no-img
سایت دانلود مقاله , دانلود مقاله ,داک لونو

دانلود پژوهش آجر سبک - سایت دانلود مقاله , دانلود مقاله ,داک لونو


سایت دانلود مقاله , دانلود مقاله ,داک لونو

ادامه مطلب

دانلود پژوهش آجر سبک
zip
ژوئن 7, 2017

دانلود پژوهش آجر سبک


[ad_1]

دانلود پژوهش آجر سبک
دسته: عمران
بازدید: 12 بار

فرمت فایل: doc
حجم فایل: 14 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 25

تحقیقات انجام شده در سایر كشورها
هوادار كردن با پلاستیك ها یكی از روش های سبك سازی آجر و بلوك های سفالی دركشورهای صنعتی است روش سبك سازی با فوم پلی استایرن دارای حق امتیازی به نام پروتون است كه درآن از فوم پلی استایرن برای ایجاد تخلخل درشت استفاده می شود2
برخی از كارخانه های تولید آجر از فوم پلی استایرن پیش ساخته استفاده می كنند ولی برای انبوه،

قیمت فایل فقط 14,000 تومان

خرید

چكیده :

آجر یكی از پرمصرف ترین مصالح بنایی در ایران است . از آنجا كه آجر معمولی وزن زیادی دارد باعث سنگین شدن ساختمان و در نتیجه آسیب پذیری آن در برابر نیروهای زلزله می شود . سعی بر این است كه با كاهش چگالی آجر علاوه بر سبك كردن ، خصوصیات عایق حرارتی آن نیز بهبود یابد . یكی از موادی كه به عنوان افزودنی تخلخل زا به مواد اولیه آجر اضافه می شود فوم پلی استایرن است.

برای آنكه مقاومت فشاری و جذب آب آجر سبك در حد قابل قبول برای آجرنما باقی بماند ، مقدار افزودنی فوم پلی استایرن باید حدود 1 درصد باشد(نمونه پیشینه تحقیق) . با افزودن 5/1 درصد وزنی فوم پلی استایرن به خاك آجرپزی ، چگالی بدنه به 98/0 گرم بر سانتیمتر مكعب و مقاومت فشاری به 98 كیلوگرم بر سانتیمتر مربع و جذب آب به 25 درصد وزنی رسید . چنین‌آجری به عنوان آجر معمولی باربر قابل استفاده است. با افزودن 2 درصد وزنی فوم پلی استایرن به خاك ، چگالی بدنه به حدود 9/0 گرم بر سانتیمتر مكعب كاهش یافت ، در حالی كه مقاومت فشاری به حدود 69 كیلوگرم بر سانتیمتر مربع رسید . این نوع‌آجر را می توان به عنوان‌آجر معمولی غیرباربر استفاده نمود . هدایت حرارتی آجرهای سبك ساخته شده به 5/1 درصد وزنی فوم پلی استایرن ، 36/0 وات بر متر بر درجه سانتیگراد به دست آمد كه در مقایسه با‌آجرهای معمولی به میزان یك سوم كاهش یافته است .

تحقیقات انجام شده در سایر كشورها

هوادار كردن با پلاستیك ها یكی از روش های سبك سازی آجر و بلوك های سفالی دركشورهای صنعتی است. روش سبك سازی با فوم پلی استایرن دارای حق امتیازی به نام پروتون است كه درآن از فوم پلی استایرن برای ایجاد تخلخل درشت استفاده می شود]2[.

     برخی از كارخانه های تولید آجر از فوم پلی استایرن پیش ساخته استفاده می كنند ولی برای انبوه، دارا بودن سیستم تولید فوم، اساسی است.(شكل 1)

    تهیه و نگهداری فوم پلی استایرن مشمول برخی اندازه گیری های مطمئن است كه دستورالعمل آن به وسیله مراجع مشاور، كمپانی های بیمه و اداره های آتش نشانی تهیه شده است. چنین ملاك هایی باید هنگام طراحی درنظر گرفته شود. ماده خام، چگالی انبوهی تقریباً kg/m3 700 دارد و در بشكه های 125 كیلو گرمی یا كارتن مقوایی یك تنی عرضه می شود. استایروپور 500  P یك نام تجارتی نمونه وار است. بشكه ها و كارتن ها را می توان به ترتیب تقریباً 6 ماه و 4 هفته نگهداری كرد، بدون آنكه از مواد افزودنی هواساز چیزی را از دست بدهند]2[.

     پلی استایرن منبسط شده در 100 تا 700 درجه سلسیوس تجزیه حرارتی می شود، بدون آنكه خاكستری بر جای گذارد. گازهای استایرن و بنزن كه در فرآیند آزاد می شوند.

..

WORD ص25

قیمت فایل فقط 14,000 تومان

خرید

برچسب ها : آجر سبک , ماسه کوارتزی , خاک آجرپزی L

[ad_2]

لینک منبع

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرسدرباره نویسنده

www.lono.ir

سلام و ادب به کابران دوست داشتنی وب سایت 💠💠💠 www.lono.ir 💠💠💠 من حدود 7 ساله در کار بازار یابی و تبلیغات اینترنتی ام سایت های متعددی دارم جهت خرید بک لینک های قدرتمند برای بالا آوردن سایت شما در نتایج گوگل با کلمات کلیدی مورد نظر شما و کمک به سئو سایتتون میتونم از تجربیاتم در اختیار کاربران محترم قرار بدم 🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹 شاید افرادی بخواهند یک فروشگاه اینترنتی فایل و مقاله مثل ✅✔️ lonoshop.ir ✅✔️(لونوشاپ) یا همین داک لونو :دانلود مقاله داشته باشند میتونم براتون راه اندازی کنم تا بتونید صد در صد صاحب درآمد ماهیانه چند صد هزار تومان بشید . ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ جهت مشاوره در مورد راه اندازی فروشگاه فایل و همچنین تبلیغات اینترنتی با بنده در تماس باشید 🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰 آی دی تلگرام: wwwlonoir@ شماره تماس : 09214087336 یا از فرم تماس با ما در سایت نظرات پیشنهادات و درخواست های خودتونو ارسال کنید فوری پاسخ داده خواهد شد آرزوی موفقیت برای همه ایرانیان دارم پیروز و شاد باشید ❤️❤️🌺🌺

www.lono.ir 46161 نوشته در سایت دانلود مقاله , دانلود مقاله ,داک لونو دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید