no-img
سایت دانلود مقاله , دانلود مقاله ,داک لونو

طرح توجیهی و کارافرینی تولید قاب مهتابی - سایت دانلود مقاله , دانلود مقاله ,داک لونو


سایت دانلود مقاله , دانلود مقاله ,داک لونو

ادامه مطلب

طرح توجیهی و کارافرینی تولید قاب مهتابی
zip
جولای 6, 2017

طرح توجیهی و کارافرینی تولید قاب مهتابی


طرح توجیهی و کارافرینی تولید قاب مهتابی

طرح-توجیهی-و-کارافرینی-تولید-قاب-مهتابیدانلود خلاصه ای از متن:

مقدمه :

بشر با كشف انرژي الكتريكي به فكر راهي براي بكار بستن آن در زندگي روزمره افتاد و تلاش هاي زيادي براي پيشرفت اين علم كرد . تا اينكه امروزه بيشتر كارهاي ما در رابطه با برق و صنعت اين علم مي باشد . با پيدايش انرژي االكتريكي بشر به بزرگترين پيشرفت خود دست يافت كه پيشرفت اين علم آنرا به رشته هاي مختلفي از جمله برق قدرت ‌‌‍‌‌‌‌، الكترونيك و … تقسيم كرد . پيشرفت هاي الكترونيكي را در وسايل امروزي مانند ارتباطات و وسايل كامپيوتري و … مشاهده مي كنيم .
انرژي برق از روشهاي مختلف مانند نيروگاههاي آبي ، بادي ، اتمي و … توليد ميشوند .
براي انتقال انرژي الكتريكي روشهاي گوناگون مورد استفاده قرار ميگرد كه از جمله انتقال انرژي الكتريكي از راه هوايي و زميني مي با شد . انتقال انرژي از راه زميني به وسيله كابلها مي باشد .
اما آنچه كه لازم به ذكر اين است كه نحوه توزيع برق در مصارف خانگي و صنعتي و … چگونه مي باشد ؟
بعد از اينكه انرژي الكتريكي به محل مورد نظر رسيد ، براي روشنايي و مصارف ديگر سيم كشي هاي مختلفي صورت مي گيرد . مطلب اصلي در مورد روشنايي اماكن مي باشد .
روشهاي مختلفي براي محاسبه روشنايي وجود دارد يكي از اينها روش لومن با استفا ده از شاخص فضا مي باشد كه در آن نوع لامپ و طريقه قرار گرفتن ذكر مي گردد .
در اين واحد صنعتي 3 نوع قاب توليد و به بازار عرضه مي شود . و در مجموع 30000 قاب توليد مي شود . اين قابها عبارتنند از : 1- قابهاي ساده 2- قابهاي رفلكتوري 3- قابهاي لوردار رو كار و تو كار .

– شرح مختصري از روش توليد و نمودار فرايند توليد :
براي توليد قاب كارهاي گوناگوني صورت مي گيرد كه ما در زير به آن اشاره مي كنيم .ابتدا ورق هاي خريداري شده كه بصورت بريده شده و در اندازه هاي 1*2متري مي باشد را بوسيله جرثقيل كارگاهي متحرك از انبار به سالن توليد منتقل نموده و توسط قيچي برقي به اندازه هاي مورد نظر طرا حي شده برش مي دهيم .
سپس به دستگاه پرس منتقل نموده و به منظور تعبيه سوراخها جهت نصب پايه هاي چراغ و سوراخهاي نصب چراغ پرس كاري مي شود و بعد از آن به منظور شكل گيري به دستگاه خم كن برقي انتقال مي يابد .
محصول اين قسمت به دريل ستوني فرستاده شده تا سوراخ كاري گرديده پس ا ز آن به منظور جوشكاري به نقطه جوش ارسال مي گردد و كليه قطعات فلزي اين مراحل را طي مي كند .
كليه محصولات نيمه ساخت فلزي به قسمت رنگ منتقل مي شوند و البته توسط كارگر اين بخش عمل پاشش رنگ صورت گرفته و سپس به اتاقك خشك كن رفته تا ضمن كاهش زمان خشك شدن كيفيتي مناسب را دارا با شد .
دماي اين اتاقك حداكثر 200 سانتي گراد مي باشد البته در فصل گرم سال و در مناطق خشك از انرژي خورشيد نيز مي توان استفاده كرد كه باعث كاهش هزينه ها و صرفه جويي برق و سوخت مي گردد .
پس از آماده شدن قسمت هاي فلزي به بخش مونتاژ انتقال مي يابند . و در آنجا به روي ميز مونتاژ ابتدا چوك لامپ مهتابي توسط دو عدد پيچ و مهره به بدنه متصل مي گردد و سپس از آن سيم كشي نهايي انجام گرديده و استارتر نصب مي گردد و به انبار محصول هدايت ميگردد .

فهرست مطالب:

مقدمه ————————————————————–  1-

نوع فعالیت با محصولات تولیدی————————————-  2-

زمین—————————————————————  2-

محوطه سازی——————————————————-  3-

ساختمان سازی——————————————————  4-

ماشین آلات و تجهیزات———————————————-  5-

شرح مختصری از روش تولید و نمودار فرایند تولید ——————  6-

شماتیک جریان فرایند تولید——————————————-  7-

تاسیسات عمومی و تجهیزات با مشخصات فنی آنها ——————–  9-

وسایل حمل و نقل داخل و خارج کارخانه——————————  10-

مواد اولیه و بسته بندی ———————————————–  11-

براورد هزینه آب و برق و سوخت مصرفی —————————  12-

براورد هزینه تعمیرات و نگهداری————————————-  13-

براورد حقوق و دست مزد و نیروی انسانی—————————–  14-

براورد سرمایه ثابت ————————————————–  15-

هزینه های قبل از بهره برداری—————————————-  16-

براورد سرمایه در گردش ———————————————  17-

براورد هزینه استهلاک ————————————————  18-

هزینه های تولید سالانه ————————————————  20-

قیمت تمام شده محصول————————————————  20-

محاسبه نقطه سر به سر ———————————————–  21-

قیمت فروش محصول ————————————————-  23-

سود و زیان و ویژه —————————————————  24-

ارزش افزوده خالص و نا خالص و نسبت های آن ———————-  24-

سرمایه سرانه ——————————————————–  27-

کل سرمایه گذاری سرانه ———————————————-  27-

نرخ بازدهی سرمایه ————————————————— 28-

دوره برگشت سرمایه ————————————————–  29-

چيزی که اين فایل را با بقیه فایل ها متمايز کرده است آماده پرينت بودن آن می باشد تا خريدار از خريد خود کاملا راضی باشد.

دانلود فایل


درباره نویسنده

www.lono.ir

سلام و ادب به کابران دوست داشتنی وب سایت 💠💠💠 www.lono.ir 💠💠💠 من حدود 7 ساله در کار بازار یابی و تبلیغات اینترنتی ام سایت های متعددی دارم جهت خرید بک لینک های قدرتمند برای بالا آوردن سایت شما در نتایج گوگل با کلمات کلیدی مورد نظر شما و کمک به سئو سایتتون میتونم از تجربیاتم در اختیار کاربران محترم قرار بدم 🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹 شاید افرادی بخواهند یک فروشگاه اینترنتی فایل و مقاله مثل ✅✔️ lonoshop.ir ✅✔️(لونوشاپ) یا همین داک لونو :دانلود مقاله داشته باشند میتونم براتون راه اندازی کنم تا بتونید صد در صد صاحب درآمد ماهیانه چند صد هزار تومان بشید . ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ جهت مشاوره در مورد راه اندازی فروشگاه فایل و همچنین تبلیغات اینترنتی با بنده در تماس باشید 🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰 آی دی تلگرام: wwwlonoir@ شماره تماس : 09214087336 یا از فرم تماس با ما در سایت نظرات پیشنهادات و درخواست های خودتونو ارسال کنید فوری پاسخ داده خواهد شد آرزوی موفقیت برای همه ایرانیان دارم پیروز و شاد باشید ❤️❤️🌺🌺

www.lono.ir 46161 نوشته در سایت دانلود مقاله , دانلود مقاله ,داک لونو دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید