no-img
سایت دانلود مقاله , دانلود مقاله ,داک لونو

پیشینه پژوهش ابعاد و مولفه های هوش معنوی - سایت دانلود مقاله , دانلود مقاله ,داک لونو


سایت دانلود مقاله , دانلود مقاله ,داک لونو

ادامه مطلب

پیشینه پژوهش ابعاد و مولفه های هوش معنوی
zip
آوریل 25, 2017

پیشینه پژوهش ابعاد و مولفه های هوش معنوی


مبانی نظری و پیشینه پژوهش ابعاد و مولفه های هوش معنوی(فصل دوم پایان نامه)

دسته بندی : عمومی » مبانی نظری 


دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق ابعاد و مولفه های هوش معنوی(فصل دوم) در 35 صفحه در قالب wordd , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده.

مشخصات محصول:
توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)
همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه
توضیحات نظری کامل در مورد متغیر
پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه
رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب
منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)

کاربردهای مطلب: 
منبعی برای فصل دوم پایان نامه، استفاده در بیان مسئله و پیشینه تحقیق و پروپوزال، استفاده در مقاله علمی پژوهشی، استفاده در تحقیق و پژوهش ها، استفاده آموزشی و مطالعه آزاد، آشنایی با اصول روش تحقیق دانشگاهی 

قسمتهایی از مبانی نظری و پیشینه پژوهش:
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   تعریف هوش
از هوش تعریف واحدی به دست نیامده و صاحب نظران مختلف آن را به گونه های متفاوتی تعریف کرده اند. نمی توان تعریف مشخصی از هوش به دست آورد که مورد توافق همه روانشناسان وابسته به رویکردهای مختلف باشد. با این حال عناصری از هوش وجود دارند که مورد توافق غالب پژوهشگران است. گیج و برلاینر  (1992) این عناصر را در سه دسته تقسیم کرده ا ند؛
–    توانایی پرداختن به امور انتزاعی: منظور این است که افراد با هوش بیشتر با امور انتزاعی (اندیشه ها، نمادها، روابط، مفاهیم، اصول) سروکار دارند تا امور عینی (ابزارهای مکانیکی، فعالیت‌های احساسی).
–    توانایی حل کردن مسائل:یعنی توانایی پرداختن به موقعیت های جدید، نه فقط دادن پاسخ‌های از قبل آموخته شده به موقعیت های آشنا.
–    توانایی یادگیری: به ویژه توانایی یادگیری انتزاعیات، از جمله انتزاعیات موجود در کلمات و سایر نمادها و نیز توانایی استفاده از آنها(به نقل از سیف، 1387). 

روانشناسان مختلف تعاریف گوناگونی از هوش ارائه کرده اند و همینطور هوش را به انواع مختلفی تقسیم کرده اند. از جمله اینکه؛ نظریه هوش سه بخشی استرنبرگ یکی از معروف ترین رویکردها درباره هوش است. طبق این نظریه هوش دارای سه چهره است؛ هوش تحلیلی، هوش آفریننده و هوش عملی. منظور از هوش تحلیلی، توانایی انسان در برخورد موثر با مسائل است. هوش آفریننده، تولید اندیشه های نو، پیشنهاد دادن روش های نو، برخورد متفاوت با مسائل و ترکیب اطلاعات به راههای جدید است و هوش عملی، توانایی پرداختن به مسائل و مشکلات زندگی روزانه است. هوارد گاردنر  نیز یکی از نظریه پردازان هوش چندگانه، نظریه ای وضع کرده شامل هشت نوع هوش متفاوت به  نام های؛ هوش زبانی (کلامی)، هوش موسیقیایی، هوش منطقی – ریاضی، هوش فضایی، هوش بدنی – جنبشی، هوش طبیعت گرایانه، هوش میان فردی و هوش درون فردی. در نظریه گاردنر هوش به صورت توانایی حل مسئله یا ساختن چیزی با ارزش تعریف شده است و افراد از لحاظ هوش های مختلف با هم متفاوت‌اند(کروکشانک ، جنکینس  و متکالف ، 2006). وولفولک  (2005) اشاره کرده است نظریه ی گاردنر تنها به این هشت نوع منحصر نمی شود گاردنر هوش روحانی یا معنوی را نیز مطرح کرده و آن را به عنوان توانایی اندیشیدن درباره پرسش های بزرگ مربوط به معنای زندگی تعریف کرده است.
هم گاردنر و هم استنربرگ معتقدند هوش در فرهنگ های مختلف به صورت های متفاوت ظاهر می‌شود.در جوامع غربی هوش بیشتر شناختی است و شامل پردازش اطلاعات است. در حالی که در جوامع شرقی مؤلفه های گوناگون عملکرد و تجربه انسان، از جمله شناخت، شهود و هیجان را در یک ارتباط کامل (یکپارچه) در بر می گیرد (سیف، 1387). در مجموع، هوش عموماً باعث سازگاری فرد با محیط می شود و روش های مقابله با مسائل و مشکلات را در اختیار او قرار می¬دهد. توانایی شناخت مسأله، ارائه راه حل پیشنهادی برای مسائل مختلف زندگی و کشف روش های کارآمد حل مسائل از ویژگی های افراد باهوش است(وولفولک،2005).

تعاریف هوش معنوی 
هوش معنوی برای افرادی که می خواهند سؤالات زیر را در زندگی کشف نمایند مهم است:چرا ما اینجا هستیم؟ و ارتباط ما با دیگران ، اجتماع و جهان چیست؟ (سلمان  ،2005).  با ظهور این پارادایم جدید، چالش هایی در برابر تعریف و تشریح هوش معنوی بوجود آمد؛ هوش معنوی چیست ؟ کارکردهایش چه چیزهایی هستند؟ و اینکه آیا قابل یادگیری و بهبود است؟ این مسایل هنگامی توجه زیادی بر می انگیزاند که بخواهیم بدانیم چرا از هوش معنوی استفاده می شود ؟ و آیا استفاده از آن سود خاصی برای استفاده کنندگان دارد ؟ نویسندگان همه این مباحث را بیان نکرده اند و فقط برخی از دیدگاه ها را در قالب هوش معنوی ارائه کرده اند. چندین چالش در تعاریف پیشنهادی متفاوت و چند گانه نویسندگان هوش معنوی وجود دارد.
 امونز ، لوین و زهر و مارشال  ( 2000)، نوبل  و ولمن ( 2001 )، سیسک و تورنس  (2001 )، مک هاوک  (2002 )، والش و وگان  (2002 )، نازل  (2004 )، چالز مارک  (2004 )، اسکالر  ( 2005)، سانتوس  (2006 )، آمرام ( 2005/ 2007)، سیندی  (2004/2008)، سینگ   ( 2008)، سیسک (2008) به ارائه تعاریفی از هوش معنوی پرداخته اند که در این قسمت به برخی از آنها اشاره می شود.  بر اساس میزان هوش معنوی انسان قادر است به کارها و فعالیت هایش معنا و مفهوم بخشیده و با استفاده از آن بر معنای عملکردش آگاه شود و دریابد که کدام یک از اعمالش از اعتبار بیشتری برخوردارند و کدام مسیر در زندگی بالاتر و عالی تر است تا آن را الگو و اسوه زندگی خود سازد (یانگ ، 2007).  

ابعاد و مؤلفه های هوش معنوی از دیدگاه دانشمندان
هوش معنوی سازه های معنویت و هوش را درون یک سازه جدید ترکیب می کند. در حالی که معنویت با جستجو و تجربه عناصر مقدس، هوشیاری اوج یافته، تعالی و معنا در ارتباط است، هوش معنوی مستلزم توانایی هایی است که از چنین موضوعات معنوی برای تطابق و کنش اثر بخش و تولید محصولات و پیامدهای با ارزش استفاده می کند. به طور کلی می توان پیدایش سازه هوش معنوی را به عنوان کاربرد ظرفیت ها و منابع معنوی در زمینه موقعیت های علمی در نظر گرفت. به نظر می رسد که هر بحثی درباره هوش معنوی بدون شناخت دامنه وسیع تجارب معنوی ناکامل خواهد بود. هوش معنوی بر خلاف هوش منطقی که رایانه ها هم دارای آن هستند و بر خلاف هوش هیجانی که در پستانداران عالی نیز وجود دارد، منحصراً خاص انسان است که اساسی ترین و اصلی ترین نوع هوش است. 

ابعاد هوش معنوی از دیدگاه سیسک و آمرام
 ابعاد هوش معنوی از دیدگاه سیسک و آمرام در موارد زیر خلاصه می شود؛ دانش درونی، شهود عمیق، شناخت خود و یکی شدن با طبیعت و جهان، توانایی حل مسئله، هدایت باطنی و استفاده از سبک های تعالی مثل شهود برای حل مسائل، پذیرش و عشق به حقیقت، زندگی کردن در تعادل همراه با روحانیت و دیدگاه سیستمی کل گرا برای دیدن ارتباط درونی میان هر چیزی و غیره ( سهرابی ، 1387 : 17 ) و (آمرام، 2009).

فهرست مطالب مبانی نظری و پیشینه پژوهش ابعاد و مولفه های هوش معنوی(فصل دوم پایان نامه) به صورت زیر می باشد:
تعریف هوش
2- 2- 2- مفهوم معنویت
3- 2- 2- تاریخچه هوش معنوی 
4- 2- 2- تعاریف هوش معنوی 
3- 2- ابعاد و مؤلفه های هوش معنوی از دیدگاه دانشمندان
1- 3- 2- ابعاد هوش معنوی از دیدگاه سیسک و آمرام
2-3- 2- ابعاد هوش معنوی از زهر و مارشال
3-3 – 2- مؤلفه های هوش معنوی از دیدگاه امونز
4-3- 2- مؤلفه های هوش معنوی از دیدگاه نوبل 
5-3- 2- مؤلفه های هوش معنوی از دیدگاه فریدمن و مک دونالد 
6-3- 2- مؤلفه های هوش معنوی وگان 
7-3- 2- مؤلفه های هوش معنوی از دیدگاه نوبل و گان 
8-3- 2- مؤلفه های هوش معنوی از دیدگاه مک مولن
9-3- 2- مؤلفه های هوش معنوی از دیدگاه سیسک
10-3- 2- مؤلفه های هوش معنوی از دیدگاه عبداله زاده و دیگران
4- 2- مدل های هوش معنوی 
1-4- 2- مدل زهر و مارشال (2000 )
2-4- 2- مدل هوشی معنوی از دیدگاه سیندی ویگلزورث  ( 2004 / 2008 ) 
3-4- 2- مدل آمرام (2007 ) 
4-2 مدل کینگ (2008 ) 
5-2- معنویت و دین در سازمان
6-2- معنویت به مثابه هوش
7-2- هوش معنوی در محیط کار
8-2 هم سویی هوش و تجربه ی معنوی در توانایی حل مسئله
9-2- اندازه گیری هوش معنوی 
10-2- کاربرد های هوش معنوی 
پیشینه تحقیق                     
الف: تحقیقات داخلی
ب: تحقیقات خارجی
منابع فارسی
منابع انگلیسی

چیزی که این فایل را با بقیه فایل ها متمایز کرده است قابل ویرایش بودن و آماده پرینت بودن آن می باشد تا خریدار از خرید خود کاملا راضی باشد.

توضیحات: پرداخت توسط همه کارتهای عضو شتاب در درگاه بانک پاسارگاد امکان پذیر است. شما پس از خرید (مبانی نظری و پیشینه نظری پژوهش ابعاد و مولفه های هوش معنوی(فصل دوم)) سریعآ لینک دانلود در اختیارتان قرار می گیرد و می توانید آن را دانلود کنید. 


نکته: شما می توانید هرگونه سوال را با مسئول پژوهش نگین فایل در میان بگذارید
.

دسته بندی: عمومی » مبانی نظری

تعداد مشاهده: 55 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.docx

فرمت فایل اصلی: docx

تعداد صفحات: 35

حجم فایل:102 کیلوبایت

 قیمت: 12,900 تومان 
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.  پرداخت و دریافت فایل
  • راهنمای استفاده:
    مناسب جهت استفاده کلیه پژوهشگران

  • محتوای فایل دانلودی: 
    در قالب فایل word و قابل ویرایش با زبان فارسی 

لینک منبع و پست :

مبانی نظری و پیشینه پژوهش ابعاد و مولفه های هوش معنوی(فصل …

neginfile.ir/…/مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-ابعاد-و-مولفه-های-هوش-معنوی(فصل-دوم-…

ذخیره شده

هوش معنوی سازه های معنویت و هوش را درون یک سازه جدید ترکیب می کند. در حالی که معنویت با جستجو و تجربه عناصر مقدس، هوشیاری اوج یافته، تعالی و معنا در ارتباط …

مبانی نظری و پیشینه پژوهش ابعاد و مولفه های هوش معنوی(فصل …

coffinetmastaneh.ir/?p=61527
۲۷ فروردین ۱۳۹۶ ه‍.ش. – دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق ابعاد و مولفه های هوش معنوی(فصل دوم) در ۳۵ صفحه در قالب word , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده.

مبانی نظری و پیشینه پژوهش هوش معنوی

mabania.ofmas.ir/product-83907.aspx

ذخیره شده

مبانی نظری و پیشینه پژوهش هوش معنوی در ۳۳ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc … هوش مفهومی است که از دیر باز آدمی به پژوهش و تفحص درباره ماهیت ابعاد و ویژگی ها و انواع آن علاقمند … مولفه های ٦ و ٧ هوش گاردنر بعدا در مطالعه هوش هیجانی ترکیب شدند.

ادبیات و پیشینه تحقیق هوش معنوی – دانلود مقاله نامحدود

articlefile.webpi.ir/2017/04/09/ادبیات-و-پیشینه-تحقیق-هوش-معنوی/

ذخیره شده

۲۰ فروردین ۱۳۹۶ ه‍.ش. – چارچوب نظری ، ادبیات پیشین و پیشینه تحقیق هوش معنوی … ادبیات و پیشینه تحقیق درباره هوش معنوی … ابعاد وجودی انسان علاوه بر ابعاد جسمانی، روانی، اجتماعی به بعد معنوی نیز اشاره کند و بعد چهارم یعنی … هوش معنوی و مولفه های آن:.

ادبیات و پیشینه تحقیق هوش معنوی – سل یو

sellu.ir/product-93818-ادبيات-و-پيشينه-تحقيق-هوش-معنوي.aspx

ذخیره شده

هوش معنوی و مولفه های آن: ادواردز مـعتقد اسـت‌ داشتن‌ هوش‌ معنوی بـالا بـا داشتن …………… . . . نظریه های هوش معنوی. وهان(2002) معتقد است که هوش معنوی، یکی از انواع هوش های …

[PDF]ﻫﺎي ﻫﻮش ﻣﻌﻨﻮي در ﻣﺤﻴﻂ ﻛﺎر ؛ ﻟﻔﻪ ﺆ ﺷﻨﺎﺳﺎﻳﻲ و ﺳﻨﺠﺶ ﻣ ﻧﮋا

jmr.usb.ac.ir/article_640_7f8d79f648af5edfef3b1ac2f74a0a14.pdf

ذخیره شده

ﻫﺎ ﭘﺮﺳﺸﻨﺎﻣﻪ ﺣﻀﻮري ﺑﻮده و از روش ﺗﺤﻘﻴﻖ ﺗﻮﺻﻴﻔﻲ … ﻫﺎي. ﭘﮋوﻫﺶ، ﭘﻴﺸﻨﻬﺎداﺗﻲ اراﺋﻪ ﺷﺪه اﺳﺖ . واژه. ﻫﺎي ﻛﻠﻴﺪي. : ﻫﻮش، ﻫﻮش ﻣﻌﻨﻮي، ﻣ. ﺆ. ﻟﻔﻪ. ﻫﺎي ﻫﻮش ﻣﻌﻨﻮي، …. ﺗﺮ و آﮔﺎﻫﻲ ﻫﺮ ﭼﻪ ﺑﻴﺸﺘﺮ از اﺑﻌﺎد ﺧﻮد، ﻧﻪ ﻓﻘﻂ ﺑﻪ.

دانلود پایان نامه بررسی رابطه هوش معنوی و تاب آوری در کیفیت …

maxto.ir/page-681602.html

ذخیره شده

فصل دوم – ادبیات و پیشینه پژوهش. هوش معنوی. مولفه های هوش معنوی از دیدگاه های مختلف. دیدگاه ایمونز … همبستگی بین ابعاد هوش معنوی و ابعاد کیفیت زندگی کاری.

[PDF]ﻓﺼﻞ دوم ﭘﮋوﻫﺶ ي و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﻧﻈﺮي ﯽ ﻧﺎﻣﺒ – دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج

www.iausdj.ac.ir/research/DocLib14/مریم%20شمس/فصل%20دوم.pdf

مشابه

١٣. ﻓﺼﻞ دوم. ﻧﺎﻣﺒ. ﯽ. ﻧﻈﺮي. و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ. ي. ﭘﮋوﻫﺶ … درواﻗﻊ ﻫﻮش. ﻓﺮﻫﻨﮕﯽ ﺑﺎ ﺗﻤﺮﮐﺰ ﺑﺮ ﻗﺎﺑﻠﯿﺖ. ﻫﺎي ﺧﺎﺻﯽ ﮐﻪ ﺑﺮاي رواﺑﻂ ﺷﺨﺼﯽ ﺑﺎﮐﯿﻔﯿﺖ و اﺛﺮﺑﺨﺶ در. ﺷﺮاﯾﻂ. ﻓﺮﻫﻨﮕﯽ ﻣﺨﺘﻠﻒ … ﺑﺨﺶ ﺷﺸﻢ ﭼﺎرﭼﻮب ﻧﻈﺮي ﭘﮋوﻫﺶ ….. ﻣﺆﻟﻔﻪ. ﺷﻨﺎﺧﺘﯽ. ﻫﻮش. ﻓﺮﻫﻨﮕﯽ. : ﺷﻨﺎﺧﺖ. ﯾﮏ. ﻓﺮد. درﻣﻮرد. ﺷﺒﺎﻫﺖ. ﻫﺎ. و. ﺗﻔﺎوت. ﻫﺎي ﻓﺮﻫﻨﮓ. ﻫﺎ. اﺳﺖ. و … ﻣﻌﻨﻮي. و. ارزش. ﻫﺎ. و. ﺑﺎورﻫﺎ. در. ﻣﻮرد. ﮐﺎر،. زﻣﺎن،. ارﺗﺒﺎﻃﺎت. ﺧﺎﻧﻮادﮔﯽ،. آداب و. رﺳﻮم. و. زﺑﺎن. را).

فروشگاه فایل ادبیات و پیشینه تحقیق درباره هوش معنوی

filefroosh2.sellfile.ir/prod-967307-ادبیات+و+پیشینه+تحقیق+درباره+هوش+معنوی.html

ذخیره شده

چارچوب نظری , ادبیات پیشین و پیشینه تحقیق هوش معنوی. … نیز در تعریف ابعاد وجودی انسان علاوه بر ابعاد جسمانی، روانی، اجتماعی به بعد معنوی … هوش معنوی و مولفه های آن: … پرسشنامه مهارت های ارتباطی در سال ۱۹۹۰ توسط بارتون تهیه و تنظیم شد .

[PDF]« ﻫﻮش ﻣﻌﻨﻮي » ﺑﺮرﺳﯽ راﺑﻄﻪ ﺑﯿﻦ دﺑﯿﺮان « ﺗﻌﻬﺪ ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ » – مطالعات اسلام …

islamicpsy.rihu.ac.ir/pdf_953_42ff605e6faddc5a64d3102881c7cd3f.html

ذخیره شده

ﻃﻼﻋـﺎت از دو ﭘﺮﺳﺸـﻨﺎﻣﻪ … ﺑﯿﻦ اﺑﻌﺎد ﻫﻮش ﻣﻌﻨﻮي و ﺗﻌﻬﺪ ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ راﺑﻄﻪ وﺟﻮد دارد، اﻣﺎ اﯾﻦ راﺑﻄﻪ در ﺑﻌـﺪﻫﺎي. ﻣﻌﻨﺎﺳﺎزي ﺷﺨﺼﯽ، آﮔﺎﻫﯽ ﻣﺘﻌﺎﻟﯽ و ﮔﺴﺘﺮش ﺧﻮدآﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎ ﺗﻌﻬـﺪ ﺳـﺎز. ﻣﺎﻧﯽ ﻣﻌﻨـﺎ. دار. ﻧﺒﻮده اﺳﺖ. از ﺑﯿﻦ اﺑﻌﺎد ﻫﻮش ﻣﻌﻨﻮي ﺗﻔﮑﺮ اﻧﺘﻘﺎدي وﺟﻮدي در ﮔـﺎم اول ﺑﺎﻋـﺚ ﺗﻌﻬـﺪ. ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ ﻣﯽ. ﺑﺎﺷﺪ. واژه. ﻫﺎي ﮐﻠﯿﺪي: … ﺗﺎرﯾﺦ ﺗﺄﯾﯿﺪ: 16. 6/. /. 1394. دوﻓﺼﻠﻨﺎﻣﮥ ﻋﻠﻤﯽ ﭘﮋوﻫﺸﯽ. Biquarterly journal of. ﻣﻄﺎﻟﻌﺎت اﺳﻼم و روان. ﺷﻨﺎﺳﯽ.

میگنا – بررسی رابطه هوش معنوی با خودکارآمدی عمومی در دانش …

www.migna.ir/vdcg7x9w.ak9zt4prra.html

ذخیره شده

مشابه

تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۵۳ … نتایج پژوهش حاضر نشان داد که بین هوش معنوی و خودکارآمدی عمومی رابطه مثبت و معنی داری در سطح 05/ وجود داشت. معنویت بعنوان یک سازه چند وجهی با تاثیر گذاری بر مولفه های روانشناختی از جمله … جهانی در تعریف ابعاد وجودي انسان، به ابعاد جسمانی، روانی، اجتماعی و معنوي اشاره …

دانلود پایان نامه بررسی رابطه هوش معنوی و تاب آوری در … – …

www.ketabpich.com/?product=دانلود-پایان-نامه-بررسی-رابطه-هوش-معنو

ذخیره شده

فصل دوم – ادبیات و پیشینه پژوهش. هوش معنوی. مولفه های هوش معنوی از دیدگاه های مختلف. دیدگاه ایمونز … همبستگی بین ابعاد هوش معنوی و ابعاد کیفیت زندگی کاری.

[PDF]ﻧﻘﺶ واﺳﻄﻪ اي ﻫﻮش ﻣﻌﻨﻮي در ارﺗﺒﺎط ﺑﯿﻦ ﺳﺒﮏ ﻫﺎي دﻟﺒﺴﺘﮕﯽ ر

ganj.irandoc.ac.ir/articles/download_sparse/561205

ذخیره شده

مشابه

ﻓﺼﻞ دوم. : ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﻧﻈﺮي و. ﭘﮋوﻫﺸﯽ. ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي ﭘﮋوﻫﺶ. ﻣﻘﺪﻣﻪ. 19. ﻧﻈﺮﯾﻪ رﺿﺎﯾﺖ از زﻧﺪﮔﯽ. 19 … اﺑﺰار ﭘﮋوﻫﺶ. 70. ﭘﺮﺳﺸﻨﺎﻣﻪ رﺿﺎﯾﺖ از زﻧﺪﮔﯽ. 71. ﭘﺮﺳﺸﻨﺎﻣﻪ دﻟﺒﺴﺘﮕﯽ ﺑﺰرﮔﺴﺎﻻن. 71. ﭘﺮﺳﺸﻨﺎﻣﻪ ﻫﻮش ﻣﻌﻨﻮي. 73 …. ﻣﻌﻨﻮﯾﺖ. ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﯾﮑﯽ از اﺑﻌﺎد اﻧﺴﺎﻧﯿﺖ ﺷﺎﻣﻞ آﮔﺎﻫﯽ و ﺧﻮدﺷﻨﺎﺳﯽ ﻣﯽ. ﺷﻮد . ﻣﻌﻨﻮﯾﺖ اﻣﺮي ﻫﻤﮕﺎﻧﯽ اﺳﺖ.

دانلود پایان نامه های رشته روانشناسی – پایان نامه رابطه بین هوش …

payan-a.blogfa.com/post/173

ذخیره شده

پایان نامه رابطه بین هوش معنوی و شادکامی با رفتار شهروندی سازمانی کارکنان کارخانه … فصل دوم: چهارچوب نظری و پیشینه پژوهش … 2-4- مقایسه هوش معنوی با هوش های دیگر… …. همچنین از میان مولفه های هوش معنوی جهت پیش بینی واریانس دیگر ابعاد رفتار …

[DOC]رابطه هوش معنوی با مثبت اندیشی دردانشجویان دانشگاه – مجله …

jrh.mazums.ac.ir/files/site1/user_files…/yadollahzadeh-A-10-447-2-903deab.docx

ذخیره شده

مشابه

هدف از پژوهش حاضر تعیین رابطه بین هوش معنوی و مثبت اندیشی در بین دانشجویان … در این بین، یکی از ابعاد هوش تحت عنوان « هوش معنوی» جزو عرصه هایی است که … و تبیین ویژگی ها و مؤلفه های آن در حد و اندازه سایر انواع هوش صورت نپذیرفته است. … دارد که در طول تاریخ تکامل انسان دین توانسته است ساز و کارها و راهبرد های روانشناختی …

پایان نامه ارشد:رابطه بین هوش معنوی و شادکامی با رفتار …

avafile.com/پایان-نامه-ارشدرابطه-بین-هوش-معنوی-و-شا/

ذخیره شده

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. – فصل دوم: چهارچوب نظری و پیشینه پژوهش …. همچنین از میان مولفه های هوش معنوی جهت پیش بینی واریانس دیگر ابعاد رفتار شهروندی(تواضع، نوعدوستی …

[PDF]Archive of SID

www.sid.ir/fa/VEWSSID/J_pdf/29613921306.pdf

ذخیره شده

ﭘﮋوﻫﺶ ﺑﺎ ﻫﺪف ﺑﺮرﺳﻲ اﺑﻌﺎد. ﮔﻮﻧﺎﮔﻮن. ﻫﻮش ﻫﻴﺠﺎﻧﻲ و … در اﻳﻦ ﭘﮋوﻫﺶ از ﭘﺮﺳﺸﻨﺎﻣﻪ ﻫﻮش. ﻫﻴﺠﺎﻧﻲ ﺑﺎر. -. آن و ﭘﺮﺳﺸﻨﺎﻣﻪ ﻫﻮش ﻣﻌﻨﻮي ﻛﻴﻨﮓ اﺳﺘﻔﺎده ﺷﺪ . ﺑﺮا. ي ﺗﺤﻠﻴﻞ داده ﻫﺎ از روش … ﻮﻟﻔﻪ ﻫﺎي درون ﻓﺮدي و ﻣﻘﺎﺑﻠﻪ ﺑﺎ ﻓﺸﺎر از ﻣﻮﻟﻔﻪ ﻫﻮش ﻫﻴﺠﺎﻧﻲ در زوج ﻫﺎي در ﺷﺮف ﻃﻼق راﺑﻄﻪ. ﻣﻨﻔﻲ و ﻣﻌﻨﺎ داراي وﺟﻮد …. 127. ﭘﻴﺸﻴﻨﻪ. ﭘﮋوﻫﺶ. اﮔﺮ ﺗﻮاﻧﺎﻳ. ﻲ. ﺑﻬﺮه ﮔﺮﻓﺘﻦ. از. ﻣﻨﺎﺑﻊ. ﻣﻌﻨﻮي. را. ﺑﻪ. ﻋﻨﻮان. ﻳﻚ. ﻫﻮش. ﻗﻠﻤﺪادﻛﻨﻴﻢ،. ﭘﺲ. اﻳﻦ ﺗﻮاﻧﺎﻳﻲ. ﺑﺎﻳﺴﺘﻲ. در.

[PDF]رابطه هوش هيجاني با هوش معنوي در بين دانشجويان دانشگاه علوم …

rmt.iranjournals.ir/article_24920_ef0bc66d9261d492d5f57f39cb8e3308.pdf

ذخیره شده

توسط گل میمی – ‏2017
نتايج. حاصله. نشان داد که. بين هوش هيجاني با هوش معنوی دانشجويان رابطه ی معنا داری وجود دارد. همچنين رابطه ی هوش. هيجاني با مولفه. های هوش معنوی شامل. :بعد. علوم دريايي.

[DOC]بسمه تعالی

maaref.ac.ir/upload/Quarterly/ArticleFile/124383267048.doc

ذخیره شده

مشابه

ابعاد و ویژگیهای هر یک از آنها و پژوهشهای مربوط به اثرات مثبت هوش معنوی در زندگی … بدین جهت در بخشی از مقاله حاضر به بیان مؤلفههای هوش معنوی از دیدگاه متون اسلامی …… بررسی پیشینه تحقیقاتی نشان میدهد که روانشناسان گام بسیار مهمی را در روند …

بررسی رابطه بین اخلاق حرفه ای و هوش معنوی در مدیران …

download-thesis.com/product/بررسی-رابطه-بین-اخلاق-حرفه-ای-و-هوش-معنو/

ذخیره شده

… هوش معنوی فصل دوم: مبانی نظری و پیشینه پژوهش … 2-25-1- ابعاد تحویلی نگری … 2-34- هوش 2-35- هوش معنوی 2-36- اسلام و معنویت 2-37- مؤلفه های هوش معنوی در اسلام

رابطه بین هوش معنوی و شادکامی با رفتار شهروندی سازمانی …

download-thesis.com/product/رابطه-بین-هوش-معنوی-و-شادکامی-با-رفتار-ش/

ذخیره شده

فصل دوم: چهارچوب نظری و پیشینه پژوهش … 2-3- تاریخچه و تعاریف هوش معنوی… …. همچنين از ميان مولفه هاي هوش معنوي جهت پيش بيني واريانس ديگر ابعاد رفتار …

کاملترین بانک مقالات فارسی آسیب شناسی گفتار و زبان – …

language-speech.mihanblog.com/post/140

ذخیره شده

مشابه

شایان ذکر است در متون دینی ما مطالب بسیاری در باب هوش معنوی ومؤلفه های آن وجود دارد … دیدگاه های موجود در حوزه هوش معنوی ،مطرح نمودن مؤلفه های هوش معنوی ومطابقت بعضی از … همچنین وارنر در پژوهش خود با اندازه گیری میزان توجه واجرای آزمون انعطاف شناختی …. جریان گاردنر (1999) مفهوم هوش معنوی را در ابعاد مختلف مورد نقد و بررسی قرار داد و …

پیشینه تحقیق هوش معنوی بایگانی – سلیو

sellu.blogfara.com/tag/پیشینه-تحقیق-هوش-معنوی/

ذخیره شده

چارچوب نظری ، ادبیات پیشین و پیشینه تحقیق هوش معنوی … ادبیات و پیشینه تحقیق درباره هوش معنوی … بهداشت جهانی نیز در تعریف ابعاد وجودی انسان علاوه بر ابعاد جسمانی، روانی، اجتماعی به بعد معنوی نیز اشاره کند و بعد … هوش معنوی و مولفه های آن:.

[PDF]بررسی اثر بخشی آموزش تحلیل رفتار متقابل بر هوش معنوی …

jech.umsha.ac.ir/article-1-143-fa.pdf

ذخیره شده

توسط اردشیری لردجانی – ‏2015 – ‏مقالات مرتبط
مـورد اسـتفاده در ایـن پژوهـش شـامل پرسشـنامه هـوش معنـوی کینـگ بـود. داده هـای جمـع آوری شـده … تاریخ پذیرش مقاله: 1394/9/30. واژگان کلیدی: تحلیل رفتار متقابل. هوش معنوی. زوجین … )1999( مفهـوم هـوش معنـوی را در ابعـاد مختلفـیGardner. مــورد نقــد و …

هوش هیجانی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/هوش_هیجانی

ذخیره شده

مشابه

هوش عاطفی، هوش احساسی یا هوش هیجانی (به انگلیسی: Emotional intelligence | EI ) … از مقالاتِ پژوهشی برخی دانشمندان این اینگونه بر می‌آید که، کسانی که از هوش … ۱ پیشینه و تعریف; ۲ مغز هیجانی; ۳ چگونگی آموزش در کودکی; ۴ عوامل مؤثر در هوش هیجانی.

چارچوب نظری و ادبیات پیشین و پیشینه تحقیق هوش معنوی – …

fileforoosh.persianblog.ir/post/5/

ذخیره شده

در تحقیقی که نادری و همکاران (1389) با موضوع، رابطه هوش معنوی و هوش هیجانی با رضایت از زندگی سالمندان، انجام دادند به این نتیجه رسیدند که بین هوش معنوی و رضایت …

بررسی و مقایسه هوش معنوی بین دانشجویان پسر و دختر – 1

project.iaukhsh.ac.ir/Images/ThesisFiles/Bs/910299313_a.pdf
مولفه های هوش معنوی از دیدگاه مختلف … ادبیات و پیشینه تحقیق. ) تحقیقات ….. وجود دارند پرداخته شده است ابعاد و ویژگی های هر یک از آنها و پژوهش های مربوط به اثرات.

باشگاه فروشگاه های مولانا در سل یو

www.myrightel.xyz/
دانلود ادبیات نظری و پیشینه پژوهشی تحقیق نظریه ها و دیدگاه های رضایت …… مبانی نظری و پیشینه پژوهش ابعاد و مولفه های هوش معنوی(فصل دوم پایان نامه).

[PDF]اصل مقاله – مشاوره و روان درمانی خانواده

fcp.uok.ac.ir/article_9625_9c67224c0962566e887a0b9f27e7e2a3.pdf

ذخیره شده

ﺗﺎرﯾﺦ. ﭘﺬﯾﺮش: 11. /6/. 92. ﭼﮑﯿﺪه. ﻫﺪف. : ﭘﮋوﻫﺶ ﺣﺎﺿﺮ ﺑﺎ ﻫﺪف ﺑﺮرﺳﯽ اﺛﺮ ﺑﺨﺸﯽ آﻣﻮزش ﻫﻮش اﺧﻼﻗﯽ، ﻓﺮﻫﻨﮕﯽ. و ﻣﻌﻨﻮي ﺑﺮ …. ﯾﮑﯽ دﯾﮕﺮ از ﻣﺘﻐﯿﺮ ﻫﺎي ﻣﻬﻢ و ﻧﺴﺒﺘﺎ ﺟﺪﯾﺪ در ﺣﻮزه ﭘﮋوﻫﺶ رواﻧﺸﻨﺎﺳﯽ ﻣﻌﻨﻮﯾﺖ و ﻫﻮش. ﻣﻌﻨﻮي. 2. اﺳﺖ. …. ﺑﻪ اﯾﻦ ﻧﺘﯿﺠﻪ رﺳﯿﺪﻧﺪ ﺑﯿﻦ ﻫﻮش ﻓﺮﻫﻨﮕﯽ و. اﺑﻌﺎد آن. (ﻓﺮاﺷﻨﺎﺧﺘﯽ، ﺷﻨﺎﺧﺘﯽ، اﻧﮕﯿﺰﺷﯽ و رﻓﺘﺎري) ﺑﺎ ﺑﻬﺮ …. ﺑﺮاي ﺑﺮآورد رواﯾﯽ ﺑﺎ اﺟﺮاي ﻫﻤﺰﻣﺎن اﯾﻦ ﭘﺮﺳﺸﻨﺎﻣﻪ و ﭘﺮﺳﺸﻨﺎﻣﻪ ﺳﺎزﮔﺎري زﻧﺎﺷﻮﯾﯽ ﻻك. 1.

[PDF]ﺗﻨﻈﯿﻤﯽ و ﻋﻤﻠﮑﺮد ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ داﻧﺸﺠﻮﯾﺎن راﺑﻄﻪ ﻫﻮش ﻣﻌﻨﻮي ﺑﺎ

www.sciencejournals.ir/uploads/pdf/201642412543650.pdf

ذخیره شده

ﺑﻪ ﺟﺎي ﭘﺮداﺧﺘﻦ ﺑﻪ ﻣﻮاد درﺳﯽ ﺑﻪ ﮐﻞ اﻧﺴﺎن ﺑﭙﺮدازد و ﺑﻪ ﺗﻤﺎم اﺑﻌﺎد زﻧﺪﮔﯽ او ﺗﻮﺟﻪ ﮐﻨﺪ و ﺑﻪ ﺟﺎي … ﭘﯽ. ﺑﺮدﻧﺪ ﮐﻪ ﻣﻮﻟﻔﻪ. ﻫﺎي دﯾﮕﺮ ﺑﻪ وﯾﮋه ﻫﻮش ﻣﻌﻨﻮي ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﻫﻮﺷﯽ ﺟﺪﯾﺪﺗﺮ و ﮐﺎﻣﻠﺘﺮ اﺳﺖ ﮐﻪ. ﻫﻮش ﻋﺎﻃﻔﯽ … ذﮐﺮ ﺷﺪه ﺳﻮال اﺻﻠﯽ ﭘﮋوﻫﺶ اﯾﻦ اﺳﺖ ﮐﻪ آﯾﺎ ﺑﯿﻦ ﻫﻮش ﻣﻌﻨﻮي و ﺧﻮد ﺗﻨﻈﯿﻤﯽ و ﻋﻤﻠﮑﺮد … ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ:.

دانلود پایان نامه روانشناسی – رابطه هوش معنوی با سلامت عمومی …

www.pnut-ac.ir/…/دانلود-پایان-نامه-روانشناسی-رابطه-هوش-معنوی-با-سلامت-عمومی-و-اج…

ذخیره شده

۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – ابزار پژوهش پرسشنامه هوش معنوی و مقیاس سلامت عمومی بوده که برروي آنان اجرا گرديد. در اين … 2- تعیین رابطه مولفه های هوش معنوی با اضطراب دانشجویان دانشگاه ازاد . … ادبیات و پیشینه پژوهش …. بخش دوم : سلامت عمومی و ابعاد آن 49.

تعریف عملیاتی و مفهومی هوش معنوی – ایران پروژه

www.iranprojhe.com/تعریف-مفهومی…/61-تعریف-عملیاتی-و-مفهومی-هوش-معنوی.ht…

ذخیره شده

۱۷ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – تعریف عملیاتی و مفهومی هوش معنوی: هوش معنوی را هوشی تعریف می‌کنند که … هوش معنوی: منظور از هوش معنوی در این تحقیق ،ابعاد هوش معنوی، شامل … 18 – 14 – 10 – 6 – 2 پرسشنامه و گسترش خودآگاهی به وسیله سوالات 24 – 23 – 16 – 12 – 8 – 4 پرسشنامه سنجیده می شود. … 2000 فایل مقالات پیشینه تحقیق با لیست منابع.

نقش روزه‌داری اسلامی‌درقرآن بر هوش معنوی و شادکامی روزه‌داران – …

quranmed.com/8937.fulltext

ذخیره شده

مشابه

توسط مهدی زارع بهرام آبادی – ‏1970 – ‏مقالات مرتبط
هدف: هدف این پژوهش مقایسه هوش معنوی و شادکامی روزه‌داران و غیر روزه‌داران در ماه رمضان بود. … متغیرهای معنوی و نقش آن در ابعاد مختلف سلامت جسمی، هیجانی، اخلاقی، اجتماعی و معنوی … به این ترتیب توجه به مولفه‌های معنوی در پژوهش‌‌های حاضر نظیر مطالعه گرجی … همچنین یافته‌های تحقیقات پیشینه پژوهشی نشان داده است روزه‌داری اسلامی علاوه بر …

[PDF]شیراز شهر ابتدایی آموزگاران بلوغ با معنوی هوش ی رابطه 1-

https://profs.basu.ac.ir/ardalan/upload_file/قرن%2021(conf.6403).pdf

ذخیره شده

پژوهش. برسی رابطه هوش معنوی و مولفه. های آن با. بلوغ آموزگاران و ابعاد آن بوده و ….. بررسی پیشینه پژوهش و مبانی نظری نشان می دهد خصوصیاتی همچون تعمق و ژرف …

بررسی تاثیر هوش عاطفی بر سبک های مدیریت – 98 پست

98post.ir › فروش

ذخیره شده

همچنین بین مولفه های هوش عاطفی و جنسیت و سابقه کار رابطه ی معنا داری وجود … 2-22- پیشینه پژوهش… 54 … ﺑﺮﺍﻱ ﺑﺮﺭﺳﻲ ﺗﺄﺛﻴﺮ ﺍﺑﻌﺎﺩ ﭘﻨﺞ ﮔﺎﻧﻪ ﻫﻮﺵ ﻋﺎﻃﻔﻲ ﺑﺮ ﺭﻭﻱ ﺭﻫﺒﺮﻱ ﺗﺤﻮﻝ ﺁﻓﺮﻳﻦ ﺍﺯ ﺭﮔﺮﺳﻴﻮﻥ . … ﻫﺪف از ﭘﮋوﻫﺶ ﺣﺎﺿﺮ، ﺑﺮرﺳﻲ راﺑﻄﻪ ي ﺳﺒﻚ ﻫﺎي ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﺗﻌﺎرض ﺑﺎ ﻫﻮش ﻫﻴﺠﺎﻧﻲ در ﻣﻴﺎن.

پایان نامه هوش معنوی و سلامت روانی » پایان نامه دات کام | …

payaname.com/psychology/1761-پایان-نامه-هوش-معنوی-و-سلامت-روانی.html

ذخیره شده

مشابه

با توجه به موارد مطرح شده پژوهش حاضر در پی آن است که پرسشنامه هوش معنوی را که 83 گویه دارد و توسط … پیشرفت شدید روان شناسی در دهه های اخیر و کشف آثار گسترده و غیر قابل انکار دین و معنویت در همه ابعاد زندگی انسان، به …. بررسي پيشينه پژوهش.

[PDF]ﺷﺎﻏﻞ ﻛﺘﺎﺑﺪاران ﺷﺎدﻛﺎﻣﻲ و ﻫﻮش ﻣﻌﻨﻮي ﺑﻴﻦ ﺑﺮرﺳﻲ راﺑﻄﻪ ﻫ – دانشگاه تهران

https://jlib.ut.ac.ir/article_28771_53216e492d9f86aabceb97df847ece37.pdf

ذخیره شده

توسط باب الحوائجی – ‏2011
اﻳـﻦ ﭘـﮋوﻫﺶ. از. ﭘﺮﺳﺸﻨﺎﻣﻪ. ﻫﻮش ﻣﻌﻨﻮي اﺳﻤﺎﻋﻴﻞ. ﻧﺎﺻﺮي. ) 1387(. و ﻧﻴﺰ ﭘﺮﺳﺸﻨﺎﻣﻪ. ﺷﺎدﻛﺎﻣﻲ. آﻛﺴـﻔﻮرد. )1989( … ).2000. ﺗﻮﺟﻪ. ﺟﻬﺎﻧﻲ ﺑﻪ اﺑﻌﺎد ﻣﻌﻨﻮي زﻧﺪﮔﻲ ﺑﺸﺮي ﺗﻮﺳﻂ رواﻧﺸﻨﺎﺳﺎن ﺳﺮاﺳﺮ دﻧﻴﺎ ﻣﻮﻟﺪ ﻣﺴﺎﻟﻪ. اي …. ﻣﻴﺰان ﺷﺎدﻛﺎﻣﻲ ﻛﺘﺎﺑﺪاران. ﺷﺎﻏﻞ در ﻛﺘﺎﺑﺨﺎﻧﻪ. ﻫﺎي داﻧﺸﮕﺎه ﺗﻬﺮان. ﭼﮕﻮﻧﻪ. اﺳﺖ؟ ﭘﻴﺸﻴﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ. ﻣﺮوج. در ﺳﺎل.

هوش معنوی و عوامل جمعیت شناختی مرتبط با آن در کارکنان …

jbs.ir/browse.php?a_code=A-10-646-2&slc_lang=fa&sid=fa

ذخیره شده

ابزارهای پژوهش پرسش‌نامه محقق ساخته برای سنجش هوش معنوی بود و داده‌ها با … در ضمن هیچ کدام از ابعاد هوش معنوی در حد متوسط پایین، ضعیف و خیلی ضعیف نبودند.

هوش هيجاني، پيشينه و رويكردها از نگاه دين و روان‌شناسي | روان …

ravanshenasi.nashriyat.ir › 15 روان شناسی و دین – پاييز 1390

ذخیره شده

مشابه

۲۰ اسفند ۱۳۹۰ ه‍.ش. – در بخش پاياني، درباره رويكردهاي هوش هيجاني از ديدگاه روان‌شناسي و اسلام به روش تحليل …. شكل 3: ابعاد و عناصر هوش هيجاني از نظر دانيل گلمن … پژوهش انجام شده در دانشگاه اِموري نشان داد كه هوش هيجاني كودك، محصول نمايش مهارت‌هاي هوش ….. ناصري، اسماعيل، بررسي مفهوم و مولفه‌هاي هوش معنوي و ساخت ابزاري براي سنجش آن در …

پرسشنامه – جدیدترین مقاله و تحقیق دانش آموزی-دانشجویی با …

moshavereh.xyz/cat-86-پرسشنامه.aspx
پرسشنامه. … مبانی نظری و پیشینه پژوهش ابعاد و مولفه های هوش معنوی(فصل دوم پایان نامه) · مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-ابعاد-و-مولفه- هوش معنوی سازه های معنویت و هوش …

[PDF]دﻟﺒﺴﺘﮕﻲ داﻧﺸﺠﻮﻳﺎن ﻫﺎي ﺳﺒﻚ و ﺑﺮرﺳﻲ راﺑﻄﻪ ﻫﻮش ﻣﻌﻨﻮي

journals.sbmu.ac.ir/me/article/viewFile/3800/3421

ذخیره شده

مشابه

توسط مرتضی حق شناس – ‏2012
ﺑﺎز آدﻣﻲ ﺑﻪ ﭘﮋوﻫﺶ و ﺗﻔﺤﺺ در ﻣﻮرد اﺑﻌﺎد،. ﺗﻈﺎﻫﺮات، وﻳﮋﮔﻲ. ﻫﺎ و اﻧﻮاع آن ﻋﻼﻗﻪ. ﻣﻨﺪ ﺑﻮد. ه اﺳﺖ . در ﻋﻴﻦ ﺣﺎل،درﺑﺎره ﺷﻨﺎﺧﺖ و ﺗﺒﻴﻴﻦ. وﻳﮋﮔﻲ. ﻫﺎ و ﻣﻮﻟﻔﻪ. ﻫﺎي ﻫﻮش ﻣﻌﻨﻮي،در ﻣﻘﺎﻳﺴﻪ ﺑﺎ ﺳﺎﻳﺮ اﻧﻮاع ﻫﻮش، ﺗﺤﻘﻴﻘﺎت ﻣﻨﺴﺠﻢ …

[PDF]1007-بررسی رابطه بین مدیریت معنوی و ابعاد توانمندسازی … …

hamayesh.irantvto.ir/dl/1007.pdf

ذخیره شده

ﮐﻪ ﺷﺎﻣﻞ ﭘﺮﺳﺸﻨﺎﻣﻪ ﻣﺤﻘﻖ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﻣﻌﻨﻮي و ﺑﺮاي ﺳﻨﺠﺶ اﺑﻌﺎد ﺗﻮاﻧﻤﻨﺪﺳﺎزي ﻣﺮﺑﯿﺎن از ﭘﺮﺳﺸﻨﺎﻣﻪ اﺳﺘﺎﻧﺪارد …. ﻋﻠﻤﯽ ﺻﺎدﻗﺎﻧﻪ ﺑﺮﺧﻮرد ﻣﯽ ﻣﻨﻨﺪ و ﺑﺮاﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮع ﺗﺎﮐﯿﺪ دارﻧﺪ ﮐﻪ داﻧﺶ، ﺗﻌﺎﻣﻞ ﺑﯿﻦ ﻫﻮش ﻓﺮاﮔﯿﺮان و ﻣ … ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ. -. ﻋﻮاﻃﻔﯽ ﻣﻨﻔﺮد وﻫﻤﮑﺎران(. 1391. )، در ﭘﮋوﻫﺸﯽ ﺑﺎ ﻋﻨﻮان. ” راﺑﻄﻪ. ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﻣﻌﻨﻮي و ﺳﻼﻣﺖ …

دانلود پایان نامه بررسی رابطه بین ابعاد هوش معنوی و تمایل به …

projehmodiriat.ir/دانلود-پایان-نامه-بررسی-رابطه-بین-ابعا/

ذخیره شده

مشابه

۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. – برای اندازه گیری میزان بین ابعاد هوش معنوی از پرسشنامه استاندارد دیوید کینگ (۲۰۰۸). … ونتایج پژوهش نشان داد که بین ابعاد هوش معنوی (تفکر وجودی، انتقادی، معنا سازی شخصی، آگاهی متعالی، توسعه … فصل دوم : پیشینه تحقیق.

ادبیات پرسشنامه هوش معنوی – مادسیج پرسشنامه و آزمون …

madsg.com/ادبیات-پرسشنامه-هوش-معنوی/

ذخیره شده

۲۵ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. – گروه آموزشی پژوهشی مادسیج برای کمک به پژوهشگران و دانشجویان، ادبیات متغیر های تحقیق را پس از مرور مقالات و منابع علمی تهیه و با کمترین … ابعاد هوش معنوی. مؤلفه های هوش معنوی از دیدگاه های مختلف … منابع جدید پیشینه: دارد.

مولفه های اصلی هوش هیجانی و اجتماعی و عوامل تشکیل – پیری. …

robabnaz41.persianblog.ir/…/مولفه_های_اصلی_هوش_هیجانی_و_اجتماعی_و_عوامل_تشک…

ذخیره شده

مشابه

هوش غیر شناختی، ابعاد شخصی، هیجانی، اجتماعی و حیاتی هوش را که اغلب بیش تر از جنبه های … پیشینه هوش هیجانی را می توان در ایده های وکسلر به هنگام تبیین جنبه های غیر شناختی هوش عمومی جست و جو کرد. … پژوهش های انجام شده توسط سیپس (Sipps) و همکارانش (1987) نیز نشان می دهد که بین درک و ….. پرسشنامه هوش معنوی جامع (isis)(۱)

[PDF]نشریه اسلام و سلامت

iahj.ir/article-1-48-en.pdf

ذخیره شده

ﭘﮋوﻫﺶ. ﻫﺎ ﻧﺸﺎن داده اﻧﺪ ﮐﻪ ﺑﯿﻦ ﻣﻌﻨﻮﯾﺖ و ﻫﺪف زﻧﺪﮔﯽ، رﺿﺎﯾﺖ از زﻧﺪﮔﯽ و ﺳﻼﻣﺖ، ﻫﻤﺒﺴﺘﮕﯽ وﺟﻮد. دارد. ،. در دو ﺳﻪ دﻫﻪ اﺧﯿﺮ ﺑﻪ ﻧﻘﺶ … ﺑﯽ ﺗﺮدﯾﺪ در راﻫﮑﺎرﻫﺎي ﭘﺮورش ﻫﻮش ﻣﻌﻨﻮي از ﻣﻨﻈﺮ اﺳﻼم و رواﻧﺸﻨﺎﺳﯽ ﻣﻮﻟﻔﻪ ﻫﺎي ﻣﺸﺘﺮك و ﻫﻤﺎﻧﻨﺪ وﺟﻮد. دارد و در ﺑﺮﺧﯽ زﻣﯿﻨﻪ ﻫﺎ ﻫﻢ … ل ﺗﺎرﯾﺦ، ﻫﺮﭼﻪ ﻫﻮش. ﻇﺎﻫﺮي ﺑﺸﺮ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺷﺪه اﺳﺖ، …

[PDF]ﺠﻮﻳﺎن ﺑﺎ ﺧﻼﻗﻴﺖ داﻧﺸ ﻫﺎي ﻫﻮش ﻫﻴﺠﺎﻧﻲ ﻣﺆﻟﻔﻪ ﺑﺮرﺳﻲ راﺑﻄ

journal.bpj.ir/article_523888_6919689a734adb4b3712449b40a9c58f.pdf

ذخیره شده

۲۹ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – ﺗﺎرﻳﺦ درﻳﺎﻓﺖ … ار ﭘﮋوﻫﺶ. ﺷﺎﻣﻞ. ﭘﺮﺳﺸﻨﺎﻣﻪ ﻫﺎي. ؛ ﻫﻮش ﻫﻴﺠﺎﻧﻲ. ﺷﺮﻳﻨﮓ اﺳﺖ ﻛﻪ ﭘﺎﻳﺎﻳﻲ آن ﺑﺎ روش آﻟﻔﺎي ﻛﺮوﻧﺒﺎخ. /. 846 …. ﻳﻜﻲ از اﺑﻌﺎد ﻫﻮش ﻫﻴﺠﺎﻧﻲ، ﺗﻮاﻧﺎﻳﻲ اﺳﺘﻔﺎده از ﻫﻴﺠﺎن ﻫﺎ ﺑﺮاي ﺗﺴﻬﻴﻞ.

پایان نامه رابطه هوش معنوی و سلامت روان با عملکرد تحصیلی …

www.jahandoc.com/پایان-نامه-رابطه-هوش-معنوی-و-سلامت-روان/

ذخیره شده

۱۰ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – فصل دوم: ادبیات و پیشینه پژوهش. مقدمه… …. مقایسه هوش معنوی با هوش های دیگر… …. 3-1- پایایی پرسشنامه هوش معنوی و ابعاد آن توسط اسفندیاری…

[PDF]لطفاً این قسمت را کلیک بفرمایید

www.taghivahidi.com/User_Files/Shahin%20Ebrahimi_MA%20Thesis.pdf

مشابه

ﭘﮋوﻫﺶ ﺣﺎﺿﺮ ﺑﺎ ﻫﺪف ﺗﻌﯿﯿﻦ راﺑﻄﻪ ﻫﻮش ﻣﻌﻨﻮي و ﻫﻮش ﻫﯿﺠﺎﻧﯽ ﺑﺎ رﺿـﺎﯾﺖ از زﻧـﺪﮔﯽ در داﻧـﺶ آﻣـﻮزان دﺧﺘـﺮ. ﺗﯿﺰﻫﻮش ﻣﻘﻄﻊ … داده ﻫﺎ از ﭘﺮﺳﺸﻨﺎﻣﻪ ﻫﺎي ﻫﻮش ﻣﻌﻨﻮي …. ادﺑﯿﺎت و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ ….. اﺑﻌﺎد ﻫﻮش ﻫﯿﺠﺎﻧﯽ.

[PDF]ﻫﻮش ﻣﻌﻨﻮي و ﻋﻤﻠﮑﺮد ﮐﺎرﮐﻨﺎن دوره آﻣﻮزﺷﯽ ﺿﻤﻦ ﺧﺪﻣﺖ ﮐﺎرﮐﻨ – دانشگاه …

hospfa.iums.ac.ir/uploads/hoshe_ma_navi.pdf

ذخیره شده

مشابه

ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﺳﺎزﻣﺎن و ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ اﻧﺴﺎﻧﯽ. ب. اﻫﺪاف دوره : آﺷﻨﺎﯾﯽ ﺑﺎ ﻣﻔﻬﻮم و ﺗﻌﺎرﯾﻒ. ﻫﻮش. ﻣﻌﻨﻮي. و راﻫﮑﺎرﻫﺎي ﺗﻮﺳﻌﻪ آن … ﺗﻌﺎرﯾﻒ و ﻧﻈﺮﯾﻪ ﻫﺎي ﻫﻮش ﻣﻌﻨﻮي ….. ﻧﻮع ﻣﻮﻟﻔﻪ، ﻗﺎﺑﻞ ﺷﻨﺎﺳﺎﯾﯽ اﺳﺖ ﮐﻪ ﻋﺒﺎرﺗﻨﺪ از. : .1. ﮐﺎر ﻣﻌﻨﺎدار .2 ….. ﺑﺸﺮ در ﻃﻮل ﺗﺎرﯾﺦ. در ﻫﯿﭻ ﻣﻘﻄﻌﯽ ﻓﺎرغ از ….. از ﻧﻈﺮ وي اﺑﻌﺎد ﻫﻮش. ﻣﻌﻨﻮي اﯾﻦ …. ﭘﮋوﻫﺸﯽ. را. در. ﻣﻮرد. ﻫﻮش. ﻣﻌﻨﻮي. در. داﻧﺸﮕﺎه. ﺗﺮﻧﺖ. ﮐﺎﻧﺎدا. اﻧﺠﺎم داده. اﺳﺖ. از. ﻧﻈﺮ. وي. ﻫﻮش. ﻣﻌﻨﻮي. ﻋﺒﺎرت.

مقدمه – دانشگاه اصفهان

manaviatisf.ui.ac.ir/fa/page.php?rid=5

ذخیره شده

1-شناسايي مولفه ها و ابعاد معنويت ديني بر اساس متون و منابع اسلامي … دست يابي به تعريفي دقيق و ديني از معنويت و تعيين مؤلفه هاي آن ، شناسايي ابزار هاي … و بررسي ارتباط آن با بهره هوشي ، هوش معنوي و پيشرفت تحصيلي يادگيرندگان ، و … ويژه نامه فصلنامه علمي پژوهشي پژوهشنامه روانشناسي مثبت قطب علمي معنويت و شادي …

[PDF]رابطه ی هوش معنوي با سامت عمومي در دانشجویان – فصلنامه رفاه …

refahj.uswr.ac.ir/files/site1/user_files_2310c2/m_javan-A-10-817-195-acee9af.pdf

ذخیره شده

مشابه

ايــن پژوهــش يــك مطالعــه ی همبســتگی مقطعــی می باشــد كــه در بيــن 100 دانشــجوی :روش. دختــر و … پیشینه تحقیق … مذهبــي مؤلفه هــای ذيــل را بــراي هــوش معنــوي برشــمرده اســت: … عمومـی بـا هـوش معنـوی و همچنيـن ابعـاد مختلـف معنويـت و سـامت عمومـی.

هم اندیشی برای موفقیت – مولفه‌های هوش معنوی وارتباط آن با …

hsafari36.blogfa.com/post/11/مولفه‌های-هوش-معنوی-وارتباط-آن-با-کارآفرینی

ذخیره شده

مشابه

از اینرو، در پژوهش حاضر با مرور نظری، پس از ارائه توضیحاتی در خصوص معنویت و ارتباط آن با هوش معنوی، ابعاد و مولفه‌های هوش معنوی را از طریق مدل‌های مختلف ارائه شده …

[DOC]چکیده هوش سازمانی مفهومی تقریباً جدید در بحث سازمان و …

mazandaran.jrl.police.ir/…/132c2a02e2af949c5788fc449a49a45472cf1945.docx

ذخیره شده

مشابه

پژوهش، حاضر با هدف آمادگی برای استقرار نظام مديريت دانش با استفاده از هوش … یافته های تحقیق حاکی از آن است که بین مدیریت دانش و مؤلفه های آن با هوش ….. در روش کتابخآن های براي جمع آوري اطلاعات مربوط به ادبيات موضوع و پيشينه …. برنامه ريزي در راستاي تحقق ابعاد هوش سازماني، باعث تقويت فرايندهاي مدیریت دانش مي شود. در اين …

[PDF]اصل مقاله (643 K) – حسابداری مدیریت

jma.srbiau.ac.ir/article_8865_4561eb64b33cb4055eb7ae24a07eb474.pdf

ذخیره شده

توسط حاجیها – ‏2016
بنابراین این تحقیق به بررسی رابطه هوش های عاطفی و. تحلیلی … پرسشنامه. استاندارد هوش. عاطفی. تراویس. براد. بری. و. جین . گریوز. استفاده. شده ….. معنوی و هوش عاطفی بر عملکرد حسابرسان را ….. در پیشینه پژوهش اقدام به بررسی تاثیر ابعاد هوش.

نقش هوش معنوی در تربیت دینی – راسخون

rasekhoon.net › مقالات › خانه و خانواده › تعلیم و تربیت › سایر مقالات

ذخیره شده

۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. – هوش مفهومی است که آدمی از دیرباز به پژوهش و تفحص درباره جنبه ها، ویژگی ها و انواع آن علاقه مند بوده است. … در این زمینه، یکی از ابعاد هوش، با نام «هوش معنوی» یکی از عرصه های مطرح در … گفتنی است مطالب بسیاری در متون دینی ما در باب هوش معنوی و مولفه های آن وجود دارد که شاید تنها ….. پیشینه تحقیق درباره هوش معنوی.

[PDF]بررسی ارتباط هوش معنوی ومؤلفه های شخصیت در بین …

journals.ihu.ac.ir/index.php/jmp/article/download/9711/2902

ذخیره شده

توسط ناظمی – ‏2013
اين پژوهش از نوع توصيفی – همبســتگی است كه در روش: سال 1390-91 … ابزار گردآوری داده ها، پرسشــنامه هوش معنوی پكپارچه و پنج. عامل بزرگ … ابعاد شخصيتی پيش بين، همانند مقياس كلی هوش معنوی بود. در حيطه … تاريخ دريافت: 91/10/18. 1عليرضا …

فصل دوم پایان نامه هوش هیجانی و دیدگاه های آن « مبانی نظری و …

sidoblog.rozblog.com/…/فصل-دوم-پایان-نامه-هوش-هیجانی-و-دیدگاه-های-آن–مبانی-نظر…

ذخیره شده

۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ه‍.ش. – مبانی نظری هوش معنوی « پیشینه و فصل دوم پایان نامه » – … tiba95.rahatblog.ir/post/10 … فصل دوم ,پیشینه پایان نامه ,ادبیات پژوهش,مقاله,پرسشنامه …

[PDF]ﭘﮋوﻫﺸﯽ درﺑﺎره راﺑﻄﻪ ﻫﻮش ﻋﺎﻃﻔﯽ ﻣﺪﯾﺮان و ﺟﻮ ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ – فصلنامه علوم …

journal.iams.ir/pdf_31_ec4006c55e7fc74ed4bd4c97de96a70d.html

ذخیره شده

مشابه

ﻋـﻼوه ﺑـﺮ آن، ﻧﺘـﺎﯾﺞ آﻣـﺎري. ﻧﺸﺎن ﻣﯽ. دﻫﺪ ﮐﻪ. از ﺑﯿﻦ اﺑﻌﺎد ﻫﻮش. ﻋـﺎﻃﻔﯽ،. ﻣﻮﻟﻔـﻪ. ﻫـﺎي. ﺧﻮدآﮔـﺎﻫﯽ. و … راﺑﻄﻪ اﯾﻦ دو. و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘـﮋوﻫﺶ. اﺳـﺖ . ﺳـﭙﺲ ﺑـﻪ ﺗﺮﺗﯿـﺐ روش. ﭘـﮋوﻫﺶ. ،. ﻧﺘﺎﯾﺞ. آﻣﺎري و ﻧﺘﯿﺠﻪ. ﮔﯿﺮي.

پایان نامه بررسی مقایسه ای هوش اجتماعی و هوش معنوی و …

www.filedocx.ir/?download=بررسی-مقایسه-ای-هوش-اجتماعی-و-هوش-معنوی

ذخیره شده

ابزار مورد استفاده دو پرسشنامه هوش اجتماعی ترومسو و هوش معنوی عبدالله زاده بود. … بررسی وضعیت هوش اجتماعی و ابعاد آن نشان داد که در مدارس عادی میانگین نمرات هوش اجتماعی با میانگین نظری تفاوت معناداری ندارد اما … فصل دوم: ادبیات و پیشینه پژوهش.

پایان نامه بررسی رابطه شادکامی، امیدواری با هوش معنوی

www.karenthesis.ir/دانلود/…/پایان-نامه-بررسی-رابطه-شادکامی-امیدواری-با-هوش-معنوی

ذخیره شده

این پژوهش به منظور بررسی رابطه شادکامی، امیدواری با هوش معنوی انجام گرفته است. … که به صورت تصادفی انتخاب شدند و پرسشنامه های شادکامی، امیدواری و هوش معنوی …

هوش معنوی Spiritual Intelligence – Psychologist

psysh.ir/هوش-معنوی-spiritual-intelligence/

ذخیره شده

۶ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – همان طور که اشاره شد هوش معنوی یکی از توانایی های ذاتی و فطری در انسان است که …. در مورد دیدگاه های موجود در حوزه هوش معنوی ،مطرح نمودن مؤلفه های هوش معنوی ومطابقت … احمدی وکجباف (۱۳۸۷) در پژوهشی ، نگرش معنوی دانشجویان دانشگاه اصفهان …. معنویت به عنوان یکی از ابعاد انسانیت شامل آگاهی وخودشناسی می شود ، این …

[PDF]برای دانلود مقاله اینجا را کلیک نمائید. – انجمن علمی مدیریت …

www.iaobm.ca/journal/download-paper/id/277

ذخیره شده

مشابه

ﺩﺭ. ﺑﯿﻦ. ﺍﺑﻌﺎﺩ. ﻫﻮﺵ. ﻣﻌﻨﻮﯼ،. ﺁﮔﺎﻫﯽ. ﻣﺘﻌﺎﻟﯽ. ﺑﺎ. 78. ،0. ﺑﯿﺸﺘﺮﯾﻦ. ﻫﻤﺒﺴﺘﮕﯽ. ﺭﺍ. ﺑﺎ. ﻣﺘﻐﯿﺮ. ﺧﻮﺩﮐﺎﺭﺁﻣﺪﯼ. ﺩﺍﺷﺘﻪ …. ﻫﺎﯼ. ﺁﻣﻮﺧﺘﻪ. ﺷﺪﻩ. ﺍﺵ. ﺭﺍ. ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ. ﺩﺍﺩ. ﯾﺎ. ﺧﯿﺮ؟ ». ﻣﺒﺎﻧﯽ. ﻧﻈﺮﯼ. ﻭ. ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ. ﺗﺤﻘﯿﻖ. ﻫﻮﺵ. ﻣﻌﻨﻮﯼ. ﻣﺴﺄﻟﻪ ….. ﻣﺆﻟﻔﻪ. ﻫﺎ. ﺩﺭ. ﺣﻘﯿﻘﺖ. ﺗﻮﺍﻧﺎﯾﯽ. ﻫﺎ. ﻭ. ﻇﺮﻓﯿﺖ. ﻫﺎ. ﺫﻫﻨﯽ. ﺍﻧﺪ. ﻧﻪ. ﺭﺍﻩ. ﻫﺎﯼ. ﺑﺮﮔﺰﯾﺪﻩ. ﺭﻓﺘﺎﺭ. (. ﺩﯾﺴﯿﺴﻮ. 19.

[DOC]اصل مقاله (99 K) – سامانه مدیریت نشریات دفتر تبلیغات …

https://journals.dte.ir/article_21122_9f64a25cb6d6899afed489c0cd8404a2.pdf

ذخیره شده

در اين راستا پژوهش حاضر با هدف تحلیل هوش معنوی کارکنان سازمان‌های خدمت‌رسان بخش عمومی … همچنين اين نتايج حاكي از آن است از میان ابعاد هوش معنوی، جامع‌نگري و بعد …. چارچوب نظري و پیشینه تحقیق. هوش معنوي. بنا بر يك تعريف، هوش معنوی ممکن است …. هوش معنوي، از دو روش آلفاي کرونباخ و تنصيف استفاده شد که براي پرسشنامه به …

[PDF]بررسي رابطه بين بخشايشگري و هوش معنوي با بهزيستي …

edu.bojnourdiau.ac.ir/article_519879_032a29546afe021298eb5f92498b3817.pdf

ذخیره شده

تاریخ دریافت: … معنوي در زندگی آدمی چگونه است و این كه هر كدام از مولفه. هاي. بخشایش و هوش معنوي چه … هوش مفهومی است كه از دیر باز آدمی به پژوهش و تفحص در مورد ابعاد.

فصلنامه پژوهش در سلامت روانشناختي، شماره 12 – Magiran

www.magiran.com/magtoc.asp?mgID=5468&Number=12

ذخیره شده

مشابه

فصلنامه پژوهش در سلامت روانشناختي. Journal of Research in Psychological Health … يافته هاي مذكور برااساس نطريه ويليامز و همكاران (2007) و نيز رابطه ميان جنبه هاي هيجاني و ابعاد شناختي در اختلال PTSD مورد بحث قرار گرفته است. …. بررسي مفهوم و مولفه هاي هوش معنوي و ساخت ابزاري براي سنجش آن … تاريخ درج در سايت: 11/3/90

[DOC]بررسی رابطه بین اخلاق حرفه ای و هوش معنوی در مدیران …

full-thesis.net/…/بررسی-رابطه-بین-اخلاق-حرفه-ای-و-هوش-معنوی-در-مدیران-دبیرستان…

ذخیره شده

فصل دوم: مبانی نظری و پیشینه پژوهش … 2-42- مؤلفه های هوش معنوی از دیدگاه ایمونز …. عبارت از نمره ای است که فرد در پرسشنامه هوش معنوی کسب می کند. ….. کشف این مراتب و آن ابعاد، ساده انگاری در مسئله را رفع و تصوری کامل از اخلاق سازمانی را ترسیم …

[PDF]ﺑﺮﺭﺳﻲ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺟﻮ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﻭ ﻫﻮﺵ ﻋﺎﻃﻔﻲ (ﭘﺴﺖ ﺑﺎﻧﻚ ﺍﻳﺮﺍ – آموزش پست بانک

https://training.postbank.ir/download.php?fff=bahramnejad.pdf

ذخیره شده

مشابه

ﺩﻳﮕﺮ. ﭘﻴﺸﺮﻓﺖ. ﺭﻭﺯ. ﺍﻓﺰﻭﻥ. ﺍﺑﻌﺎﺩ. ﻣﺨﺘﻠﻒ. ﺟﺎﻣﻌﻪ. ﺑﺸﺮﻱ. ،. ﺧﻠﻖ. ﺍﻧﺪﻳﺸﻪ. ﻫﺎﻱ. ﻧﻮ. ﻭ. ﺗﺤﻮﻝ. ﺩﺭ. ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ … ﻣﻮﻟﻔﻪ ﻫﺎﻱ. ﺟﻮﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ. ” ﺩﺭﺍﻳﻦ ﭘﮋﻭﻫﺶ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﮔﻴﺮﻱ ﻫﻮﺵ ﻋﺎﻃﻔﻲ ﺍﺯﻣﻮﻟﻔﻪ ﻫﺎﻱ ﻫﻮﺵ ﻋﺎﻃﻔﻲ ﮔﻮﻟﻤﻨﻮ ﺑﺮﺍﻱ ﺟﻮ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ … ﻫﺎﻱ ﻋﺼﺒﻲ ﻣﻐﺰ. ) ﺑﻬﺮﻩ ﻫﻮﺷﻲ، ﻫﻮﺵ ﻋﺎﻃﻔﻲ ﻭ. ﻫﻮﺵ ﻣﻌﻨﻮﻱ .(. ﭘﻴﺸﻴﻨﻪ ﺗﺤﻘﻴﻖ. : ﭘﻴﺸﻴﻨﻪ. ﺧﺎﺭﺟﻲ. ❒.

جدیدترین و بروزترین مجتمع بازاریابی و فروش پروژه …

atonline.xyz/
جدیدترین و بروزترین مرجع فایل و پایان نامه های دانشجویی و کامل ترین مجموعه درسی و … مبانی نظری و پیشینه پژوهش ابعاد و مولفه های هوش معنوی(فصل دوم پایان نامه).

[PDF]پیش بینی کیفیت روابط زناشویی براساس مؤلفه های هوش …

https://www.researchgate.net/…components…/Predicting-the-quality-of-the-marital-rel…

ذخیره شده

کیفیت زناشویی ارزشیابی درونی رابطه ی زوجین در بعضی ابعاد و ارزش هاست و دامنه این … هدف از پژوهش حاضر پیش بینی کیفیت روابط زناشویی براساس مولفه های هوش …. کنندگی مولفه های هوش معنوی در متغیر کیفیت رضایت زناشویی استفاده گردید. …. های پژوهشی در جهت تایید رابطه میان متغیرهای فوق و نداشتن پیشینه ای که …درباره نویسنده

www.lono.ir

سلام و ادب به کابران دوست داشتنی وب سایت 💠💠💠 www.lono.ir 💠💠💠 من حدود 7 ساله در کار بازار یابی و تبلیغات اینترنتی ام سایت های متعددی دارم جهت خرید بک لینک های قدرتمند برای بالا آوردن سایت شما در نتایج گوگل با کلمات کلیدی مورد نظر شما و کمک به سئو سایتتون میتونم از تجربیاتم در اختیار کاربران محترم قرار بدم 🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹 شاید افرادی بخواهند یک فروشگاه اینترنتی فایل و مقاله مثل ✅✔️ lonoshop.ir ✅✔️(لونوشاپ) یا همین داک لونو :دانلود مقاله داشته باشند میتونم براتون راه اندازی کنم تا بتونید صد در صد صاحب درآمد ماهیانه چند صد هزار تومان بشید . ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ جهت مشاوره در مورد راه اندازی فروشگاه فایل و همچنین تبلیغات اینترنتی با بنده در تماس باشید 🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰 آی دی تلگرام: wwwlonoir@ شماره تماس : 09214087336 یا از فرم تماس با ما در سایت نظرات پیشنهادات و درخواست های خودتونو ارسال کنید فوری پاسخ داده خواهد شد آرزوی موفقیت برای همه ایرانیان دارم پیروز و شاد باشید ❤️❤️🌺🌺

www.lono.ir 46161 نوشته در سایت دانلود مقاله , دانلود مقاله ,داک لونو دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید