوه‌های فرزند پروری …. در سال های اخیر پژوهش های زیادی درباره ی عوامل خانوادگی موثر در رفتار و طرز فکر …

[PDF]PDF: مبانی نظری و پیشینه تحقیق شیوه فرزند پروری و …

significantarticles.ir/articles/7741-مبانی-نظری-و-پیشینه-تحقیق-شیوه-فرزند-پر.pdf

ذخیره شده

ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ ﺷﯿﻮه ﻫﺎی ﻓﺮزﻧﺪ ﭘﺮوری ﺗﻮﺿﯿﺤﺎت: ﻓﺼﻞ دوم ﻣﻘﺎﻟﻪ ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽ ارﺷﺪ ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ و ﻣﺒﺎﻧﯽ … ﺧﺎﻧﻮاده ﺳﻤﺒﻞ اﻣﻨﯿﺖ و آراﻣﺶ در ﻗﺴﻤﺖ ﻗﺒﻞ ﺑﻪ ﻣﻄﺎﻟﺐ ﺳﺮﮐﻮب ﻧﯿﺎزﻫﺎی دوران ﮐﻮدﮐﯽ، ﺣﻤﺎﯾﺖ ﻫﺎی اﻓﺮاﻃﯽ و.

مباني نظري وپيشينه تحقيق شيوه‌هاي فرزند پروري

zanboorblog.ir/مباني-نظري-وپيشينه-تحقيق-شيوه‌هاي-فرز/

ذخیره شده

۲۴ فروردین ۱۳۹۶ ه‍.ش. – مبانی نظری و پیشینه پژوهش خانواده و شیوه های فرزندپروری(فصل دوم … دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق خانواده و شیوه های فرزندپروری(فصل دوم) …

مبانی نظری و پیشینه تحقیق شیوه های فرزند پروری

googlefile.sidonline.ir/product-17256-RAVAN.aspx
مبانی نظری و پیشینه تحقیق شیوه های فرزند پروری مبانی نظری و پیشینه … هر خانواده ای شیوه های خاصی را در تربیت فردی – اجتماعی فرزندان خویش بکار می گیرد.

SID.ir | شيوه هاي فرزندپروري و سازگاري اجتماعي فرزندان

fa.journals.sid.ir/ViewPaper.aspx?ID=146457

ذخیره شده

توسط نوابخش مهرداد
دانلود رایگان متن کامل مقاله علمی پژوهشی شيوه هاي فرزندپروري و سازگاري … خانواده اولين و مهمترين نهاد در تاريخ و تمدن انساني است که افراد بشري در آن با شيوه هاي …

[DOC]2-3- شيوه هاي فرزند پروري در اسلام – پروژه بیست – پروژه ، …

www.prozhebist.ir/wp-content/uploads/2015/05/سبك-فرزند-پروري.doc

ذخیره شده

1-6- تعاريف متغيرها. فصل دوم پيشينه پژوهش. 2-1- مقدمه. 2-2- سبک های فرزندپروری. 2-3- شيوه هاي فرزند پروري در اسلام. 2-4- تنوع فرهنگی در رابطه با فرزند پروری.

بررسی رابطه بین سبک های فرزند پروری والدین با سبک های …

1001daneshjo.ir/بررسی-رابطه-بین-سبک-های-فرزند-پروری-وال/

ذخیره شده

این پژوهش بر آن است که ارتباط شیو ه های فرزند پروری والدین را باسبک های تفکر و سبک های حل مسئله بررسی نماید. … هر خانواده شیوه ی خاصی را در تربیت فردی و اجتماعی فرزندان خود به کار می …. 2-4-2 پیشینه پژوهش های انجام گرفته در خارج کشور…

دانلود پیشینه پژوهش و تحقیق درباره اختلالات رفتاری کودکان

www.iranprojhe.com/پیشینه…/833-دانلود-پیشینه-پژوهش-و-تحقیق-درباره-اختلالا…

ذخیره شده

در زمینه تاثیرات شیوه‌های فرزندپروری والدین بر وضعیت روانشناختی و سلامت روانی … در پژوهشی رابطه بینشیوه های فرزندپروری و کارکرد خانواده در خانواده های کودکان …

دانلود فایل مبانی نظری و پیشینه تحقیق شیوه های فرزندپروری

shivye-farzand-parvari-3.najiblog.ir/…/فایل+مبانی+نظری+و+پیشینه+تحقیق+شیوه…

ذخیره شده

پژوهش های مختلف شیوه های فرزندپروری را همراه با تمرین ها و رفتارهای تربیتی خاص آن …. تحقیق و مبانی نظری شیوه های فرزند پروری: پژوهش زیر درباره تعریف خانواده .

مبانی نظری و پیشینه تحقیق شیوه فرزند پروری و تعریف آن …

labelled.ir/articles/27140-مبانی-نظری-و-پیشینه-تحقیق-شیوه-فرزند-پر.html

ذخیره شده

۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. – مبانی نظری و پیشینه تحقیق شیوه فرزند پروری و تعریف آن (فصل دوم … منظور از شیوه های فرزند پروری، روش هایی است که والدین برای تربیت … که می توان نمونه های آن را در خانواده های آشفته و پریشان یا بیمار یافت، شامل نمی گردد.

تحقیق رابطه بین شیوه های فرزندپروری با مکان کنترل در …

channelarticle.ir/p=27604

ذخیره شده

۱۸ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – شیوه های فرزندپروری. مکان کنترل. فصل دوم: پیشینه تحقیق. گفتار اول: خانواده. مقدمه. ابعاد شیوه های فرزندپروری. بعد «گرم» بودن والدین.

مبانی نظری و پیشینه تحقیق سبک های فرزند پروری | مقالات …

channelarticle.ir/2016/…/46664-مبانی-نظری-و-پیشینه-تحقیق-سبک-های-فرزند.ht…

ذخیره شده

۸ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) … در واقع پایه و اساس شیوه فرزند پروری مبین تلاش های والدین برای کنترل و … بنابراین هر خانواده شیوه خاصی در تربیت فردی و اجتماعی فرزندان خویش به …

پیشینه تحقیق شیوه های فرزند پروری :: مبانی نظری

mabanii.blog.ir/tag/پیشینه%20تحقیق%20شیوه%20های%20فرزند%20پروری

ذخیره شده

۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ه‍.ش. – هر خانواده ای شیوه های خاصی را در تربیت فردی – اجتماعی فرزندان خویش بکار می گیرد. این شیوه ها که شیوه های فرزندپروری نامیده می شود، متاثر از …

بررسي سبك فرزندپروري و هوش فرزندان

www.prozhebist.ir/بررسي-سبك-فرزندپروري-و-هوش-فرزندان/

ذخیره شده

مشابه

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. – بین سبک های فرزند پروری آسان گیرانه با هوش رابطه وجود دارد . … فصل دوم پيشينه پژوهش ۱۰. ۲-۱- مقدمه ۱۱. ۲-۲- سبک … فصل چهارم یافته های پژوهش ۸۲ … خانواده يكي از مهمترين و اساسي ترين سازمان هايي است كه به رشد كودك ياري مي‌دهد.

مقاله : مقایسه شیوه های فرزند پروری با سبكهاي هویت و بررسی …

tebyan-zn.ir/…شیوه+های…سبكهاي…آموزش+و…/default.html

ذخیره شده

مشابه

هدف از پژوهش حاضر مقایسه شیوه های فرزند پروری با سبک های هویت در دانش آموزان دختر و پسر پیش … بنابراین نگرش ها ، اعتقادات و رفتار های والدین که در قالب الگوی خانوادگی یا شیوه های فرزند پروری نمود پیدا می کند ، عامل …. بازنگری پیشینه پژوهش.

مقایسه شیوه های فرزندپروری، عزت نفس و سلامت روان مادران …

ganj.irandoc.ac.ir/articles/596869

ذخیره شده

هدف این پژوهش مقایسه شیوه‌های فرزندپروری، عزت نفس و سلامت روانی مادران کودکان دارای … از میان عوامل شکل‌گیری اختلالات یادگیری، جنبه‌های خانوادگی و نگرش والدین و نوع …. مبانی نظری و پیشینه پژوهش این فصل شامل بحث پیرامون اصطلاحات کلیدی و …

مبانی نظری و پیشینه پژوهش شیوه های فرزند پروری (فصل 2)

cibodlweb-rzb.soghady.ir/page-711426.html

ذخیره شده

مبانی نظری و پیشینه پژوهش شیوه های فرزند پروری در 27 صفحه ورد قابل ویرایش با … در قرن نوزدهم (خانواده های بورژوآ) فصل دوم ,پیشینه پایان نامه ,ادبیات پژوهش,مقاله …

دانلود پیشینه تحقیق و مبانی نظری شیوه های فرزند پروری – …

https://www.iranpajohesh.com/…/8709-دانلود-پیشینه-تحقیق-و-مبانی-نظری-شیوه-ه…

ذخیره شده

دانلود پیشینه تحقیق و مبانی نظری شیوه های فرزند پروری: پژوهش زیر درباره تعریف خانواده می باشد .و شامل : نقش والدین در رفتار فرزند، دلبستگی و پیوند والدینی، …

بایگانی: پیشینه پژوهش خانواده دارای نوجوان – فایل ناب

filenab.joojooblog.ir/tag/پیشینه-پژوهش-خانواده-دارای-نوجوان/

ذخیره شده

چارچوب مبانی نظری وپیشینه پژوهش خانواده دارای نوجوان … پژوهش های داخلی و خارجی: دارد … بررسی تاثیر شیوه های فرزندپروری مادران بر میزان بروز نشانه های اضطراب …

مبانی نظری وپیشینه تحقیق سبک های فرزند پروری – بانک …

webfile.joojooblog.ir › دسته‌بندی نشده

ذخیره شده

۲۵ فروردین ۱۳۹۶ ه‍.ش. – توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) … در واقع پایه و اساس شیوه فرزند پروری مبین تلاش های والدین برای کنترل و … بنابراین هر خانواده شیوه خاصی در تربیت فردی و اجتماعی فرزندان خویش به …

پایان نامه بررسی رابطه بین سبک های فرزند پروری والدین با …

ofmas.ir/product-83043-The-relationship-between-parenting-styles—The-c.aspx

ذخیره شده

فصل دوم : مبانی نظری و پیشینه پژوهش. مقدمه. ۲۹. خانواده. ۲۹. سبک های فرزندپروری.. ۳۰. والدین دارای اقتدارمنطقی.. ۳۳. والدین مستبد. ۳۵. ویژگی های خانواده مستبد. ۳۸.

پایان نامه رابطه بین شیوه های فرزندپروری، با مکان کنترل در …

www.jahandoc.com/پایان-نامه-رابطه-بين-شيوه-هاي-فرزندپرو/

ذخیره شده

۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – فصل دوم (پیشینه تحقیق) … ج – بررسی ارتباط شیوه های فرزندپروری و مکان کنترل در گستره تحقیقات 49 … پژوهش حاضر به بررسی رابطه بین شیوه های فرزندپروری با مکان کنترل در دانش آموزان پسر پایه سوم راهنمایی می پردازد . … تاثیر خانواده بر رشد چنان بارز است که با وجود اختلاف های موجود بین صاحب نظران …

مبانی و پیشینه نظری شیوه های فرزند پروری – مهران كالا – فایل ناب

mehrankala.filenab.com/product-68269-sdaa.aspx

ذخیره شده

مبانی و پیشینه نظری شیوه های فرزند پروری فصل دوم مقاله کارشناسی ارشد و … هر خانواده ای شیوه های خاصی را در تربیت فردی – اجتماعی فرزندان خویش بکار می گیرد. … پژوهشی را با استفاده از مشاهده طبیعی، مصاحبه با والدین وسایر شیوه های پژوهش بر …

پروپوزال بررسی رابطه شیوه های فرزند پروری و شخصیت با …

papyrusa.ir/html/14677-پروپوزال-بررسی-رابطه-شیوه-های-فرزند-پر.html

ذخیره شده

۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ه‍.ش. – هر خانواده شیوه های خاصی در تربیت فردی و اجتماعی فرزندان خویش دارد این شیوه ها، شیوه های … پروپوزال بررسی رابطه شیوه های فرزند پروری و شخصیت با گرایش به اعتیاد … در پژوهش حاضر به بررسی تاثیر شیوه های فرزند پروری بر رشد اجتماعی کودکان پرداخته شده … مبانی نظری و پیشینه تحقیق شیوه های فرزند…

پایان نامه بررسی رابطه بین سبک های فرزند پروری والدین با …

www.wikiproject.ir/1746-.html

ذخیره شده

ابزارهای پژوهش حاضر پرسشنامه های سبک های فرزندپروری، خودکارآمدی و خلاقیت عابدی می باشند که در اختیار آزمودنی های پژوهش قرار گرفت. … مبانی نظری و پیشینه پژوهش …. از منظری دیگر، در صورتیکه رابطة خانواده، رابطه ای بر اساس دمکراسی و آزادی …

مبانی نظری و پیشینه پژوهش شیوه های فرزند پروری (فصل 2) | …

pico.banooart.ir/e443908

ذخیره شده

۱۷ فروردین ۱۳۹۶ ه‍.ش. – فایل دانلودی با عنوان مبانی نظری و پیشینه پژوهش شیوه های فرزند پروری (فصل ۲) می تواند شما را در دستیابی به مطلبی بی نظیر در رابطه با این …

مبانی نظری و پیشینه پژوهش سبک های فرزند پروری (فصل 2) …

https://sitemaghale.000webhostapp.com/مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-سبک-های-فر…

ذخیره شده

۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ه‍.ش. – مبانی نظری و پیشینه پژوهش سبک های فرزند پروری (فصل 2) … بنابراین هر خانواده شیوه خاصی در تربیت فردی و اجتماعی فرزندان خویش به کار می …

دانلود مقاله بررسی شیوه های فرزندپروری و سلامت روان) – مگ ایران

mag-iran.com/دانلود-مقاله-بررسی-شیوه-های-فرزندپرور.htm

ذخیره شده

مشابه

این پژوهش به بررسی شیوه های فرزندپروری و سلامت روان می پردازد که … فصل دوم : ادبیات و پیشینه ی تحقیق الف. … اگر به تاثیر خانواده در شکل گیری شیوه های فرزند پروری نظری بیاندازیم متوجه می شویم که بچه ها از طریق روابط تاثیر گذاری و تاثیر …

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق سبک های فرزند پروری | …

filepaper.ir › مدیریت

ذخیره شده

۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ه‍.ش. –  بنابراین هر خانواده شیوه خاصی در تربیت فردی و اجتماعی فرزندان خویش به کار می گیرد. این شیوه ها که شیوه های فرزندپروری نامیده می شود …

فایل اصلی مبانی نظری و پیشینه پژوهش خانواده و شیوه های …

faraposhe.ir › مبانی نظری

ذخیره شده

۲ روز پیش – پژوهنده گرامی،شما با جستجوی “فایل اصلی مبانی نظری و پیشینه پژوهش خانواده و شیوه های فرزندپروری(فصل دوم پایان نامه) “وارد این صفحه شده اید.

شیوه های فرزند پروری

www.nisoc.ir/DesktopModules/News/NewsView.aspx?TabID=0…fa…

ذخیره شده

عنوان : شیوه های فرزند پروری. تاريخ : ۱۳۸۷/۱۲/۱۴. ساعت : ۳:۴۹:۴۵. شيوه هاي مختلف فرزند پروري چگونه بر رشد كودك در كل تأثير مي گذارند؟ … كودكاني كه در اين خانواده ها پرورش مي يابند به تدريج به بلوغ شناختي و اجتماعي نزديك مي شوند و …. شواهد پژوهشي حاكي از وجود رابطه بين سبكهاي فرزند پروري و شايستگي هاي اجتمماعي كودكان و …

مبانی نظری و پیشینه پژوهش سبک های فرزند پروری

www.avafile.ir/مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-سبک-های-فرزند-پروری-فصل-2/

ذخیره شده

مبانی نظری و پیشینه پژوهش سبک های فرزند پروری (فصل 2),مبانی نظری و … 2- مطالبه کنندگی (کنترل رفتاری) که به تلاش والدین برای یکپارچگی خانواده و جذب …

مروري بر تاريخچه ارتباط والدين و فرزندان – روزنامه آفرینش

afarineshdaily.ir/afarinesh/News.aspx?NID=77620

ذخیره شده

مشابه

۲۳ بهمن ۱۳۸۹ ه‍.ش. – كودك در خانواده پندارهاي اوليه را در مورد جهان فرا مي‌گيرد؛ از لحاظ جسمي و ذهني … اين شيوه‌ها كه شيوه‌هاي فرزندپروري ناميده مي‌شود متأثر از عوامل مختلف از …

پرتال جامع علوم انسانی – شیوه های فرزندپروری و مسئول …

www.ensani.ir/fa/content/70116/default.aspx

ذخیره شده

مشابه

تاريخ انتشار مطلب: 1387 … یافته های حاصل از پژوهش نشان می دهد که شیوه های فرزندپروری بر میزان … خانواده از عوامل مؤثر بر تقویت رفتار مسئولانه نوجوان است.

بررسی رابطه شیوه های فرزند پروری والدین با گرایش به مواد …

download-thesis.com/product/بررسی-رابطه-شیوه-های-فرزند-پروری-والدی/

ذخیره شده

این پژوهش با هدف بررسی رابطه بین شیوههای فرزند پروری با گرایش به مواد مخدر … نتایج مدل رگرسیونی نیز نشان داد که شیوه های فرزندپروری خانواده ها توانسته 4% از …

دانلود پایان نامه : بررسی رابطه شیوه های فرزند پروری والدین …

avafile.com/دانلود-پایان-نامه-بررسی-رابطه-شیوه-های/

ذخیره شده

۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – دانلود متن کامل پایان نامه بررسی رابطه شیوه های فرزند پروری والدین با مسئولیت پذیری … فصل دوم پیشینه پژوهش… … 2-2-2- ویژگی های خانواده 22.

مدل‌یابی روابط عوامل خانوادگی مؤثر بر انگیزش تحصیلی دانش …

etl.journals.pnu.ac.ir/article_1179_108.html

ذخیره شده

مشابه

توسط نصری – ‏2014
پژوهش حاضر با هدف مدل‌یابی رابطه بین شرایط اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و جو عاطفی خانواده و شیوه‌های فرزندپروری با انگیزش تحصیلی انجام شده است. … بر اساس پیشینه تحقیقات انجام شده، مدل اولیه‌ای برای بررسی روابط بین متغیرها در نظر گرفته …

بررسی رابطه بین شیوه های فرزندپروری با شخصیت کودکان …

ghalandari.pnublog.com/…/بررسی-رابطه-بین-شیوه-های-فرزندپروری-با-شخصیت-…

ذخیره شده

مشابه

اهمیت و ضرورت پژوهش. اهداف پژوهش. اهداف جزئی … پیشینه ادبیات مربوط به شیوه‌های فرزندپروری. تأثیر خانواده بر رشد شخصیت کودک. شیوه‌های فرزند پروری.

[PDF]ﭼﻜﻴﺪﻩ : ﻛﻠﻴﺪﻱ ﻫﺎﻱ ﻭﺍژﻩ

fcp.uok.ac.ir/article_9528_51f9ecbe5bbcde06fcce6350ba69fcb6.pdf

ذخیره شده

مقاله پژوهشی اصیل. ﻣﻘﺎﻳﺴﻪ. ﺳﺒﻚ. ﻫﺎﻱ. ﻓﺮﺯﻧﺪ ﭘﺮﻭﺭﻱ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ، ﻋﺰﺕ ﻧﻔﺲ ﻭ ﺳﻼﻣﺖ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﺎﻥ. ﭘﺴﺮ. ﺑﺰﻫﻜﺎﺭ ﻭ … مقایسه سبک های فرزند پروری خانواده، عزت نفس و سالمت عمومی نوجوانان.

مبانی نظری و پیشینه پژوهش خانواده دارای نوجوان – فروشگاه …

lord95.parsiblog.com/Posts/99/مباني+نظري+و+پيشينه+پژوهش+خانواده+داراي+نوجوان/
مبانی نظری و پیشینه پژوهش خانواده دارای نوجوان مبانی نظری نوجوان …. پژوهشی با نام بررسی اثر آموزش درس مهارت های زندگی در تعامل با شیوه های فرزندپروری بر عزت …

پایان نامه بررسی تاثیر شیوه‌های فرزند پروری بر رشد …

www.karenthesis.ir/…/پایان-نامه-بررسی-تاثیر-شیوه-های-فرزند-پروری-بر-رشد-اجت…

ذخیره شده

در پژوهش‌ حاضر به بررسی تاثیر شیوه‌های فرزند پروری بر رشد اجتماعی کودکان … خانواده از مهم‌ترین و کهن‌ترین واحدهای اجتماعی است که بر نهادی به نام ازدواج بنا نهاده شده …

[PDF]طلوع بهداشت یزد

tbj.ssu.ac.ir/article-1-1292-en.pdf

ذخیره شده

ﻣﻘﺎﻳﺴﻪ ﺳﺒﻚ ﻫﺎي ﻓﺮزﻧﺪﭘﺮوري و ﺳﺒﻜﻬﺎي ﻫﻮﻳﺘﻲ در ﻛﻮدﻛﺎن و ﻧﻮﺟﻮاﻧﺎن ﻋﺎدي و ﺑﺰﻫﻜﺎر … ﺗﺎرﻳﺦ ﭘﺬﻳﺮش. :8/12/1392. ﭼﻜﻴﺪه. ﻣﻘﺪﻣﻪ. : ﺑﺰﻫﻜﺎري ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﻳﻜﻲ از ﻣﺴﺎﺋﻞ اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ در ﺟﻮاﻣﻊ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺑﺼﻮرت ﺣﺎد و ﺑﻪ اﺷﻜﺎل … ﻧﺎﺑﻬﻨﺠﺎر، ﺷﻴﻮه ﻫﺎي ﻓﺮزﻧﺪﭘﺮوري ﺣﺎﻛﻢ ﺑﺮ ﺧﺎﻧﻮاده و ﻫﻤﭽﻨﻴﻦ … در ﭘﮋوﻫﺸﻲ در ﻣﻮرد ﻧﻮﺟﻮاﻧﺎن و ﺧﺎﻧﻮاده ﻫﺎي.

رابطه سبک های فرزند پروری والدین با کمال گرایی فرزندان در …

wrc.ir/?action=Scholar2.View&Group=1&ID=7811

ذخیره شده

مشابه

تاریخ انتشار, تابستان – 1390. درجه علمی, علمی – پژوهشی. زبان, فارسی. کلید واژه, خانواده ایرانی کمال گرایی سبک فرزندپروری … چکیده, هدف اصلی این پژوهش، مطالعه رابطه سبک های فرزند پروری اقتداری، آمرانه وسهل گیر والدین با ابعاد کمال گرایی …

[PDF]ﺷﻬﺮ ﻓﺮزﻧﺪان در ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﮕﻲ ﻫﺎي ﻓﺮزﻧﺪﭘﺮوري واﻟﺪﻳﻦ ﺑﺎ ﺧﺸ

ssoss.ui.ac.ir/article_17111_6aac6c0055cc6eb9b6007a6d96b3b42f.pdf

ذخیره شده

ﭘﮋوﻫﺶ. ﻫﺎي راﻫﺒﺮدي اﻣﻨﻴﺖ و ﻧﻈﻢ اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ. ﺳﺎل ﺳﻮم، ﺷﻤﺎره ﭘﻴﺎﭘﻲ. 8. ، ﺷﻤﺎره دوم، ﭘﺎﻳﻴﺰ و زﻣﺴﺘﺎن. 1393. ﺗﺎرﻳﺦ درﻳﺎﻓﺖ. :18/7/92. ﺗﺎرﻳﺦ ﭘﺬﻳﺮش. :7/11/92. ﺻﺺ. 61-78. ﺑﺮرﺳﻲ …. 4 Parenting style. ﻫﺮ ﺧﺎﻧﻮاده. اي ﺷـﻴﻮه. ﻫـﺎي ﺧﺎﺻـﻲ را در ﺗﺮﺑﻴـﺖ ﻓـﺮدي و. اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ ﻓﺮزﻧﺪان ﺧﻮﻳﺶ ﺑﻪ ﻛﺎر ﻣﻲ. ﮔﻴـﺮد . اﻳـﻦ ﺷـﻴﻮه.

پایان نامه بررسی تاثیر سطح تحصیلات بر شیوه های فرزند …

www.sorendoc.ir › پایان نامه › پایان نامه روانشناسی

ذخیره شده

هدف اصلی در این پژوهش بررسی تاثیر سطح تحصیلات والدین در شیوه های فرزند پروری … خانواده اولین و مهمترین نهاد در تاریخ و تمدن انسانی است که افراد بشری در آن با …

باشگاه فروشگاه های مولانا در سل یو

myrightel.xyz/
دانلود ادبیات نظری و پیشینه پژوهشی تحقیق نظریه ها و دیدگاه های رضایت ….. مبانی نظری و پیشینه پژوهش خانواده و شیوه های فرزندپروری(فصل دوم پایان نامه).

مبانی نظری شیوه های فرزندپروری – میترا پیپر

mitra.samirepaper.ir/2017/03/22/مبانی-نظری-شیوه-های-فرزندپروری/

ذخیره شده

۲ فروردین ۱۳۹۶ ه‍.ش. – … مارکت مجموعه مبانی نظری شیوه های فرزندپروری برایتان آماده شده است تا … خرید فایل( مبانی نظری و پیشینه پژوهش روانشناسی درباره سیستم های …

تحقیق بررسی شیوه های فرزندپروری و سلامت روان

bankmaghaleh.ir/تحقیق-بررسی-شیوه-های-فرزندپروری-و-سلام/

ذخیره شده

مشابه

این پژوهش به بررسی شیوه های فرزندپروری و سلامت روان می پردازد و فرضیه های مربوط به آن عبارتند از : … رابطه بین والدین و فرزندان و نقش آن در بهداشت روانی خانواده ۴۱

تأثیر سطوح خشم و شیوه‌های فرزندپروری مادران کودکان دچار … – …

jfr.sbu.ac.ir/article/view/8550

ذخیره شده

توسط عصمت دانش
هـدف از پژوهش حاضر تعیین تأثیر سطوح خشم و شیوههای فرزندپروری مادران کودکان … خانواده به عنوان مهم ترین شکل دهنده پیشینه هر کودک می‌تواند جزء اساسی ترین موارد …

بررسی شیوه های فرزندپروری سبکهای دلبستگی و ساختار …

qjfr.ir/browse.php?a_id=112&sid=1&slc_lang=fa

ذخیره شده

به منظور دستیابی به اهداف مورد نظر در پژوهش دو گروه از نوجوانان بزهکار و نوجوانان غیر بزهکار در نظر گرفته شدند. نمونه ها با بهره گیری از پرسشنامه های شیوه های فرزندپروری بامریند، سبکهای … توان بر اساس متغیرهای شیوه های فرزندپروری، ساختار تعاملات خانواده و سبکهای دلبستگی به … تاریخ دریافت: 17/2/92 تاریخ پذیرش: 30/2/93.

[PDF]اﺛﺮ ﺑﺨﺸﯽ آﻣﻮزش ﺷﯿﻮه ﻫﺎي ﻓﺮزﻧﺪ ﭘﺮوري ﺑﺮ راﻫﺒﺮدﻫﺎي ﺣﻞ ﺗ و – زن و مطالعات …

jwsf.iaut.ac.ir/article_519792_992328deaff87454bab07cbbc41563b8.pdf

ذخیره شده

ﺗﻌﺎرض ﺟﺰﺋﯽ ﻃﺒﯿﻌﯽ و ﻋﺎدي از زﻧﺪﮔﯽ روزﻣﺮه و واﻗﻌﯿﺘﯽ اﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺸﺮ در ﻃﻮل ﺗﺎرﯾﺦ ﺑﺎ. آن آﺷﻨﺎ ﺑﻮده اﺳﺖ . وﻟﯽ ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ … ﭘﮋوﻫﺶ. ﺣﺎﺿﺮ. ﻧﯿﺰ. ﺑﺎ. ﻫﺪف ﺑﺮرﺳﯽ اﺛﺮ ﺑﺨﺸﯽ ﺷﯿﻮه ﻫﺎي ﻓﺮزﻧﺪ ﭘﺮوري ﺑﺮ راﻫﺒﺮد ﺣﻞ ﺗﻌﺎرض.

OL191 -بررسی شیوه فرزند پروری و کمرویی با پیشرفت …

parsproje.com/…/2187-ol191-بررسی-شیوه-فرزند-پروری-و-کمرویی-با-پیشرفت-…

ذخیره شده

مشابه

نتیجه پژوهش نشان دادکه بین شیوه فرزند پروری و میزان کمرویی رابطه معنی داری وجود دارد. دانش آموزان خانواده های طرد کننده و استبدادی نسبت به دانش آموزان خانواده های …

[PDF]ﺔ ﻓﺼﻠﻨﺎﻣ ﺧﺎﻧﻮاده و ﭘﮋوﻫﺶ – پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش

rie.ir/uploads/No3khanevadeh.pdf

مشابه

1-4 -. ﺑﺮرﺳﻲ و. ﺋ ارا. ﺔ. ﻳﺎﻓﺘﻪ. ﻫﺎي ﻋﻠﻤﻲ، ﭘﮋوﻫﺸﻲ و ﺗﻄﺒﻴﻘﻲ درﺧﺼﻮص آﻣـﻮزش و ﭘـﺮورش و. ﺧﺎﻧﻮاده. 1-5 – …. داﺧﻠﻲ و ﺧﺎرﺟﻲ ﺑﻪ اﺧﺘﺼﺎر و ﺑﺎ رﻋﺎﻳﺖ اﺻﻮل ﭘﻴﺸﻴﻨﻪ و ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮي ﻧﻮﻳﺴﻲ در ….. ﻫﺎي ﻓﺮزﻧﺪﭘﺮوري.

[PDF]اصل مقاله (292 K)

journals.uma.ac.ir/article_71_337a98d99a95bc4f9105eebc6b7ce81f.pdf

ذخیره شده

۵ فروردین ۱۳۹۱ ه‍.ش. – ﻧﻘﺶ ﺷﻴﻮه. ﻫﺎي. ﻓﺮزﻧﺪﭘﺮوري و ادراك از ﻣﺤﻴﻂ ﻋﺎﻃﻔﻲ ﺧﺎﻧﻮاده. 38. ﻗﻠﺪري در ﻣﺪارس راﻫﻨﻤﺎﻳﻲ دﺧﺘﺮاﻧﻪ. : ﻧﻘﺶ ﺷﻴﻮه … P.alaie@yahoo.com. ﺗﺎرﻳﺦ درﻳﺎﻓﺖ ﻣﻘﺎﻟﻪ. :15/5/1391 ….. ﺳﻨﺠﺶ ﻗﻠﺪري ﺳﺎﻳﺒﺮي ﻟﺤﺎظ ﺷﺪه اﺳﺖ ﻛﻪ ﺿﺮﻳﺐ آﻟﻔﺎي ﻛﺮوﻧﺒﺎخ آن در ﭘﮋوﻫﺶ ﺳﺎزﻧﺪﮔﺎن آن،. ﺑﻪ ﺗﺮﺗﻴﺐ. 88/0. 76/0 و.

پایان نامه بررسی رابطه بین سبک های فرزند پروری والدین با …

thesisdoc.ir/…/پایان-نامه-بررسی-رابطه-بین-سبک-های-فرزند-پروری-والدین-با-سب…

ذخیره شده

این پژوهش بر آن است که ارتباط شیو ه های فرزند پروری والدین را باسبک های تفکر و سبک … هر خانواده شیوه ی خاصی را در تربیت فردی و اجتماعی فرزندان خود به کار می …

رابطه ویژگی های شخصیتی، شیوه های فرزندپروری مادر و …

https://www.muslimapedia.com › بانک اطلاعات › پایان نامه ها

ذخیره شده

۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ه‍.ش. – هدف از پژوهش حاضر بررسی ارتباط ویژگی های شخصیتی و شیوه های فرزندپروری مادر و الگوهای ارتباطی خانواده با وضعیت روانشناختی دانش آموزان …

سبک هاي فرزند پروري – دانشنامه روانشناسی مردمی

https://public-psychology.ir/1393/04/4502/

ذخیره شده

۱۷ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – درباره تاریخچه شیوه هاي فرزند پروري، باید گفت که هر دوره با توجه به نگرش هاي اجتماعی … و توقع داشتن، چهار شیوه فرزند پروری را به وجود می آورد که پژوهش بامریند بر سه شیوه آنها … الف) در این خانواده ها قوانین مشخص و معینی وجود دارد.

[PDF]بررسی تعامل رفتار سازشی و شيوه های فرزندپروری چكيده

jhpsy.kiau.ac.ir/archive/1/2.pdf

ذخیره شده

مشابه

تاریخ بررسی مقاله: 1390/02/06. تاریخ پذیرش مقاله: 1390/03/07. چكيده. هدف از انجام اين تحقيق، بررسی رابطه ی رفتار سازشی و شيوه های فرزند پروری. والدين در سطوح … خانواده در شكل گيری رفتار و شخصيت كودكان نشان می دهد كه خانواده، يكی از ….. در پژوهشی ديگر بحرينی مشخص نمود كه بين شيوه های فرزند پروری با افسردگی و.

[PDF]ﻮﯾﺎن ﻫﺎي ﻓﺮزﻧﺪﭘﺮوري ﺑﺎ راﻫﺒﺮدﻫﺎي ﯾﺎدﮔﯿﺮي ﺧﻮدﺗﻨﻈﯿﻤﯽ د – دانشگاه لرستان

lu.ac.ir/usersfiles/44793.14690368.9459633.59713.pdf

ذخیره شده

توسط ویسکرمی – ‏2014
ﺑﺮرﺳﯽ راﺑﻄﻪ ﺑﯿﻦ ادراك از ﺳﺒﮏ. ﻫﺎي ﻓﺮزﻧﺪﭘﺮوري ﺑﺎ راﻫﺒﺮدﻫﺎي ﯾﺎدﮔﯿﺮي ﺧﻮدﺗﻨﻈﯿﻤﯽ … 83. ﭘﮋوﻫﺶ. در ﯾﺎدﮔﯿﺮي … ﻫﺮ ﺧﺎﻧﻮاده. اي ﺷﯿﻮه. اي ﺧﺎص را در ﺗﺮﺑﯿﺖ. ﻓﺮدي و اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﻓﺮزﻧﺪان ﺧﻮﯾﺶ ﺑﻪ ﮐﺎر. ﻣﯽ. ﮔﯿﺮد. اﯾﻦ. ﺷﯿﻮه …. ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ. ﭘﮋوﻫﺸﯽ. ﮐﻪ ﺑﺮ ﻧﻘﺶ ﻋﻮاﻣﻞ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻣﺆﺛﺮ در. راﻫﺒﺮدﻫﺎي ﯾﺎدﮔﯿﺮي ﺧﻮدﺗﻨﻈﯿﻤﯽ اﺷﺎره داﺷﺘﻪ. اﻧﺪ و.

ارﺗﺒﺎط ﺑﯿﻦ ﺳﺒﮏ زﻧﺪﮔﯽ ﺑﺎ ﺳﺒﮏ ﻓﺮزﻧﺪﭘﺮوري ﭘﺪران – Iranian Journal of …

ijpcp.iums.ac.ir/article-1-2520-en.pdf

توسط M Habibi – ‏2016 – ‏مقالات مرتبط
ﭘﮋوﻫﺶ. ﺣﺎﺿﺮ. ﺑﺎ. ﻫﺪف. ﺑﺮرﺳﯽ. راﺑﻄﻪ. ﺑﯿﻦ ﺳﺒﮏ. ﻫﺎي. زﻧﺪﮔﯽ. و. ﺳﺒﮏ. ﻫﺎي. ﻓﺮزﻧﺪﭘﺮوري. در ﭘﺪران واﺑﺴﺘﻪ ﺑﻪ ﻣـﻮاد و ﻣﻘﺎﯾﺴـﻪ … ﺷــﯿﻮه. ﻫــﺎي ﻓﺮزﻧــﺪﭘﺮوري ﺗﻮﺻــﯿﻒ ﺷــﺪه در ﻣــﺪل ﮐــﺎرﮐﺮد. ﺧﺎﻧﻮادﮔﯽ ﺑﺎﻣﺮﯾﻨﺪ را ﺗﺎﯾﯿﺪ ﮐﺮد . اﯾﻦ ﺳﺒﮏ ﺷﻨﺎﺳﯽ ﭼﻬـﺎر وﺟـﻪ …… ﺑـﺎ ﺗﻮﺟـﻪ ﺑـﻪ ﻣﺤـﺪودﯾﺖ ﻫـﺎي ﭘﯿﺸـﯿﻨﻪ. ﭘﮋوﻫﺸﯽ در زﻣﯿﻨﻪ راﺑﻄﻪ ﺳـﺒﮏ.

دانلود پایان نامه : بررسی رابطه شیوه های فرزند پروری والدین …

elmname.com/دانلود-پایان-نامه-بررسی-رابطه-شیوه-های/

ذخیره شده

بررسی رابطه شیوه های فرزند پروری والدین با مسئولیت پذیری در نوجوانان دختر … فصل دوم پیشینه پژوهش… 11 … 4-3- بررسی وضعیت پاسخ گویان در خانواده 74.

پایان نامه بررسی تاثیر شیوه های فرزند پروری بر رشد …

1396papers.ir/html-6949-پایان-نامه-بررسی-تاثیر-شیوه-های-فرزند-پ-2016-11-17.h…

ذخیره شده

۲۷ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. – در پژوهش حاضر به بررسی تاثیر شیوه های فرزند پروری بر رشد اجتماعی کودکان …. هر خانواده شیوه های خاصی در تربیت فردی و اجتماعی فرزندان خویش دارد این شیوه ها، … مبانی نظری و پیشینه تحقیق شیوه های فرزند پروری 2017-01-10

شادکامی با آوری تاب و های فرزندپروری رابطه شیوه آموزان دانش

jep.atu.ac.ir/article_4012_688019e4aa07f625aa08d05fb041b00d.pdf

توسط جعفرزاده – ‏2015
31. /. 31. تاریخ پذیرش: 31. /1/. 39. چکیده. شیوه. ی. فرزندپروری،. عاملی تعیین … شادکامی،. شیوه. های فرزندپروری. مقدمه. پژوهش. های. متعددی که به بررسی علت … که در میان عوامل خانوادگی، فرزندپروری با ماندگاری و انتقال مشکالت رفتاری کودک.

[PDF]فصلنامه علمی پژوهشی روان پویا شماره 2 زمستان 2016 – مرکز …

psy-dy.com/images/Mag22.pdf

ذخیره شده

بررسـی رابطـه شـیوه هـای فرزنـد پـروری والدیـن و خودپنـداره تحصیلـی بـا پیرشفـت تحصیلـی دانـش آمـوزان ….. بررسی پيشينه پژوهش های انجام شده در این باره می توان.

[PDF]فرزندان و استحکام من والدین سبکهای فرزندپروری مقایسه بین …

www.frooyesh.ir/files/site1/user_files_3380b3/admin-A-10-1-7-2954587.pdf

ذخیره شده

مشابه

تاریخ دریافت: دی. 39. تاریخ پذیرش: اردیبهشت … شیوه های فرزند پروری یکی از مولفه های اساسی در رشد و تربیت می باشد و اغلب. با مهمترین …. مولفه. های. کنش. وری. مطلوب. خانواده. با. استحکام. من. فرزندان. و. زیر. مقیاس. های. آن. جز. در. مورد …. پژوهش مقایسه بین سبک های فرزندپروری والدین و استحکام من فرزندان می باشد. روش. جامعه،. نمو.

شیوه های فرزند پروری در خانواده – پژوهشگاه علوم انسانی و …

www.ihcs.ac.ir/Pages/Features/StaticPage.aspx?id=7001

ذخیره شده

مشابه

شیوه های فرزند پروری در خانواده. … این کارگاه در تاریخ سه شنبه 23 آبان ماه 1391 برگزار گردید; مراحل اجرای کارگاه آموزشی : جهت اجرای کارگاه آموزشی، فراخوان ، فرم …

[PDF]و ﺗﺎﺛﯿﺮآن ﺑﺮ ( ﺗﺮﮐﯿﺐ ﺳﺒﮏ ﻓﺮزﻧﺪﭘﺮوري ﭘﺪر و ﻣﺎدر ) ﺷﻨﺎﺳﯽ – مجله اصول …

jfmh.mums.ac.ir/article_1550_f5da0a5ca3c376f34dc7e1e1301c1b29.pdf

ذخیره شده

توسط یاسین سیفی گندمانی – ‏2009 – ‏مقالات مرتبط
ﻓﺮزﻧﺪﭘﺮوري ﭘﺪر و ﻣﺎدر، ﺳﻨﺦ ﻓﺮزﻧﺪﭘﺮوري ﺧﺎﻧﻮاده اﺳﺘﺨﺮاج ﺷﺪ و ﻣﯿﺰان اﺿﻄﺮاب و اﻓﺴﺮدﮔﯽ ﻧﻮﺟﻮاﻧﺎن در ﺳﻨﺦ … ﻫﺎي ﭘﮋوﻫﺶ ﻧ. ﺸﺎن داد داﺷﺘﻦ ﺣﺪاﻗﻞ ﯾﮏ واﻟﺪ ﻣﻘﺘﺪر و ﯾﺎ ﭘﺪر و ﻣﺎدري ﻫﺮ. دو آﺳﺎن. ﮔﯿﺮ، ﻧﺘﺎﯾﺞ ﺑﻬﺘﺮي را ﺑﺮاي … 20/11/87. ﺗﺎرﯾﺦ ﺗﺎﯾﯿﺪ. :10/4/88. 1. ﮐﺎرﺷﻨﺎس ارﺷﺪ روان. ﺷﻨﺎﺳﯽ ﺑﺎﻟﯿﻨﯽ، ﻋﻀﻮ ﻫﯿﺎت ﻋﻠﻤﯽ داﻧﺸﮑﺪه.

مبانی نظری وپیشینه تحقیق شیوه‌های فرزند پروری – بلاگ خوان

citypaper.rzb.bloges.ir/post530802.html

ذخیره شده

۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ه‍.ش. – فصل دوم پایان نامه روانشناسی درباره الگوهای ارتباطی خانواده · پرسشنامه نگرش نسبت به خلاقیت · مقاله زندگینامه موتزارت · مبانی نظری جهت گیری …

شیوه های فرزندپروری و شخصیتِ اجتماعی و فرهنگی جوانان

anthropology.ir/article/1762.html

ذخیره شده

وجود شخصیت سالم روانی و فرهنگی فرزندان در گروِ یک نکتة اساسی است که در اکثر خانواده های مورد مطالعة این پژوهش کیفی (لاپلانتین, 2000) که در سلامت روان بسر می …درباره نویسنده

www.lono.ir

سلام و ادب به کابران دوست داشتنی وب سایت 💠💠💠 www.lono.ir 💠💠💠 من حدود 7 ساله در کار بازار یابی و تبلیغات اینترنتی ام سایت های متعددی دارم جهت خرید بک لینک های قدرتمند برای بالا آوردن سایت شما در نتایج گوگل با کلمات کلیدی مورد نظر شما و کمک به سئو سایتتون میتونم از تجربیاتم در اختیار کاربران محترم قرار بدم 🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹 شاید افرادی بخواهند یک فروشگاه اینترنتی فایل و مقاله مثل ✅✔️ lonoshop.ir ✅✔️(لونوشاپ) یا همین داک لونو :دانلود مقاله داشته باشند میتونم براتون راه اندازی کنم تا بتونید صد در صد صاحب درآمد ماهیانه چند صد هزار تومان بشید . ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ جهت مشاوره در مورد راه اندازی فروشگاه فایل و همچنین تبلیغات اینترنتی با بنده در تماس باشید 🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰 آی دی تلگرام: wwwlonoir@ شماره تماس : 09214087336 یا از فرم تماس با ما در سایت نظرات پیشنهادات و درخواست های خودتونو ارسال کنید فوری پاسخ داده خواهد شد آرزوی موفقیت برای همه ایرانیان دارم پیروز و شاد باشید ❤️❤️🌺🌺

www.lono.ir 46161 نوشته در سایت دانلود مقاله , دانلود مقاله ,داک لونو دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید